Skocz do zawartości

GDYBY SIĘ KOMUŚ NUDZIŁO W NIEDZIELĘ 20.02.2005


ALEX

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm, z Rzeszowa nie mam tak daleko :) Jak trasa by byla kreta i nieosniezona to moze bym mial szanse potworem 1.4 D :D, i kask by sie przydal :roll: Jak by ktos znal wiecej szczegolow to bym sie ucieszyl jak by sie nimi podzielil 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak by ktos jadący z Krakowa mial miejsce wolne to bym si ebardzo cieszyl gdybym mogl z niego skorzystac :D

 

ja też chętnie skorzystam jeśli ktoś bedzie jechał z Krakowa i bedzie miał wolne miejsce 8)

 

i jeszcze jedno...nie orientujecie sie moze do której bedzie trwala ta cała impreza :?:

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRC fan i Wełniacz jutro się okaże ostatecznie czy jadę czy nie, jeśli w ogóle to na pewno moim czerwonym pudełeczkiem, więc jeśli jesteście w stanie prosto z forum Subaru wsiąść do maluszka to miejsce będzie :twisted: dam znać jutro, chyba że ktoś jedzie czymś fajniejszym to chętnie się dosiądę

P.S. Alex startujesz :?: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zboczeńcu :?: :shock: no ja sobie ten tego... :roll: bo siostre na Ciebie naśle :twisted: zrobiłoby się osobną klasę dla 607, może jeszcze by się ktoś w nią załapał to naprawdę był by to ciekawy widok, poza tym przecież liczy się wkładka między fotelem a kierownicą więc na pewno byłoby co oglądać :)

 

jakoś do tej pory nie widziałem żadnej fotki z tej jazdy studniówkowej, kiedy ten swój ślub planujesz, że tak dbasz o 607 Alexa :?: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...