Skocz do zawartości

Dakar 2009


Jumpman

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś czas temu trafiłem na zmiany i przez chwilę Holek był nawet pierwszy :shock: Po minucie trzeci, potem piąty - czyli jakby wracało wszystko na swoje miejsca :grin: by teraz znów być drugi? Jakiś mega dynamiczny rozwój wydarzeń... Choć różnice zdaje się niekiedy poniżej minuty, więc być może tak jest.. Jadą obok siebie, czy co?... :grin:

 

Coś sie motają z tymi wynikami, znów jest piąty... :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 134
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

...

Znów mu auto rozbiorą?? :mrgreen:

 

Byle Hołka nie rozebrali, bo jak mu skarpetki córek zgubią to będzie koniec ścigania ! :razz:

 

czujesz jak Holek zdejmuje buty na serwisie a tam jedna rozowa skarpeta z misiem a druga niebieska z pieskiem

 

wlasnie mialem kreskowke :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie mówiłem,że Hołek nie opuści. Brawo najlepszy wynik w Dakarze. :mrgreen: :shock:

'' Niesamowite uczucie zająć drugie miejsce na etapie Rajdu Dakar - powiedział Krzysztof Hołowczyc. - Przyznam, że mieliśmy trochę przewagi nad innymi zawodnikami, bo to są nasze odcinki. To było nasze WRC. Dwa kawałki z Rajdu Argentyny, które pamiętaliśmy z Jean-Marc'kiem.''

do czwartego miejsca za duża strata i za mało kilometrów(szkoda,że ciagle coś skracają :sad: ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie mówiłem,że Hołek nie opuści. Brawo najlepszy wynik w Dakarze. :mrgreen: :shock:

Dzisiaj tez nie odpuszcza , na 80 km przed metą Hołek ma 27s straty do lidera :!:

 

edit: 44s , De villiers prowadzi.

 

[ Dodano: Sob Sty 17, 2009 3:04 pm ]

Hołowczyc 3 na dzisiejszym ostatnim etapie rajdu dakar ze stratą zaledwie 17s do lidera :)

 

I nareszcie na mecie. Myślę, że w tym roku Hołek pokazał wielką klasę, jeden z jego największych zyciowych sukcesów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...