Skocz do zawartości

Evolution - szkoly szybkiej i bezpiecznej jazdy


michal

Rekomendowane odpowiedzi

Chcialbym podzielic sie z Wami spostrzezeniami na temat szkoly szybkiej i bezpiecznej jazdy Evolution, na ktorej to dzisiaj mialem przyjemnosc goscic. Wszystko przez to, ze chwilowo zmienilem barwy, przez co zainteresowalem sie szkoleniem i wszedlem na strone: http://www.autogt.pl/evolution/. Okazalo sie, ze szkolenie bylo planowane na dzien dzisiejszy. Zapisalem sie, przybylem w umowione miejsce o wskazanej godzinie i zaczelo sie. Na moje szczescie bylo tylko dwoch kursantow, wiec caly czas jezdzilem z instruktorem na pokladzie (Adam Tuszynski, na przemian z Marcinem Turskim). Generalnie dowiedzialem sie, ze przewiduja maksymalnie dwa samochody na instruktora, wiec caly czas sie jezdzi. Ustawione proby na lotnisku sa dosc szybkie, choc cwiczone sa rowniez takie podstawy jak prawidlowe operowanie "sterem", hamowanie z redukowaniem, czy precyzyjna zmiana biegow. Elementy wbrew pozorom bardzo wazne. Nawroty na recznym na plycie poslizgowej, szybki slalom, dosc wymagajaca symulacja (slupki ograniczaja) toru i wiele innych ciekawych prob. Goraco polecam, szczegolnie iz cena nie jest wygorowana, a instruktorzy gwarantuja, iz z pewnoscia wiele sie nauczymy.

 

Kilak fotek z dzisiejszego szkolenia:

 

evo8_01.jpg

evo8_02.jpg

evo8_03.jpg

evo8_04.jpg

evo8_05.jpg

evo8_06.jpg

evo8_07.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że są to ich samochody, więc cena nawet napewno nie jest niewygórowana dla normalnego śmiertelnika w naszym kraju. :(

Jednak, zarówno w jednym, jak i w drugim przypadku mogę się mylić.

 

Pozdrawiam,

Adimas

 

Pudlo. Samochody sa kursantow :) Choc jak znajdzie sie klient, to przewidziana jest rowniez mozliwosc upalania firmowego Evo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie!

 

Zdradzisz, jaka jest cena takiej imprezy? Jest to jednorazowa zabawa, czy jakaś seria?

 

Osobiście postanowiłem sobie, że po zdaniu prawka zapisze się do takiej szkoły, zeby sie czegos nauczyc, gdyz marzę o tym, że dosiade w przyszosci swą własna imprezę lub cos podobnego.:)

 

Takie szkoły to świetna sprawa! Powinny być podobne zajęcia w obowiązkowym programie szkolenia kierowców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja również dziękuję za mile spędzone 2 godziny w Evolution w dniu dzisiejszym, niestety moje umiejętności po miesięcznym posiadaniu auta są marne. Ale mam nadzieje to nadrabiać w każdej możliwej chwili. Michał twój STi prezentuje się super.

Dołączam fotkę jak wyglądał tył mojego autka po 2 godznnym upalaniu :) Tylko jakoś dziwnie ludzie się na mnie patrzyli jak wracałem do domu, bo odśnieżyłem tylko lampy i tablicę rejestracyjną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również dziękuję za mile spędzone 2 godziny w Evolution w dniu dzisiejszym, niestety moje umiejętności po miesięcznym posiadaniu auta są marne. (...)

A co ja mam powiedzieć po raptem dwóch tygodniach jazdy? :) Jedno jest pewne - wszystkie gnaty mnie bolą :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączam fotkę jak wyglądał tył mojego autka po 2 godznnym upalaniu :) Tylko jakoś dziwnie ludzie się na mnie patrzyli jak wracałem do domu, bo odśnieżyłem tylko lampy i tablicę rejestracyjną.

 

Ja nie odsniezylem tablicy, jak pojechalem uzupelnic zapas bezoolowiowki i mialem halt kontroll ;) Panowie z usmiechem przygladali sie jak skromaczka dokopuje sie do rejestracji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...