Skocz do zawartości

4. Impreza & Evo Rally Sprint


GD GT

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 263
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Niedawno wróciłem. Pozdrawiem wszystkich spotkanych Forumowiczów :wink: :mrgreen:

Gratulacje dla Forumowiczów:

- Witka Biłka (I miejsce klasa Evo/Sti amator) - EVO IX

- Bryka (II miejsce klasa Evo/Sti amator) - Subaru STI

oraz pozostałych, którzy naprawdę świetnie dzisiaj walczyli :!: :!: :!:

Niestety dzisiaj EVO królowało.... :sad:

O dzisiejszym wyniku Carfita nie będe się rozpisywał.... Wszyscy dzisiaj zgodnie przyznali, że dzisiaj brakło mu "treningu" :wink: w poprzedzający imprezę wieczór :mrgreen:

Wielkie podziękowania dla Organizatorów za perfekcyjne przygotowanie tak niesamowitej imprezy :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie impreza MEGA !!!!! było czadowo, brawa dla Orgów i uczestników, Tomo zarąbiście powiedział na początku: "Wielki szacun dla zwycięzców klasy Amator i Pro" :twisted::twisted::twisted: czadowa trasa, trudna technicznie i masa fajnych ludzi, oby więcej takich imprez choć jak sądzę nikt nie zarobił na imprezie zrobionej z taką pompą więc pewnie nie szybko przyjdzie nam jechać w 5. zawodach nie-ASO.

 

Ja jechałem jak ostatnia oferma, pierwszy OS był dla mnie szokiem po prawie rocznej przerwie w startach, nie bylo czasu i kasy na starty :razz: teraz będę częściej startował.

Na początku kijowo mi się jechało - za wczesne i za słabe hamowania, za wolne zakręty, za wolne nawroty i niestety zjechane RE070 na kołach, dlatego OS 3 i 4 jechałem praktycznie maksymalnie dla fanu dłuuugimi slajdami, kilka nawrotów wyszło mi super :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też już wróciłam. Impreza była rewelacyjna, ale nie ma się co dziwić bo IMPREZY są rewelacjne :wink:

Pozdrowienia dla Carfit`a Alexa i reszty ekipy oraz wszystkich spotkanych forumowiczy, a szczególne podziękowania dla mojej lewej strony czyli Bunch`a - DZIĘKI za niesamowite wrażenie i super zabawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No powróciłem :roll: i zdążyłem już naładowac baterie w pobliskiej pizzerii :twisted:

 

Impreza naprawde MEGA :idea: :shock: , naprawde wielki szacun dla organizatorów i nie ważne kto sie pod tym kryje :idea::twisted: . Organizacja perfekt, o wszystkim dobrze pomyślane, atmosfera super :idea: generalnie jedna z najlepszych na jakich byłem :lol:

O swoim wystepie niewiele bede mówił, bo nie ma o czym, :oops: dostałem zasłuzone bęcki jak chyba nigdy :evil: Narazie odkładam rękawiczki na kołki razem z Subarakiem :evil:

 

 

P.S. Do organizatorów taka mała uwaga do przemyslenia, :idea: może wzorem imprez typu ŻUBRY czy KROKUSY zrobić zawody w sobote, a potem wyniki i uroczyste wreczenie nagród na jakimś balu w fajnym hotelu :roll: Tam z pewnością miałbym większe szanse :mrgreen::twisted: ( na balu oczywiście :mrgreen: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, szacun dla Premo i Tomasza_555, którzy pięknie pojechali w debiucie - pierwsze miejsce klasie !!!! :grin: :grin: :grin:

 

Eee tam z dobrym pilotem to i laik dobrze pojedzie. Wielkie dzięki dla Tomasza_555 bo wykonał piękną robote.

Do organizatorów - dziękuje za wspaniałą impreze, troszke było nerwów z karami ale fajnie, że realnie było tak jak zapowiedzieliście na na odprawie. Oprawa super, obsada :shock: , trasa :cool: bardzo, bardzo, bardzo miło tak trzymać.

