Skocz do zawartości

Moje Subarowe zboczenia


chojny

Rekomendowane odpowiedzi

 

Co to znaczy 'IMO' ?

bo jestem na forum już ze 4 lata i zawsze się zastanawiałem :P

 

Hehe, In My Opinion :P

 

A żeby było on-topic :

 

Zdarzyło mi się umieścić cyfrówkę w okolicach rury wydechowej (wolny ssak z oryg. wydechem), łodpalić, nagrać i potem analizować, czy to faktycznie będzie brzmieć podobnie, tylko głośniej, po założeniu jakiegoś "konkretniejszego" backboxa :P A jaką radochę miałem z tego (cyfrówka "słyszy" trochę inaczej jednak :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Występuje również IMHO (i in my honest opinion) :)

 

Ale, ale! Przypomniało mi się. Zaczęły się upały więc czasem korzystam z klimy. Okazało się że mam lekko niedociągnięty pasek od tejże. Nie naciągnąłem go bo kiedy przy przyspieszaniu podkręci się do 4,5 lub więcej tys obr. to po wysprzęgleniu kiedy zmieniam bieg pasek zawsze lekko uślizgnie się wydając krótki dźwięk tego popiskującego BOV-a jak w wurcach 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale te od Gtka będą pasowały bez przerabiania szyn?

Czyli, że mogę na aukcję i przy odbiorze montować?

 

tak, wszystko pasuje.

Bierz z MY99-00, fotel kierowcy ma więcej regulacji i są najładniejsze

np te :arrow: http://www.allegro.pl/item1089155165_fo ... egacy.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Subarka nareszcie znalazła swoje miejsce w klatce pod dachem.

 

Kiedy pierwszy raz odwiedzałem garaż pierwsza myśl "ciekawe czy na 1 dojde do odcinaka..."

 

Pierwszy wjazd na parking, runda obczajająca czy nikt nie przygotowuje się do wyjazdu... 1, gaz, wrrrrr... łiiiii... hm :| chyba trzeba coś dłubnąć :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subarka nareszcie znalazła swoje miejsce w klatce pod dachem.

 

Kiedy pierwszy raz odwiedzałem garaż pierwsza myśl "ciekawe czy na 1 dojde do odcinaka..."

 

Pierwszy wjazd na parking, runda obczajająca czy nikt nie przygotowuje się do wyjazdu... 1, gaz, wrrrrr... łiiiii... hm :| chyba trzeba coś dłubnąć :twisted:

 

Z tego co widziałem to da się w twoim podziemnym na jedynce dać do odcinaka, ale tylko raz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subarka nareszcie znalazła swoje miejsce w klatce pod dachem.

 

Kiedy pierwszy raz odwiedzałem garaż pierwsza myśl "ciekawe czy na 1 dojde do odcinaka..."

 

Pierwszy wjazd na parking, runda obczajająca czy nikt nie przygotowuje się do wyjazdu... 1, gaz, wrrrrr... łiiiii... hm :| chyba trzeba coś dłubnąć :twisted:

 

Z tego co widziałem to da się w twoim podziemnym na jedynce dać do odcinaka, ale tylko raz :P

 

No chyba, że u Chojnego w Subarce, odcinak działa trochę niżej :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

sprawdzenie jak działa nowy wydech, oczywiście głośniejszy :twisted: wymaga przepalenia minimum caaaałego zbiornika, odwiedzenia znanych w okolicy tuneli, wąskich uliczek, parkingów podziemnych i 200Km trasy czy aby jednak jeszcze za cichy nie jest :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warioty z Was chlopaki :mrgreen:

A ja mam pytanko,a mianowicie,jak nazwac...

Siedzenie przed lapem,czytanie waszej tworczosci z totalnym bananem na pysku..pare klasniec w dlonie w miedzyczasie,pare machniec grabkami i jeszcze wiekszy banan pod wplywem "naplywu kolejnych literek do mozgu" z koncowa mysla..."mam sie przejechac"?? :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedzenie przed lapem,czytanie waszej tworczosci z totalnym bananem na pysku..pare klasniec w dlonie w miedzyczasie,pare machniec grabkami i jeszcze wiekszy banan pod wplywem "naplywu kolejnych literek do mozgu" z koncowa mysla..."mam sie przejechac"?? :mrgreen: :mrgreen:

 

Dobre :).

 

Dla mnie nie ma lepszego relaksu i odreagowania, niż przejażdżka STI. Kilka minut za kierownicą i już zapominam o ciężkim dniu w pracy :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to najgrubsze popijawy odchodzą przy dystrybutorze :mrgreen:

 

Rzeczywiście te nasze subaraki to straszne menele. Piją i piją na tych stacjach... :P

Menele piją to co najtańsze, Subarki łykają tylko najdroższą benzynkę, Vpowery i te sprawy... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Czasami w drodze, zbliżjąc się do jakichś serpentyn czy ciekawej serii zakrętów, a ktoś przede mną jedzie zjeżdżam na pobocze, zatrzymuję się i czekam aż sobie pojedzie. Następnie gaz i atak moim dzielnym GL-em :twisted:

Powiedzcie przoszę, że ktoś z Was też tak ma, bo się zaczynam niepokoić :lol:

Nie jestes sam... :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami w drodze, zbliżjąc się do jakichś serpentyn czy ciekawej serii zakrętów, a ktoś przede mną jedzie zjeżdżam na pobocze, zatrzymuję się i czekam aż sobie pojedzie. Następnie gaz i atak moim dzielnym GL-em :twisted:

Powiedzcie przoszę, że ktoś z Was też tak ma, bo się zaczynam niepokoić :lol:

 

też tak robię :P często zwalniam żeby auta sobie pojechały i zrobiły mi miejsce 8) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...