Skocz do zawartości

Kobieta mimo wszystko ważniejsza niż samochód :)


graża

Rekomendowane odpowiedzi

powiem tylko tyle, już sie nie boje tego samochodu, jego dominacja nademną już sie skończyła(mam nadzieje nie powróci).i oto ja,dziewczyna pewnego osobnika, który posiada brzydule WRX:)dosiadłam subarynke i przez dziesięć minut moglam nią manipulować(kierować)ach co za przyjemność..........podwójna moi drodzy, po pierwsze czulam konkurentke pod sobą,jak nigdy:)po drugie te subarynki to...(sami dobrze wiecie).ja jeszcze nie mam prawojazdy, a już umiem nią kręcić bączka w miejscu i wychodzić z poślizgu......aż sie boje pomyśleć co będzie jak je w końcu zdam:)pozdrawiam wszystkie kobiety od panów subarowców:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 117
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja jeszcze nie mam prawojazdy, a już umiem nią kręcić bączka w miejscu i wychodzić z poślizgu......

 

:shock: :shock: Oooo.....A masz może jakieś koleżanki???????????????

a po co ci taka kolezanka? moze jeszcze zeby wodke szklankami pila? co tobie pozostanie? pranie skarpetek? samochodem jezdzic bedziesz mogl tylko gdy ona sie za wodke wezmie, bo kiedy indziej to nie - no zawsze mozna sie postawic, ale skutki wiadome... no chyba, ze chcesz poznac, by sie wystrzegac - to rozumiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś w tym jest 8) bo mój kumpel również bez prawka jak wsiadł do Imprezki to od razu zrobił pierwszy slajd w swoim życiu (dobrze, ze nie ostatni :) ).

Ale czy WRX to brzydula, nie powiedziałbym, chyba że w porównaniu z STI :P , a dodatkowo ma jeszcze przewagę nad kobietą bo przyjemniej się jej słucha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tylko tyle, już sie nie boje pewnego osobnika, dosiadłam i przez dziesięć minut moglam manipulować, ach co za przyjemność czulam, jak nigdy:)

 

pozdrawiam panów

 

Witam swiezo Córke. Po wywaleniu zbendny reszty z wypowiedzi, wyszlo mie, ze wczora................................................... naswietlilas se blone. Gratuluje podjencia menski decyzji i prponywuje kontynuowanie rospoczentych dzialan. Wszyskie na forum czekajo z zapartym tchem na nastempne relacje.

 

buziaki

mamusia jes dumna. dzieci mie sie prawidlowo rozwijajo

 

Mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorzucę swoje trzy grosze a'propos kobiet.

Niebawem odbieram WRX'a i nie będę ukrywał, że przy zakupie muszę się lekko wspomóc "drobnym" kredycikiem. Jako, że pozostaję w związku małżeńskim niezbedny jest podpis szanownej małżonki na umowie kredytowej... Gdy zamówienie samochodu stało się faktem usłyszałem:

"Podpiszę, ale tylko pod jednym warunkiem - dasz mi się przejechać, ale samej!" Słowa te zostały wypowiedziane całkowicie serio, z diabelskim uśmieszkiem na twarzy :)

Nie muszę chyba dodawać, że wcześniej nasłuchałem się tekstów w stylu "ty chyba oszalałeś, zabaweczkę sobie kupujesz a tu są inne potrzeby, ten samochód jest taki banalny i brzydki, ryczy jak traktor, jeszcze będziesz mnie prosił żebym ci swoje auto pożyczyła jak cię w tym wozie drabiniastym wytrzęsie itp." :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo chętnie będe pisać o moich postępach i zmaganiach, może sie panowie czegoś nauczycie :)

jeśli chodzi o forum to też jestem początkująca, więc nim zostane "starszym userem"wybaczcie ze zamiast odpowiedzi tworze nowy post

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze witam Cię Grażynko na forum... miło wiedzieć że szeregi kobiet są zasilane przez takie (obecne i przyszłe) "kierowniczki" :wink: ja dziś też utarłam nosa moim chłopakom z pracy..oni wykopywali sie na drodze żeby zaparkować a my z Hansem zaparkowaliśmy "na ręczniku" :D

 

Cholender nie ja napisałem tego posta ! GRAŻA :!: :!: :!:

 

ps.Graża poskromiłaś chyba nie tylko "rywalke" ale kogoś jeszcze :wink: :D brawo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miło mi cie poznać moniqa:)chociaż "znam" Cie już troszke z opowiadań:)przyjemnie dołączyć do Twojego szeregu kobiet:)które na temat subarynek też mają coś do powiedzenia:)

więc uwaga panowie:)

czy ktoś prosze państwa tak samo jak ja narzeka na brak śniegu???jak ja mam teraz bączki kręcić :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie muszę chyba dodawać, że wcześniej nasłuchałem się tekstów w stylu "ty chyba oszalałeś, zabaweczkę sobie kupujesz a tu są inne potrzeby, ten samochód jest taki banalny i brzydki, ryczy jak traktor, jeszcze będziesz mnie prosił żebym ci swoje auto pożyczyła jak cię w tym wozie drabiniastym wytrzęsie itp." :D

 

cos mi sie wydaje ze zona bedzie ma troche racji...z tym pozyczaniem jej autka. jak poczujesz ile imprezy spalaja :-).

mi po miescie wychodzi 18-20l....niedlugo bede z panami na orlenie po imieniu :-)...

...a jak jeszcze troche pojezdze to punkty vitay moze na jakies kino domowe da sie wymienic :D

 

bartek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...