Skocz do zawartości

Dodatkowe wskaźniki


Harvester

Rekomendowane odpowiedzi

A tak wogóle - naszło mnie takie coś - czy zegarka temperatury oleju nie warto by zastąpić ciśnieniem? Jakby bardziej wartościowy a w sumie temperaturę też pokazuje:

Więcej niż 3 bary na wolnych - jedziemy spokojnie, 2 - można ogniem, mniej - noga z gazu...

Tak mi do łba przyszło tylko :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak wogóle - naszło mnie takie coś - czy zegarka temperatury oleju nie warto by zastąpić ciśnieniem? Jakby bardziej wartościowy a w sumie temperaturę też pokazuje:

Więcej niż 3 bary na wolnych - jedziemy spokojnie, 2 - można ogniem, mniej - noga z gazu...

Tak mi do łba przyszło tylko :mrgreen:

Niektórzy nie lubią go zakładać, bo poprzez ciśnienie pokazuje też czas agonii motoru... :twisted::P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
na pierwszy rzut oka da się to jakoś łatwo zlokalizować :) ?

Niestety nie wiem jakie są różnice między kolektorami N/A i turbo.

Może wrzuć zdjęcie swojego albo niech się wypowie ktoś bardziej obeznany (z reguły podciśnienia nikt nie montuje).

Generalnie zakładam, że może gdzieś na centralnej części kolektora :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Projekt zamknięty :mrgreen:

 

Ci co mnie znają wiedzą, że nie lubię druciarni więc jak to mówią pingwiny, jak ma być coś zrobione dobrze to zrób to po swojemu :mrgreen:

 

Zamówiony adapter TE15 m18 -> 1/8NPT

http://www.speedycables.com/threadadaptors.html

w końcu do mnie dotarł :mrgreen::twisted:

 

mam idealny adapter pod czujnik ciśnienia AG pasujący w magistralę olejową. Teraz to nawet rurki z płynem chłodzącym nie będą przeszkadzać, a ciśnienie oleju będzie z "pierwszej ręki"

Uwaga, zgodnie z dokumentacją OEM korka niezbędna jest podkładka

 

Jakość adaptera - 100% zadowolenia

 

prawie do końca dokręcony czujnik

IMAG0610.jpg

widok z góry w stosunku do zaślepki z gwintem OEM subaru (11024AA210)- jest niepotrzebnie tak wysoka

IMAG0612.jpg

Widok z boku

IMAG0611.jpg

tak wyglądała druciarnia

IMAG0613.jpg

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
raceready, a jak z ich jakością :?:

 

Ciężko właśnie od kogokolwiek się dowiedzieć...w UK, USA firma chyba bardziej znana, wcześniej produkcja pod szyldem Auto Jaw Co :wink: Produkcja TAIWAN, komponenty japońskie, zegary na dokładnym silniczku krokowym produkcji JP, WARN, PEAK...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raceready, a jak z ich jakością :?:

 

Ciężko właśnie od kogokolwiek się dowiedzieć...w UK, USA firma chyba bardziej znana, wcześniej produkcja pod szyldem Auto Jaw Co :wink: Produkcja TAIWAN, komponenty japońskie, zegary na dokładnym silniczku krokowym produkcji JP, WARN, PEAK...

 

dzieki ,zobacze jeszcze troche mnie ten Taiwan odstrasza :wink:

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie - też jestem ciekaw tych Shadow. Rozglądam się właśnie za jakimiś wskaźniczkami, a AG mi się najzwyczajniej w świecie nie podobają :D. STRI są dość drogie bo kosztują w granicach 500-600 zł za sztukę, a te shadowy są chyba dobrym kompromisem - tylko jak z jakością i dokładności?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem wskaźnik Shadow 52mm boost. Według zapewnień dystrybutora jakość bardzo zbliżona do wskaźników do stri. Cenowo dużo lepiej ok 400PLn za wskaźnik. Będę testował niebawem

 

daj znac jak wyszło ,52 CF?

 

Pzdr

 

dokładnie tak :)

 

No właśnie - też jestem ciekaw tych Shadow. Rozglądam się właśnie za jakimiś wskaźniczkami, a AG mi się najzwyczajniej w świecie nie podobają :D. STRI są dość drogie bo kosztują w granicach 500-600 zł za sztukę, a te shadowy są chyba dobrym kompromisem - tylko jak z jakością i dokładności?

 

Zacytuję miłego Pana dystrybutora :)

 

"Witam,

 

głowną konkurencją dla Shadow są STRI.

Z tym że STRI są droższe i nie mają tylu funkcji co SHADOW.

Auto Gauges to produkcja Chińska i to nie są wskaźniki godne polecenia.

Cała dostępna oferta jest po wciśnieciu ilkony : Jestem na allegro. na naszej stronie www.wskazniki.com

Roczna gwarancja w języku Polskim.

Tak przyciski mogą być oddalone i po ustawieniu wartości odłączone.

Zazwyczaj tak robimy po ustaleniu wartości przyciski odłączamy.

Kolory różne w zależności od modelu.

Są 3 modele filmik w załączniku. 1. pozcyja BF czyli smoke - po zgaszeniu tarcza nie widoczna 2. pozycja WF białą tarcza. 3.pozycja CF czarna widoczna tarcza."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...