Skocz do zawartości

Prośba o pomoc w znalezieniu sprawcy i moich gratów od auta.


stratos01

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety dziś w nocy ktoś okradł i zniszczył moją zieloną żabkę :cry: . Nie dość,że wyrwał tylni spojler i lusterka to w akcie chyba zazdrości porysował mi boki auta . Ja rozumiem ,że ten kraj jest biedny i ludzie chcą dorobić ale tego wandalizmu już totalnie nie rozumiem. Nie dość ,że muszę kupić graty to jeszcze mam całe auto do malowania ( i tak było ale nie miałem rys do blachy). Zwracam się z serdeczną prośba do kolegów z forum śledzących Allegro itp...gdybyście dojrzeli "średni" tylny spojler i lusterka do MY99 w kolorze zielony metalik to dajcie mi cynk na mój GG 4510988 lub tel. 601-441-321. Nadmienię ,że zdarzenie miało miejsce w Poznaniu na Os.Chrobrego. Jestem przekonany ,że za jakiś czas te graty trafią do sprzedaży no chyba ,ze ktoś właśnie odbudowuje swoje auto i potrzebował części. Za wszelkie info wielkie dzięki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stratos01 wiem stary co czujesz ... 4 dni temu, wracając z PL do UK zatrzymałem sie u znajomego w Gliwicach... tam tez mi auto przebudowali .. spoiler wysoki urwali, przeszli po całym aucie .. i porysowali ... że spoiler był wysoki to go rzucili trochę dalej ... pewnie za duży , pod kurtkę nie chciał wejść....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jest właśnie paranoja naszego kraju...nie dość,że ukradną to jeszcze zniszczą pozostałości...Kit ze spojlerem za 400 zł.Malowanie ze 3000 :sad: .A nasza kochana Policja stwierdziła...jest Pan pewien,że chce Pan zgłaszać? 3h pisania a i tak nic z tego nie będzie...jakiś czeski film normalnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stratos01, przykra sprawa. Mi również porysowali auto z zazdrości/złości/czy co tam jeszcze takim głupkiem kieruje. Rysa była głęboka ale udało się odratować bez malowania. Ja ślad widzę, ale inne osoby nie widzą dopóki im nie pokaże . Podjedź do lakiernika, niech oceni co da się zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stratos01, współczuję ... ale wygląda mi na to , że nieźle naraziłeś się jakiejś kobiecie . :wink:

Ty mi nie pisz takich rzeczy ! :wink: Moja żona też czyta to czyta :wink: . Z ciekawości...byłem na giełdzie...spojlera nie znalazłem ale za to mam lakiernika za 2000 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, współczuję Wam wszystkim, mnie osobiście tylko raz lekko rysnęli tylne prawe drzwi w moim poprzednim Mesiu ale to pikuś w porównaniu do Waszych strat :evil: Kilkukrotnie słyszałem na tym forum, że np. na Helu jest częste siadanie na spojlerach Subaraków/Miśków i łamanie ich :mad: :mad: :mad: ludzie chyba nie lubią naszych autek :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety taki kraj i ludzie.... ostatnio widziałem na parkingu bmw E46 coupe, cały bok porysowany gwoździem czy czymś takim miała, obok Audi 80, oberwane lusterko. polak nie modli się żeby Bóg dał mu tyle ile ma jego sąsiad, modli się aby Bóg z sąsiada zrobił takiego samego wychechłańca jakim jest on... :mad: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stratos1 ale ja bym nie odpuscil - zglos to na policji - to oni maja pisanie a nie Ty i to ich obowiązek. A jak wpadna na jakas dziuple i sie okaze ze sa tam Twoje czesci - to wtedy masz duzo lepszy podklad. Nie zglaszajac tego - w pewnym sensie odpuszczasz tym, którzy Cie tak urządzili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgłaszając tego - w pewnym sensie odpuszczasz tym, którzy Cie tak urządzili.

 

Masz rację ,że nie zgłaszając szkody idę im po części na rękę ale...jak sobie wyobrażę ,że spędzę 3 h na komisariacie bo tyle czasu będą mi pisać zeznania to mi się odechciewa. Moją żona miała akcję z rowerem i spędziła 4 h na spisywaniu zeznań :lol: . Wszystko było pisane ręcznie ! x 3 :lol: . A po miesiącu przyszło zawiadomienie ,że umorzono postępowanie.... i dlatego odpuszczam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie należy odpuszczać.

 

dawno temu zgłosilismy kradzież magnetowidu... dzieki zgłoszeniu powrócił do rodziny po 2 czy 3 latach, niby nie wykryto sprawcy a w systemie widniał, gdzies, ktoś trafił na dziuple i się sprzęt odnalazł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...