Skocz do zawartości

ZLOT PLEJAD 2009


guma

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Hmmm... nowy jestem to i durny w temacie pewnie. Ale poczytałem sobie trochę o losie tych, co to auteczek nowych od SIP kupić nie mogli (lub - jak ja - nie chcieli uważając, że np. nowy leśnik stracił charakter) i widzę, że za czas niejaki doorganizuje się Nieoficjalny Zlot Plejad Prawdziwych :mrgreen:

Cóż... z pokorą przyjdzie mi chyba przyjąć bana... :roll: Z pozdrowieniem Wszystkim - do powrotu. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jakiś konwój zorganizujemy.

Kilka załóg jest z W-wy i okolic, a pewnie ktoś z południa będzie ciągnął przez Stolnicę

 

zdecydowanie tak :smile: w zeszłym roku fajnie wyszło.wyjazd raczej rano to jeszcze trochę dnia na miejscu spędzimy. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie numerki startowe macie co by się w grupie trzymać?

 

[ Dodano: Pon Kwi 20, 2009 12:47 pm ]

Można bez noclegu wykupić udział? Chciałbym zrobić sobie tydzień na Mazurach i wolałbym bardziej rekreacyjne miejsce... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

impreza ma być na Zamku w Rynie czy w Mazurskim Dworku w Starych Sadach??

Wg PRIMARA w Mazurskim Dworku, podobno potwierdzone przez SIP.

Dla uściślenia - z SIP-u otrzymałem info, że biuro zlotu będzie w Starych Sadach. Natomiast o imprezie nic nie wiem - może być gdziekolwiek, także na zamku w Rynie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla uściślenia - z SIP-u otrzymałem info, że biuro zlotu będzie w Starych Sadach. Natomiast o imprezie nic nie wiem - może być gdziekolwiek, także na zamku w Rynie :mrgreen:

 

No to ja wolę to ostatnie.. jako że i tak musiałem wybulić niemało z przymusu na nocleg, to przynajmniej zaoszczędziłbym na paliwie co wieczór.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja wolę to ostatnie.. jako że i tak musiałem wybulić niemało z przymusu na nocleg, to przynajmniej zaoszczędziłbym na paliwie co wieczór.. :)

Wejściówki na imprezę w zamku do odbioru każdorazowo - osobiście w biurze zlotu tzn. Starych Sadach :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie kojarzę dokładnie, ktory to jest ten ośrodek w Starych Sadach, ale patrząc na to, co było z latach poprzednich prędzej impreza zorganiozwana zostanie właśnie tam. A dlaczego ( na podstawie Zlotu 3 i 5)

- Spotkania, kolacje itp były tam, gdzie biuro Zlotu

- Nie sądzę, aby ktoś chciał jeszcze całe logistyczne zaplecze wlec pomiędzy Rynem a Starymi Sadami

- Zwykle były organizowane jakieś koncerty. Co prawda podwórze w Zamku jest spore, ale nie wyobrażam tam sobie występu z głośną muzyką i imprezą do rana - pogłos

- No i brak miejsca parkingowego - o ile się nic nie zmieniło, to wejście na teren Zamku jest tuż przy drodze Gizycko-Mragowo. W takim wypadku miejsca parkingowe będą zajęte przez mieszkańców, a gdzie pozostali?

 

Co do dojazdów - jak dotąd widać, że cały Zlot to 3 punkty: Mikołajki, Ryn, Stare Sady. Uważam, że z punktu widzenia dowożenia ludzi busami itp jest to bardzo dobrze zorganizowane. W zeszlym roku było gorzej. Tak więc chyba nie ma się co obawiać o transport, a jedynie o to, aby się na niego nie spóźniać :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Spotkania, kolacje itp były tam, gdzie biuro Zlotu

 

To my mamy jakieś dodatowe wyżywienie wliczone, oprócz śniadań w miejscach noclegu (przynajmniej w niektórych).

 

ak więc chyba nie ma się co obawiać o transport, a jedynie o to, aby się na niego nie spóźniać :mrgreen:

 

Eee.. Chcesz mi powiedzieć, że SIP załatwi nam Subusy (taka nazwa zamiast Ski-busa ;) ), które będą nas odwozić na miejsca noclegowe? No byłoby mega super hiper...! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Spotkania, kolacje itp były tam, gdzie biuro Zlotu
To my mamy jakieś dodatowe wyżywienie wliczone, oprócz śniadań w miejscach noclegu (przynajmniej w niektórych).

Na poprzednich Plejadach była kolacja w pierwszy dzień i impreza z wyżerką w drugi dzień.

Spodziewałbym się, że będzie kolacja w pierwszy i drugi dzień i oczywiście impra na zakończenie.

 

ak więc chyba nie ma się co obawiać o transport, a jedynie o to, aby się na niego nie spóźniać :mrgreen:
Eee.. Chcesz mi powiedzieć, że SIP załatwi nam Subusy (taka nazwa zamiast Ski-busa ;) ), które będą nas odwozić na miejsca noclegowe? No byłoby mega super hiper...! :)

Tak było co roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można bez noclegu wykupić udział?

Niestety nie można.

 

Na 100%? Dostępny jest tylko jeden Hotel i jeszcze brak większych pokoi. To by było jakieś nieporozumienie. Są miejsca, w których nie można przebywać ze względów zdrowotnych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można bez noclegu wykupić udział?

Niestety nie można.

 

Na 100%? Dostępny jest tylko jeden Hotel i jeszcze brak większych pokoi. To by było jakieś nieporozumienie. Są miejsca, w których nie można przebywać ze względów zdrowotnych ;)

 

Tak na 100%. Dowiadywałem się telefonicznie. Nie będzie innych miejsc (przynajmniej tak wtedy mnie poinformowano) i co więcej - wykup miejsca jest obligatoryjny - nie kupujesz noclegu = nie jedziesz :( Wyjątkiem są osoby, które mieszkają w okolicy - wtedy na ich prośbę SIP może uchylić konieczności rezerwacji noclegu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można bez noclegu wykupić udział?

Niestety nie można.

 

Na 100%? Dostępny jest tylko jeden Hotel i jeszcze brak większych pokoi. To by było jakieś nieporozumienie. Są miejsca, w których nie można przebywać ze względów zdrowotnych ;)

 

Tak na 100%. Dowiadywałem się telefonicznie. Nie będzie innych miejsc (przynajmniej tak wtedy mnie poinformowano) i co więcej - wykup miejsca jest obligatoryjny - nie kupujesz noclegu = nie jedziesz :( Wyjątkiem są osoby, które mieszkają w okolicy - wtedy na ich prośbę SIP może uchylić konieczności rezerwacji noclegu..

 

Mieszkać nie mieszkam ale mam znajomych, którzy grożą blokadą dróg jak u nich się nie zatrzymam :razz:

 

Coś czuję, że nici z Plejad w tym roku... żeby ktoś zmuszał pośrednio do spania w tym czy innym łóżku to jest lekka przesada... Zawsze brałem Hotel z listy bo miałem blisko i zostawałem tylko na czas Plejad - 2 noce. Teraz jak mam jechać 600 km to chcę sobie zrobić urlop tydzień może dwa i nie uśmiecha mi się przeprowadzać w 2 razy w środku pobytu. Spróbuję się od tego odwołać - jak się nie uda to trudno. Zmobilizuję się wcześniej na inne -lejady i jakoś przeżyję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...