Skocz do zawartości

ZLOT PLEJAD 2009


guma

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie były koszty uczestnictwa w zeszłym roku ?

 

edit : 150 zł od osoby

 

plus noclegi :wink:

 

plus 3-4 zbiorniki Pb98 :wink:

plus transporter wody ognistej :wink:

 

każdemu według potrzeb :twisted:

 

Tomir, to nie jest tania impreza, jak to Subaru :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Ojciec Założyciel

Nie pamiętam wszystkich wątpliwości/pytań, lecz tak mniej więcej:

- 2 dni, ponieważ prawie wszyscy i tak brali piatek wolny. A jednocześnie powstały dwa równoległe problemy - ze względu ilość załóg na każdej trasie poważnie sie to rozciągało w czasie; w konsekwencji niektórzy b.późno docierali na metę, tuz przed wieczorna imprezą.

Jednocześnie mało kto chciał skróvcenia tras (nie po to się jedzie nawet na drugi koniec Polski). Rozwiązanie - 2 dni. W piątek ok. 8 godzin "w drodze", w sobotę ok. 6.

- Hotele są już zarezerwowane od lipca - sierpnia. Bez Gołębiewskiego, bo w tym nie mielibyśmy wyłączności dla naszych gości. Będzie też trochę domków.

- z rodzinami jak najchetniej; przedszkole będzie jak zwykle zorganizowane.

- dziwaczne "gadgety" zgodnie z tradycją w trakcie przygotowania; myslę, że i tym razem niejednego uczetsnika Zlotu zaskoczymy :wink:

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w konsekwencji niektórzy b.późno docierali na metę, tuz przed wieczorna imprezą

 

Na turystycznej miałam numer 21 i dotarłam na metę pół godziny po rozpoczęciu imprezy :wink: , troszkę za długa była.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tia - zeszloroczna trasa faktycznie przydluga troche byla - ale nie z powodu dlugosci asfaltowej szosy [pisze o turystycznej] a z powodu niezwyklych atrakcji i przyrodniczych i zabytkowych. Pierwszy raz widzialem tyle renesansowych kamieniczek w takim malutkim miasteczku Chełmno chyba to bylo. A te gory po czeskiej stronie - to fantazja. Ale z uwagi na "szybko" szybko nie bylo czasu by to wszystko popodziwiac. Setek pare fotek z trasy nie daje tego poweru juz jak dawal power bezposredni. Dla mnie to atrakcja te zabytki - bo to moj zawod i konik niemalze.

Mokolajki znane. Dobrze ze nie w hotelu Golebiewski - bo to plama i sciema dla miesniakow w skorze i zlocie. Moloch taki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to przynajmniej z łuku se postrzelam

Cholera....trzeba będzie uważać....W tarczę to pewnie nie trafisz ale w Subarytę bez pudła.... :mrgreen:

Pazdrawliajem

nie rób scen i przestań sie mazac.to ze mielismy pare scysji nie znaczy ze nie miales racji.wiesz co wóda robi z muzgu (mojego)

 

a tak btw to gdzie sa zapisy do jasnej ciasnej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie były koszty uczestnictwa w zeszłym roku ?

edit : 150 zł od osoby, widzę że stronka zlotu z 2008r działa ;-)

Z tego co pamiętam:

- Klubowicze :cool: i Studenci 90 PLN

- Dzieciaki 65 PLN

Stawiam na to, że sama wyprawka była więcej warta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tia - zeszloroczna trasa faktycznie przydluga troche byla

 

była bardzo dobra, sporo prób, można się było wykazać. Opóźnienia na szosowej to przez carfita miałem :lol: bo on jeździć nie umie i w krawężnik przydzwonił. Laweta itd trochę to trwało i na impreze chyba cos koło 22 dotarliśmy :twisted:

 

2 dni to bardzo dobra opcja. Na spokojnie będzie mozna poganiać na trasie i potem poimprezować, w piątek z umiarem oczywiście dopiero w sobote pełna łycha :mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomir, to nie jest tania impreza, jak to Subaru

 

No ba wiadomo, a koszty wyżej wymienione biorę pod uwagę. Zostaje mi tylko znaleźc kogoś kto by ze mną pojechal i chociaż za Siebie zapłacił bo samemu to nie pojade :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostaje mi tylko znaleźc kogoś kto by ze mną pojechal

 

Przecież masz taką fajną koleżankę, która pięknie określiła Twojego GTka :wink: :mrgreen: .

 

Poza tym warto mieć kartę Klubu Subaru, bo przy 2 osobach jej koszt się zwraca już na Plejadach :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opóźnienia na szosowej to przez carfita miałem

 

i kilka innych osób też :grin:

mi pod koniec dnia dzieciaki w samochodzie przysypiały i na wieczornej imprezie długo nie wytrzymały.ominęło ich wręczanie nagród.

 

[ Dodano: Wto Mar 17, 2009 10:37 am ]

wydłużenie Plejad o jeden dzień to świetny pomysł :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież masz taką fajną koleżankę, która pięknie określiła Twojego GTka .

 

Myślałem o innej równie fajnej :mrgreen: I do tego jeszcze studentka, więc cięcia kosztów będą :cool:

 

No i się zgodziła :mrgreen: Tak więc K-zy jadą na plejady jeżeli się coś dziwnego nie wydarzy, namawiam jeszcze brata z rodziną, ale ma synka 2 latka. Tomir + pilotka pewnie turstyczna bo na szosową się nie czuje :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i się zgodziła

 

:mrgreen:

Tak więc K-zy jadą na plejady jeżeli się coś dziwnego nie wydarzy, namawiam jeszcze brata z rodziną, ale ma synka 2 latka.

 

Było dużo ludzi z maluchami na poprzednich Plejadach, chociaż ja dziecka nie zabrałam i w tym roku też nie zamierzam :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opóźnienia na szosowej to przez carfita miałem :lol: bo on jeździć nie umie i w krawężnik przydzwonił.

 

Oooo wypraszam sobie, nie przez carfita, tylko przez licznych przepłaconych przez konkurencje kibiców którzy podłożyli mi krawęznik pod koła :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edwin filmik?

 

Nie ma żadnego filmiku :roll: , tzn. jest ale w tajnych magazynach IPN-u :mrgreen: i nie może ujrzeć światła dziennego :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...