Skocz do zawartości

SZUKAM PRACY / DAM PRACĘ


Dobramagilla

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukiwany kierowca samochodu osobowego ( obsluga vipow, turystów ) na terenie krakowa.

 

Wymagania:

Wiek minimum 23lata

PJ od przynajmniej 2lat

Znajomosc jezyka angielskiego minimum na poziomie komunikatywnym.

Wysoka kultura osobista

Komunikatywnosc

Edytowane przez eMTe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mnie też kryzys trafił... :-(

Grafik z kilkunastoletnim doświadczeniem w studiach graficznych (Adobe/Quark) szuka etatu na stałe w Warszawie.

Infrastrukturą IT też się zaopiekuje przy okazji, jeśli trzeba :-)

Fotki też jakieś zrobi, jeśli trzeba :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mnie też kryzys trafił... :-(

Grafik z kilkunastoletnim doświadczeniem w studiach graficznych (Adobe/Quark) szuka etatu na stałe w Warszawie.

Infrastrukturą IT też się zaopiekuje przy okazji, jeśli trzeba :-)

Fotki też jakieś zrobi, jeśli trzeba :-)

 

Kurcze, w styczniu zatrudnilismy grafika.. A Ty jeszcze IT ogarniasz i zdjecia.. Idealny kandydat do naszej firmy.. Przemek, jak cos sie 'u nas' zmieni, to od razu daje Ci znac.

A tymczasem powodzenia! :)

Edytowane przez KamilP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja dziewczyna szuka pracy

wykształcenie wyższe mgr psychologii w zarządzaniu

doświadczenie w HR - 1,5 roku

 

angielski , prawo jazdy kat.B, biegła praca z pakietem office

 

najważniejsze cechy: duże zaangażowanie, kreatywność, energia

 

Warszawa

Edytowane przez wąż
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grafiko-webmaster potrzebny do ogarnięcia tematu strony www (kilka podstron - mile widziany cms nawet na wp), logotypu oraz podstawowych dokumentów (papier, wizytówki). Portfolio decyduje o wyborze osoby / kontakt PW.

Edytowane przez piciu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa posty wyżej pisałem, że szukam pracy na weekendy :) Trochę się zmieniło i szukam pracy na stałe.

Obecnie od ponad 3 lat pracuję w poligrafii, wcześniej ta sama branża. Szukam pracy, która umożliwi roziwjanie się.

Najchętniej jakby była w Warszawie. Ewentualnie jak ktoś ma możliwość zatrudnienia lub kogoś znajomego, który może pomóc w załatwieniu pracy za granicą, proszę o kontakt na PW lub pod numerami: 793 366 808, 516 623 634.

 

Pozdrawiam Maciek

Edytowane przez maciekkkk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jako że kończę szkołę średnią, rozglądam się za pracą na wakacje. Chętnie przyjmę pracę za granicą okres czerwiec/wrzesień, ewentualnie pracę w kraju w okolicach Kielc/Starachowic jak by ktoś miał jakieś oferty, może być nawet praca fizyczna, proszę pisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam temat. Poszukuje pracownika budowlanego na budowy we Francji od 8/04/13. Interesuje mnie zatrudnienie na czas minimum 1 rok (po przejściu okresu próbnego)

Wyjazd 6 kwiecień z Krasnika. CV na adres jan@jafra-pl.com. Zostalo 1 miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A cóż złego jest w pracy fizycznej?
Nic złego, sam w zeszłym roku pracowałem na budowie i jakoś musiałem sobie dawać radę, napisałem " że może być nawet praca fizyczna" po to żeby podkreślić że pójdę do każdej pracy fizycznej czy nie :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Poszukuję pracy. Inżynier Mechaniki i Budowy maszyn. Doświadczenie w branży motoryzacyjnej. AutoCAD, Angielski komunikatywnie, dobrze ogarniam wszelkiego rodzaju kwestie techniczne. Szybko się uczę i szybko wdrażam w nowe przedsięwzięcia.

Pozdrawiam Tomek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebna praca dla mojej dobrej koleżanki - zootechnik z j. rosyjskim i angielskim, pracowała jako doradca klienta w Kakadu, prywatnie instruktor jazdy konnej. Wiem, że to dość odległa branża, ale gdyby ktoś coś gdzieś słyszał. Jest komunikatywna, pełna zapału, ambitna itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...