Pozdrowienia dla poznanych i znanych mi forumowiczów foumowiczów. Kati WRC zazroszcze :-)

 

 

4turbo025__.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ten oto sposób SIPowcy wykonali kolejne podcięcie gałęzi, na której siedzą, tj. ograniczyli grono potencjalnych klientów, którzy pojawili by się na imprezie ze względu na nazwisko Kajtka. Powoli zaczyna to nabierać kształtów jakiejś obsesji.

Tzn , że Kajto kierowca fabryczny SIP :idea: ma swoja osoba sciagac widzow na event organizowany przez firme 4T :mrgreen: rozumiem równiez , że , w ten sposob ma "wzmacniac gałąż" na której siedzi firma 4T :mrgreen:

Jedyne co mogło zrobic SIP to zgłosic Kajta do zawodow ale widocznie ktos doszedl do wniosku , ze nie warto :idea: ...to nie bank , nie firma olejowa czy liczaca sie motogazeta o zasiegu krajowym a mała firma zajmujaca sie naprawa evo i subaru , organizujaca lokalna imprezę :idea: ( dobrze zorganizowana z kilkoma dobrymi zawodnikami i nagrodami :idea: ) może jakis lokalny diler Subaru mógł sie tam próbowac wystawiac ale pewnie byloby to nie na reke organizatorom.... :wink:

AK

ps...Ty nie masz jakiejs obsesji.....z tym Sip-em. :?: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ten oto sposób SIPowcy wykonali kolejne podcięcie gałęzi, na której siedzą, tj. ograniczyli grono potencjalnych klientów, którzy pojawili by się na imprezie ze względu na nazwisko Kajtka. Powoli zaczyna to nabierać kształtów jakiejś obsesji.

Tzn , że Kajto kierowca fabryczny SIP :idea: ma swoja osoba sciagac widzow na event organizowany przez firme 4T :mrgreen: rozumiem równiez , że , w ten sposob ma "wzmacniac gałąż" na której siedzi firma 4T :mrgreen:

Jedyne co mogło zrobic SIP to zgłosic Kajta do zawodow ale widocznie ktos doszedl do wniosku , ze nie warto :idea: ...to nie bank , nie firma olejowa czy liczaca sie motogazeta o zasiegu krajowym a mała firma zajmujaca sie naprawa evo i subaru , organizujaca lokalna imprezę :idea: ( dobrze zorganizowana z kilkoma dobrymi zawodnikami i nagrodami :idea: ) może jakis lokalny diler Subaru mógł sie tam próbowac wystawiac ale pewnie byloby to nie na reke organizatorom.... :wink:

AK

ps...Ty nie masz jakiejs obsesji.....z tym Sip-em. :?: .

 

z calym szacunkiem ale czy to Pan, Panie Andrzeju nie ma jakies obsesji na punkcie 4T? Po wielu Pana wypowiedziach wlasnie takie wrazenie mozna odniesc...

 

Mysle, ze profi podejsciem do wielu tematow sa wyzej od niejednego ASO w PL :smile:

 

P.S Lokalny dealer byl nawet jako jeden ze sponosorow rallysprintu ale pozniej zniknal...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 słowa od pilota prowadzącego (bo jechałem na lewym :mrgreen: )

 

Dziękuję przede wszystkim Premo za propozycję jechania na lewym (choć nie było tam kierownicy :mrgreen:) .

Odpuściłem w tym roku jakiekolwiek starty, padła propozycja na parę dni przed imprezą i podjąłem decyzję w pól minuty. Głównie dlatego, że Premo debiutował i uznałem, że to będzie świetny sprawdzian umiejętności. :)

Jak się okazało ten sprawdzian zakończył się dla nas dobrą lokatą, niezłymi czasami i "pamiątką", która stanęła dziś u mnie na półce :) Nie spodziewałem się zupełnie, a mimo to poszczęściło się.

 

Impreza organizacyjnie wypadła super. Tutaj 5+ dla organizatorów. Cieszę się, że Panowie konsekwentnie trzymali się tego co pisze w regulaminie i tego o czym mówili na odprawie. :) Dzięki, czekamy na następną edycję.

