Skocz do zawartości

Szczecin 01.02.2009


Norbi GT

Rekomendowane odpowiedzi

PISZONY, czy w ośrodku, który reklamujesz, można organizować tani zlot samochodowy?

Jak w podpisie :mrgreen: temat zniżek jest otwarty .Jeszcze przydałoby się w okolicy jakieś miejsce do bezpiecznego upalania. Chodzi za mną taki pomysł żeby na okolicznych nieużytkach zrobić tor szutrowy ale to jeszcze nie w tym roku :neutral: bo są inne priorytety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

...i po spocie.

 

Oczywiscie tylko ja byłem na czas, cała reszta się spóźniła :P

 

GT'98, GL 2.0 Kombi '97, GL 2.0 Outback, Justynka 1.3, Forester z dmuchawką - to dzisiejsza lista obecności. Na razie łatwiej zapamiętać mi samochody, niż imiona i ksywki ;)

 

Kolejny spot: 1 luty 2009, Tor Kartingowy na Wojska Polskiego. Po oficjalnej imprezie na torze najprawdopodobniej będziemy mieli możliwość skorzystania z obiektu w sposób dowolny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość STi_dreamer

Czy ja wiem czy takich nowo poznanych?:D (oczywiscie nie mam tu na mysli wszystkich) a na torze

raczej Subaryną mnie nie będzie ... do takich zabaw mam nieco inny wózek :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety przeziębiłem się na cacy

 

Ubierz się ciepło i przyjeżdżaj. Kto to widział, aby przeziębienie psuło plany? ;)

 

[ Dodano: Nie Lut 01, 2009 3:10 pm ]

Dla mnie impreza na torze już się zakończyła. Nie dość, że zimno, to jeszcze ciepły obiad w domu czeka ;)

 

Na torze bawiły się następujące osoby:

 

Norbi GT

07aa07e3e04e712e.jpg

 

STi_dreamer

81ae27920eaf46ba.jpg

 

oraz niezidentyfikowany przeze mnie 'anglik':

e1d755b48cc4709c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzisiaj popadał snieg więc na torze powinno być jutro wesoło, zresztą dzisiaj jakaś kręcioła tam zdaje się była... dzisiaj posmigałem na pasie Chociwelskim... hmmm jako jedyny nie musiałem być wypychany z pobocza... Justynka ryjąc w śniegu podwoziem nadal poruszała się do przodu :)

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Indywidualnie to się raczej nie da. Kolega Norbi GT ma chyba najwięcej możliwości, jeśli chodzi o załatwienie toru. Tor znajduje się przy ul. Wojska Polskiego 237A, jest to droga prowadząca z centrum miasta na Głębokie/Tanowo/Police. O ile dobrze pamiętam, droga ta ma numer 115.

 

Może coś w weekend?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...