Skocz do zawartości

Evo 2007, Impreza 2007 :D


marcel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 124
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Po pierwsze, zla kolejnosc w tyt. tematu ;) Po drugie, te "zdjecia" przewijaly sie juz kilka razy (conajmniej) wiec to juz oficjalne czy kolejny temat o tych samych domyslach :?: Po trzecie co z Impreza ktora miala wyjsc w polowie tego roku :?: No a po czwarte, nie niedocenial bym Mitsubishi, po pierwsze to jeszcze samochod koncepcyjny, po drugie, kto wie jakie beda trendy stylistyczne panowaly za 3 lata :?: No a po piate, nawet jezeli to sa faktycznie concept car'y to itak kiedy wejda do produkcji malo juz beda przypominaly samych siebie. No to tyle ode mnie (marudzenia) Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego byc moze pojutrze zamowie WRXa :twisted:

 

I to jest sluszna koncepcja

 

BTW. Wogut przyslal mi info (bo ja jeszcze nie habla po holendersku), ze w SI WRX 2005 usztywniono i odelzono rame oraz maja byc takie same amorki jak w STI.

 

Amorki w STi to zupelnie inna konstrukcja. Zwie sie to ze staropolska "up-side-down". Chodzilo o ograniczenie masy nieresorowanej poprzez odwrocenie amora. Choc podobno, w WRX '05 przekonstruowano zawias na taki znany z STi. Zmieniono tez wnetrze, wzmocniono uklad hamulcowy, a zaciski hamuclowe lakierowane sa teraz na czerwono :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...