Jeden drobiazg - rozumiem, że w parku maszyn jest ciasno i chcecie trzymać w nim porządek, ale naprawdę ciężko jest latać z drugim kompletem opon i masą innych rzeczy z drugiego końca toru. :grin: Stąd takie ciśnienie na wjechanie drugim autem do parku :)

 

Pozdrawiam wszystkich, których dłoń miałem przyjemność uścisnąć na torze :) Przede wszystkim dla załogi "obok" :) z Pawłem_P na czele. :) Ponadto ekipa kibiców ze Śląska i Podbeskidzia :) Przepraszam, jeśli o kimś zapomniałem ale dużo emocji dziś było i nie wszystko ogarnąłem. :)

 

No i dzięki zawodnikom, kibicom, zespołowi AZT za piękne zawody z miła atmosferą. Cały dzień na torze, od świtu do zmroku - pięknie spędzony dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

calym szacunkiem ale czy to Pan, Panie Andrzeju nie ma jakies obsesji na punkcie 4T?

Firma jak firma , sprawnie dzialajaca , nie bojaca sie trudnych tematow , troche agresywna jeżeli chodzi o reklamę ale trafiajaca do tej samej grupy odbiorcow...jaka mam miec obsesje :?: :mrgreen: ..w moim wieku są inne.. :mrgreen:

Po wielu Pana wypowiedziach wlasnie takie wrazenie mozna odniesc...

Nie przypominam sobie...moze jezeli chodzi o jakies "przeklamania reklamowe/cenowe/uslugowe" kiedys cos napisałem ale mnie 4t nie przeszkadza to nie ta grupa klientow którą obsluguje....moze jeszcze z 10 lat temu.... :wink:

P.S Lokalny dealer byl nawet jako jeden ze sponosorow rallysprintu ale pozniej zniknal...

O to mi chodzi własnie....lokalny dealer Subaru na lokalnej imprezie 4t ale co ma do tego SIP....importer z 20 dealerami , teamem rajdowym zatrudniajacym najlepszego kierowce w Polsce przeciez oni nawet moga nie wiedziec , że taka impreza jest/była. Z tego co wiem sa na targach we Frankfurcie i rozpoczynaja promocje i sprzedaz nowego Legaca w Polsce a ktos tu pisze . ze podcinaja gałaz na ktorej siedza bo Kalto nie bedzie na imprezie 4t :idea::mrgreen: Ja rozumiem miłosc do jakiejs firmy , marki czy nawet zawodnika ale troche zdrowego rozsadku trzeba zachować..

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super impreza !

Ciekawa, widowiskowa trasa ,miejscami zdradliwa ( 2 szykany na owalu dla nas = 10sec w plecy :roll: ). Dużo bardzo szybkich kierowców w topowo przygotowanych autach.

Jak pomyśle jak wyglądała ta impreza 2 lata temu to aż mi się wierzyć nie chce , że taki postęp w "amatorce" nastąpił :shock:

 

Podziękowania dla mojego pilota :arrow: Mati, który spisał się znakominie zarówno przed jak i w trakcie imprezy :!:

SpecBaba nadal rulez :wink:

Radoś i fun z jazdy tym samochodem jest kosmiczna, a na dodatek auto jest pancerne !

Staraliśmy się jechać z Matim szybko i widowiskowo.

Na hopie ani razu nie odpuściliśmy :twisted: :!: ( może ktoś ma zdjęcia naszej latającej SpecBaby ? )

Na ostatni OS 1/3 trasy przejechalismy na feldze i tu musze przyznać ,że ATS to naprawdę mocna felga :shock:

Gratulacje dla Bryka, Adama za szybką widowiskową jazdę !

5ka

dla wszystkich maniaków z którymi 5tkę przybiłem.

 

Jeszcze raz gratulacje dla organizatorów za kolejna bardzo udana imprezę !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn , że Kajto kierowca fabryczny SIP :idea: ma swoja osoba sciagac widzow na event organizowany przez firme 4T :mrgreen: rozumiem równiez , że , w ten sposob ma "wzmacniac gałąż" na której siedzi firma 4T :mrgreen:

Jedyne co mogło zrobic SIP to zgłosic Kajta do zawodow ale widocznie ktos doszedl do wniosku , ze nie warto :idea: ...to nie bank , nie firma olejowa czy liczaca sie motogazeta o zasiegu krajowym a mała firma zajmujaca sie naprawa evo i subaru , organizujaca lokalna imprezę :idea: ( dobrze zorganizowana z kilkoma dobrymi zawodnikami i nagrodami :idea: ) może jakis lokalny diler Subaru mógł sie tam próbowac wystawiac ale pewnie byloby to nie na reke organizatorom.... :wink:

AK

ps...Ty nie masz jakiejs obsesji.....z tym Sip-em. :?: .

