Skocz do zawartości

ZLOT PLEJAD 2009


guma

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Halo Urabus i JuNo !!!

 

Gdańska grupa ustaliła wyjazd o 9.00, więc możecie pospać do 10tej :wink:

 

JuNo, poślę Ci na PW mój numer komórki, prześlij mi swój, jak będziemy w Ostródzie to kolnę, żeby Was obudzić :mrgreen:

U mnie ostateczne decyzje pewnie bedą podjęte dzisiaj wieczorem - dam znać.

Możliwe, że będziemy jechać wcześnie rano z Wwy, więc długie spanie odpada :cry:

Odpowiedziałem na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, wszystkich się nie da rady zadowolić :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

Niestety, ale co sie odwlecze, etc, itd :razz: :mrgreen:

 

świętowaliśmy 4 czerwca

 

A kiedys swietowalismy 22 lipca... :mrgreen:

(takze daty swietowania sie zmieniaja, a mniejszosc wciaz ma pod gorke) :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Izotom, ano :mrgreen: - no ja to będę się kulał - bo to rodzinka na pokładzie i pewnie misiaczki jakąś akcję typu longdrinkend wymysla :roll: czyli powiksować nie bardzo można będzie :sad: - ale na 21-22 mam zamiar się doturlać (oczywiście mam na myśli godzinę). :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andremil, mam nadzieję, że gdzieś tam się spotkamy - planuję zajeachać przed biuro Zlotu w czwartek o 11. Nocujemy we wsi Ptaki pod Turoślą - jest tam naprawdę pięknie: blisko Pisa, spokój, cisza.

Tak więc do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do znawców Warszawy - jeśli chciałbym zdążyć do Marek na 10.00, to o której powinienem wyjechać z Piaseczna, no i którędy najlepiej jechać :?:

 

No nie wiem, czy znawca, bo taksówkarzem nie jestem, ale coś zaproponuję:

 

Marki sa na wyjeździe z Warszawy w kierunku Białegostoku. Jak już kiedys pisałem, pl Bankowy i most Śląsko - Dąbrowski są zamknięte. Więc można zaproponować taki sposób,

 

Jedziesz z Piaseczna ul Puławską, z niej skręcasz w Dolinę Służewiecką ->Sikorskiego->Witosa, z niej skręcasz w Czerniakowską (uwaga nieco dziwny węzeł drogowy). Dalej Czerniakowską aż do mostu Poniatowskiego. Tam wjeżdżasz na górę, w kierunku Pragi. Uważaj, bo żeby wjechac na most w tym kierunku musisz trzymac się lewego pasa "objechać" tak jakbyś chciał jechac dookoła mostu i dopiero wjeżdżasz ślimakiem na górę, skąd kręcisz w prawo. Za mostem na rondzie Waszyngtona kręcisz w lewo w Zieleniecką. Potem na jej końcu jedziesz w lewo w Targową. Targową prosto, aż koło centrum Wileńska skręcasz w prawo w Al. Solidarności. I stamtąd już prosto aż do Marek. Wjazd na parking przy M1 jest na światłach jeszcze przed M1, gdzie musisz skręcić w lewo.

 

Można jeszcze bez wjeżdżania na most Poniatowskiego jechać prosto Wisłostradą aż do mostu Grota Roweckiego , na nim w prawo na Pragę i jadąc przez most i dalej prosto wyjedziesz koło M1. To dłuższa droga, ale mniej kręcenia.

 

Jeśli chodzi o czas przejazdu - trudno mi ocenić, ale myślę, że 30 minut to jest prawdopodobne. Zależy skąd z Piaseczna jedziesz i jak będzie z korkami w Warszawie

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ogóle to piszemy o spotkaniu grup..

a nie wiem czy się uda z prostego powodu - łódź jedzie na płońsk (przez wyszogród), potem ciechanów itd

będziemy dzwonić ale jak jedziecie przez łomżę to się zobaczymy na miejscu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...