Skocz do zawartości

GDYBY SIĘ KOMUŚ NUDZIŁO W NIEDZIELĘ 20.02.2005


ALEX

Rekomendowane odpowiedzi

kto nie był niech żałuje :!: :!: :!: poza jednym małym mankamentem było zajefajnie :twisted: 60 załóg dopuszczonych do startu od maluszków :twisted: do Subaru Imprezy STI (choć z zewnątrz trochę podobna do Solberga) i tu szok - jak ją zobaczyłem to micha normalnie nie chciała mi się przestać uśmiechać do momentu jak wystartowała... dalej nawet nie będę opisywał, aż mi głupio było za kierowcę bo taka fura, a przejazdy.... :roll:

poza tym rywalizacja była ciekawa - z 3 zaplanowanych przejazdów każdej załogi odbyły się ostatecznie 2, najciekawsze momenty to mimo wszystko popisówka N-kowym Lancerem w wykonaniu Juniora Kościuszki i Czopera - o dziwo Junior poszalał znacznie fajniej :D i to błoto ze śniegiem latające po kibicach - kocham ten klimat rajdowy :D (zapowiadani Bębny i Kuzi nie pojawili się :( )

 

zdjecia już niebawem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój opis oddał całą atmosferę imprezy. Było naprawdę fajnie. Ci, którzy "nie dojechali" będą mieli jeszcze okazję do nadrobienia zaległości. Dzisiejsze impreza zapoczątkowała cały cykl. Mam nadzieję, że na kolejnych "wyścigach" pokaże się więcej forumowiczów, a na liście startowej 90% załóg będzie zgłoszona w samochodach Subaru :) Reklama dla marki ogromna (naprawdę było WIELU!!! kibiców), a zabawa doskonała.

 

Jest to również dobry trening i możliwość konfrontacji przed majowymi Plejadami!!!

Oczywiście na miejscu serwowano kiełbaski (no przyznam,że nie takie jak pod Halą) a kibice podnosili ducha przy wsparciu produktów z najlepszych browarów

 

Charlie!!!Wrzuć pare fotek i to będzie najlepsza kara dla leniuchów i śpiochów!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...