 

Ogólnie cała ta wypowiedź jest przykra, ale przede wszystkim: nieprawdziwa. Nieuczciwa wobec osób przygotowujących 4. impreza & evo Rally Sprint oraz samych uczestników. W konkretnych punktach, jako organizator i koordynator tego wydarzenia, pozwolę sobie udowodnić dlaczego:

 

1. Kajto nie miał nikogo "ściągać", a jego obecność została ustalona z oficjalnym fan clubem, czyli www.kajtoognia.pl. Kajetan chętnie przystał na propozycję, z zastrzeżeniem jedynie, że tego dnia ma chrzciny w rodzinie i może pojawić się od godziny 15:00. W piątek o północy otrzymałem wiadomość, że jego obecność zostaje odwołana i ani Kajtek ani Ola nie mogą się w żadnej roli pojawić w Tychach.

 

2. Żadnej gałęzi nie trzeba wzmacniać, firma ma się dobrze i z każdym miesiącem coraz lepiej.

 

3. Naprawę to można robić w kosiarkach czy motorynkach, ta firma zajmuje się profesjonalnym serwisem imprez i evo oraz przygotowaniem aut do sportu i bieżącą obsługą samochodów Subaru Impreza Turbo, Legacy, Forester a także Mitsubishi Lancer Evolution. Zatrudnia prawie dwudziestu doświadczonych mechaników, w dwóch oddziałach. Kilku z nich było mechanikami m.in. u Leszka Kuzaja (wówczas - jak to pan ujął - "fabrycznego") kierowcy Subaru Import Polska a także u Maćka Oleksowicza i Szymona Ruty.

 

4. Wspomina Pan o "kilku dobrych zawodnikach". Obraża Pan w ten sposób naprawdę wielu uczestników, bo myślę, że ponad połowa ze startujących wskazałaby Panu miejsce w szeregu na tej imprezie. I nie chodzi o znajomość trasy, tylko o realną ocenę sytuacji. Skoro ściga się Pan w RSMP czy innych oficjalnych rozgrywkach i posiada/użytkuje profesjonalnie przygotowany samochód rajdowy, to trzeba się liczyć z możliwością oceny umiejętności. Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji, bez wpisowego i z zapewnionym bezpłatnym noclegiem dla całej ekipy. Pomożemy również w serwisie i zorganizujemy testy w okolicy. Może się Pan również bezpłatnie zaprezentować jako dealer Subaru, proponuję 100 m kw. powierzchni ekspozycyjnej.

 

5. Wartość nagród za zwycięstwo w klasyfikacji generalnej (jednocześnie I. miejsce w Evo/STI Pro) wyniosła ponad 20 000 zł, Mariusz Stec był bardzo blisko pokonania Marka Nygi, ale bezdyskusyjnie potrącona szykana przekreśliła jego szanse na zwycięstwo. Sensację mógł również spowodować Rafał Grzesiński, niestety kara za szykanę a następnie awaria samochodu wykluczyły go z rywalizacji. Jeśli taką pulę za zwycięstwo nazwać jedynie "dobrą", to rzeczywiście musimy się bardziej postarać.

 

6. Lokalny dealer Subaru jak najbardziej został zaproszony do współpracy, zabiegałem o to. Chcieli się wystawiać, logo i nazwa były eksponowane w kampanii promocyjnej. Niestety, musiały zniknąć, ponieważ zaangażowanie naszego partnera (dealera Subaru) spotkało się ze zdecydowanym i nie umożliwiającym dyskusji sprzeciwem SIP. Szkoda, że Pan Prezes nie odbiera telefonu w godzinach pracy i nie oddzwania. Może udałoby się poznać i zrozumieć jego motywację.

