Skocz do zawartości

Evo 2007, Impreza 2007 :D


marcel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 124
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jarmaj, czytając Wysokie Obroty, stwierdziłem, że auto dla ciebie to Lotus Elise :mrgreen:.
Albo Ariel Atom

 

Mmmm, idealne połączenie. Lotus Elise jako auto na co dzień, a radykalny Atom do upalania w wolnych chwilach :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Którego byś wziął na Elmot? ;-)

 

Oba! Dupowozem Lotusa bym tam pojechał, a na miejscu wziąłbym Atom do gonienia miedzy odcinkami :twisted:

 

Niektórzy wtajemniczeni wiedzą że jest jedno dwuosobowe sportowe autko które kusi Jarmaja zamiast STI ;-)

Wewnętrzna walka trwa.... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam się, że przed kupieniem imprezy bardzo poważnie roważałem Nissana 350Z, bo samochód to baaaardzo fajny i taki bling-bling - czyli coś dla mnie :twisted: :wink:.

 

Wyleczyłem się z pomysłu po paru weekendach z innym roadsterem, do którego zapakowanie nawet plecaczka ze strojem sportowym było problemem, gdy jechało się z pasażerem :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ne zegary ani razu nie luknąwszy.

 

A czy ja kiedykolwiek mówiłem, że te zegary są potrzebne do czegokolwiek innego, niż:

- poprawiania nastroju kierowcy (że fajnie świeci),

- uwierzytelniania samochodu jako sportowego (zwykli śmiertelnicy wsiadają, widzą tyle zegarów i myślą: "łoooooooooo"; podobnie jest z kierowcami stojącymi obok na światłach)

- banana przy opening ceremony i zabawie z nagrywaniem/odtwarzaniem historii jazdy?

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poważnie rowarzałem

 

To się Owoc nad Tobą będzie teraz znęcał :mrgreen:

 

ale wtopa, holy [moderator czuwa]. Nie mam pojęcia, jak to się stało :shock:.

 

Inna sprawa, że da się "warzyć" przez "rz" i dlatego błąd mogę zrzucić na karb nieuwagi 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy wtajemniczeni wiedzą że jest jedno dwuosobowe sportowe autko które kusi Jarmaja zamiast STI ;-)

S2000 o ile dobrze sobie przypominam, tak? 8) :mrgreen:

 

Tak było, ale trwająca dłużej niż epoka lodowcowa ostatnia zima, wyleczyła mnie póki co z tego pomysłu! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a z ciekawości?? żałujesz podjętej decyzji ????

 

Ani przez chwilę. 350Z nadal mi się podoba, ale tylko i wyłącznie jako propozycja trzeciego samochodu. Pierwszy - impreza, drugi - kombi turbodiesel do wypadów w Alpy, trzeci mógłby być 350Z, choć pewnie idąc do garażu i tak wsiadałbym do imprezy, chcąc się przejechać po mieście...

 

Aha - żeby nie było, że jestem kawior: to były rozważania czysto teoretyczne :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwalam sobie tu wkleić to co napisałem w watku KSZTAŁT FORUM, bo gdzies to sie wzięło i przenioslo i nikt nie zobaczy.

Kształt FORUM ulega zniekształceniu. AMORFIZACJI.

Nuda, prosze kolegów. NUDA. Brak wypowiedzi interesujących, naprawde dowcipnych.

Daje sie zaobserwowac w pewnych frakcjach frakcjouwielbienie i ciuciuciu między frakcjonistami ah , jaki pan madry ah jaki pan dowcipny, ah jaki pan zdolny i w ogóle.

 

Chłopacy, wejdźcie na jakiś normalny poziom. Zacznijcie rozmawiać.

Kilku niedobitków chce coś wykrzesać z WAS, ale kurde trudno Was pobudzic do myslenia!

Nie bójta się, młodzieży ukochana ( tak mawiali do nas ministrowie osiwaty przez radio pierwszego wrzesnia) pisać, nawet czegos, co może sie Wam wydawac głupawym. Piszcie, twórzcie. Strach niszczy. Niech forum kwitnie a nie więdnie.

Nie moga emeryci jedynie podtrzymywać sztucznie tego forum przy życiu.

Zobaczcie jakie tematy sa ostatnio aktywne i jakie mądre treści są w nich przekazywane. Czy to jest to, o co sie Polska biła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja se pozwolę napisać: przestań Pan marudzić, lepiej się ciesz, żeśta pixara kupili. Jak tak dalej pójdzie, to niedługo będziesz se estiaja w kolorze pedał-blue mógł kupować co tydzień i to jeszcze bardziej bling-bling niż teraz.

 

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja se pozwolę napisać: przestań Pan marudzić, lepiej się ciesz, żeśta pixara kupili. Jak tak dalej pójdzie, to niedługo będziesz se estiaja w kolorze pedał-blue mógł kupować co tydzień i to jeszcze bardziej bling-bling niż teraz.

 

:D

Przepraszam, przepraszam, ale ja juz się zamówiłem na wszystkie blinkblinki po kolei u ob Kopra. Mam nieustającą rezerwację z wymiana na nowy z dopłatą 145%. Bo jak mawiaja Ruskie - kupowanie tanio dla frajerstwa jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D
Przepraszam, przepraszam, ale ja juz się zamówiłem na wszystkie blinkblinki po kolei u ob Kopra. Mam nieustającą rezerwację z wymiana na nowy z dopłatą 145%. Bo jak mawiaja Ruskie - kupowanie tanio dla frajerstwa jest.

 

I to rozumiem 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...