Skocz do zawartości

Szczecin 01.02.2009


Norbi GT

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Jestem nowy na tym forum, ale nie taki "nowy" w Szczecinie ;) czy ktoś z tego pięknego miasta i okolic chętny na spotkanie ?

 

poczekamy chwilę, zobaczymy ilu nas się TUTAJ zbierze i może coś wymyślimy :idea:

 

Pozdrawiam i mam nadzieję że "ktoś" się znajdzie się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A ZMY wpuszczacie czy tylko ZS :razz: ,z ciekawości pytam bo mimo chęci to i tak robota nie pozwoli przybyć :mad:

 

wpuścimy każdego miłośnika Subaru z dowolnej części świata... więc nie widzę problemu, ale żeby było wszystko jasne spot ma dotyczyć tylko i wyłącznie Subaru i fanów Subaru... oczywiście dojazd i wjazd na spot czymkolwiek, przecież nie o to chodzi aby zaraz dziwne niepotrzebne zdarzenia miały miejsce...

 

Pozdro! i czekamy na zgłaszanie miejsca spotkania ... godzinę i datę już ustaliliśmy :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki,ale i tak nic z tego ,prace zaczynam o 7 rano w sobotę a kończę w niedziele o 7 rano a panowie w średnim wieku po 24H na nogach muszą troszkę dłużej pospać.Niemniej dzieki za zaproszenie i przy najbliższej okazji skorzystam to tylko 100km/na szczęście/ :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi osobiście pasuje 18.00 w sobotę miejsce dowolne...

 

Mateoos - chyba źle interpretujesz ??

 

zresztą uważam że tor kartingowy przy AL. Wojska Polskiego byłby lepszym miejscem na spotkanie oraz ew. pojeżdżawkę...

 

MÓJ GŁOS : SOBOTA 18:00 Tor Kartingowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie proponuję Jasne Błonia o 18:00, ponieważ na początku wypadałoby się poznać ;) a później, jak tor będzie aktualny i będą chętni na upalanie, możemy tam podjechać. Zadowoleni będą wszyscy i przy okazji nie zrobimy zamieszania ;)

 

PISZONY, czy w ośrodku, który reklamujesz, można organizować tani zlot samochodowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...