 

Dodam, że do współpracy zaprosiliśmy również naszą konkurencję w zakresie performance tuning i remapów, dealera Mitsubishi AutoGT.

 

7. Ta "lokalna impreza" ściągnęła prawie 80 uczestników - wspaniałych zawodników z RSMP, GSMP i wyścigów płaskich oraz fantastycznych amatorów. Do tego zainteresowała ok. 10 000 widzów i będzie szeroko relacjonowana w mediach motoryzacyjnych.

 

Obsesja? Postaram się wskazać jej najbardziej oczywiste przyczyny:

 

-To tak bardzo boli, że firma jako pierwsza w Polsce oficjalnie pokazała Imprezę WRX STI '08 (wystaczyło ją kupić w Japonii i przywieźć). Nie stanowiło to problemu dla - jak to Pan uroczo raczył ująć - "małej firmy zajmującej się naprawą evo i subaru , organizującej lokalną imprezę" ?

 

-To tak bardzo boli, że Paweł i Adam Tomaszkowie, związani z firmą i jadący w jej barwach, wygrali Cynamonowy Slajd?

 

Proszę nie oskarżać mnie o stronniczość, od kilku tygodni nie pracuję w firmie. Co nie oznacza zatracenia kontaktu z rzeczywistością.

 

Z mojej strony koniec polemiki w tej sprawie.

 

Są ważniejsze sprawy związane z 4. impreza & evo Rally Sprint, np. szykowanie kolejnej edycji i serdeczne podziękowania dla naszych wczorajszych gości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przykro czyta sie takie rzeczy... mam tylko nadzieje, ze tego typu dyskusje nikogo (w tym przypadku nie-ASO) nie zraza do organizowania kolejnych imprez tego typu... :cry:

 

jako uczestnik amator bardzo dziekuje za naprawde ŚWIETNĄ impreze :!: :!: :!:

 

Ps.

Prosba/uwaga na przyszlosc - zoranizujcie prosze impreze w SOBOTE !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za Autoklubem: "Niestety, Kajetan Kajetanowicz mimo wcześniejszych zapowiedzi, nie uzyskał zgody na pojawienie się na imprezie nie-ASO.pl, tym razem nie będzie więc szans na spotkanie z kierowcą Subaru Poland Rally Team."

 

Czyżby komuś mocno przeszkadzała nazwa organizatora eventu?? :lol: W ten oto sposób SIPowcy wykonali kolejne podcięcie gałęzi, na której siedzą, tj. ograniczyli grono potencjalnych klientów, którzy pojawili by się na imprezie ze względu na nazwisko Kajtka. Powoli zaczyna to nabierać kształtów jakiejś obsesji. Jestem w wielkim szoku, że jeszcze ten wątek się tu utrzymuje. :mrgreen:

Moja wypowiedz dotyczyła głównie zacytowanego wyżej postu :idea: . Rozumiem , że wykorzystane zostało to do omówienia sukcesów firmy 4t ( gratulacje :!: ) Jestem zwolennikiem organizowania tego typu imprez .Nic mnie jeszcze nie boli :mrgreen: a na pewno nie działalność firmy 4t. Pana wypowiedzi świadcza o pewnej , niegroznej na szczęście , zaciekłosci i zawzietosci :idea: .....obserwuje Pan sytuację z pozycji żaby :idea: Proponuje spojrzeć z pozycji bociana :roll: może wtedy zrozumie Pan , ze opowiada o rzeczach bez znaczenia w większej skali a lokalnie byc moze tak.....

AK

ps.gratuluje dobrze zorganizowanego eventu i pozdrawiam.... Pawła i Adama Tomaszków :idea: do zobaczenia na IX Cynie w drugiej połowie listopada....będzie trudniej... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkich spotkanych chłopaków z forum i nie tylko i gratulacje dla zwycięzców poszczególnych klas.

Dawno nie byłem tak naładowany emocjami i szczęśliwy patrząc na ryczące Evy i Subaraki. Ufff :mrgreen:

Impreza naprawdę udana i wesoła - pan z mikrofonem rządził :grin: :grin: :grin: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...