Skocz do zawartości

Prośba o pomoc w znalezieniu sprawcy i moich gratów od auta.


stratos01

Rekomendowane odpowiedzi

Parę lat temu odkupiłem na Wolumenie własny panel z radia, który zawieruszył się 2 noce wcześniej. Wiem że mój bo miał pewne znaki charakterystyczne.

Wiedziałem że należy odkupić a nie się kłócić bo jakiś czas wcześniej znajomy ojca znalazł własne radio z Safrane - było podpisane więc zaproponował że je po prostu weźmie. Paser oddał. Koledzy pasera odebrali radio na parkingu a w rozliczeniu zostawili mocnego prztyczka w nos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś w biały dzień, dwóch gliniarzy po cywilnemu wyciągnęło za dupe gówniarza z mojego samochodu, miał już w łapach radio. Oczywiscie musiało skoczyć się to wizytą na policji, raportami itd, trwało to chwilę, po czym gość zaproponował, że przyprowadzi gówniarza i będę mógł nakopać mu do dupy, bo nic innego mu się nie stanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się ostatecznie Twoja sprawa skończyła ?

 

Jest w toku. Samochód był na chodzie już po tygodniu (kudos to ASO A. Koper 8)), Hestia załatwiła sprawę błyskawicznie, natomiast wciąż rozmawiam z firmą od monitoringu satelitarnego. Na razie po dobroci i grzecznie, a jak będzie później, to się zobaczy :twisted:. Jak coś się ostatecznie wyjaśni, dam znać w stosownym wątku 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, współczuję Wam wszystkim, mnie osobiście tylko raz lekko rysnęli tylne prawe drzwi w moim poprzednim Mesiu ale to pikuś w porównaniu do Waszych strat :evil: Kilkukrotnie słyszałem na tym forum, że np. na Helu jest częste siadanie na spojlerach Subaraków/Miśków i łamanie ich :mad: :mad: :mad: ludzie chyba nie lubią naszych autek :???:

 

Byłem w Zakopcu (Święta - Sylwester). Znajomy dał mi na wyjazd nowego GLa 420 CDI na pełnym wypasie. Samochód stał przed hotelem. Po powrocie do Wawy i po umyciu samochodu zobaczyłem na całej długości przedniej maski dwie rysy do gołej blachy. Krew mnie zalała mimo, że nie mój. Zastanawiałem się dlaczego :?: :!: Takie uroki jeżdżenia autem za pół bańki, myślę sobie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...