Jump to content

Szczecin 01.02.2009

Norbi GT
 Share

Recommended Posts

Witam!

Jestem nowy na tym forum, ale nie taki "nowy" w Szczecinie ;) czy ktoś z tego pięknego miasta i okolic chętny na spotkanie ?

poczekamy chwilę, zobaczymy ilu nas się TUTAJ zbierze i może coś wymyślimy :idea:

Pozdrawiam i mam nadzieję że "ktoś" się znajdzie się :)

• Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A ZMY wpuszczacie czy tylko ZS :razz: ,z ciekawości pytam bo mimo chęci to i tak robota nie pozwoli przybyć :mad:

wpuścimy każdego miłośnika Subaru z dowolnej części świata... więc nie widzę problemu, ale żeby było wszystko jasne spot ma dotyczyć tylko i wyłącznie Subaru i fanów Subaru... oczywiście dojazd i wjazd na spot czymkolwiek, przecież nie o to chodzi aby zaraz dziwne niepotrzebne zdarzenia miały miejsce...

Pozdro! i czekamy na zgłaszanie miejsca spotkania ... godzinę i datę już ustaliliśmy :idea:

Jeśli przesunięcie terminu na niedzielę ma pomóc w zebraniu wszystkich chętnych, to ja nie widzę przeciwskazań. Mówiąc krótko - pawka35, czy jeśli spot miałby odbyć się w niedzielę, to byś przyjechał? Czy pozostałym uczestnikom pasuje niedziela?

pawka35, czy pasuje Ci niedziela? W ramach promocji przekładamy spotkanie z soboty na niedzielę z Twojego powodu, jeśli jednak nie przyjedziesz, to będziesz nam winny tankowanie do pełna :) albo przepadek samochodu, jeśli wolisz.

Dzięki,ale i tak nic z tego ,prace zaczynam o 7 rano w sobotę a kończę w niedziele o 7 rano a panowie w średnim wieku po 24H na nogach muszą troszkę dłużej pospać.Niemniej dzieki za zaproszenie i przy najbliższej okazji skorzystam to tylko 100km/na szczęście/ :mrgreen:

mi osobiście pasuje 18.00 w sobotę miejsce dowolne...

Mateoos - chyba źle interpretujesz ??

zresztą uważam że tor kartingowy przy AL. Wojska Polskiego byłby lepszym miejscem na spotkanie oraz ew. pojeżdżawkę...

MÓJ GŁOS : SOBOTA 18:00 Tor Kartingowy

W takim razie proponuję Jasne Błonia o 18:00, ponieważ na początku wypadałoby się poznać ;) a później, jak tor będzie aktualny i będą chętni na upalanie, możemy tam podjechać. Zadowoleni będą wszyscy i przy okazji nie zrobimy zamieszania ;)

PISZONY, czy w ośrodku, który reklamujesz, można organizować tani zlot samochodowy?