Skocz do zawartości

NAWIGACJA


Gość djs78

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jaro_G, :arrow: PW #2 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam następne pytanie do szanownej Dyrekcji.

Czy są już mapy do Imprezy STI z orginalną navigacją, rocznik 2008.

 

Proszę o informacje gdzie takowe mogę nabyć i czy są one bezpieczne dla radia, bo soft do obsługi radia jest na tej samej płycie co mapa?

 

pozdrawiam

MaciejM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Sprzedającym jest firma NAVI Ekspert, z siedzibą w Gdyni. Rozmawiałem z gościem. Koszt płyty 350 zł brutto. Powiedziałem, że mam Forka 2009 NAV i stwierdził, że działa :idea:

Zastawnawiam się jak jest Legacy i Tribecą, tam są inne systemy :idea: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tam dzisiaj dzwoniłem i Pan równiez potwierdził, że jest to mapa 2 płytowa i działa również w OBK MY05/06. Zastanawiam się nad zakupem.

Czy ktoś to ma w OBK MY06 i może potwierdzic, że działa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłam tą płytę (płyty, na 1 jest Polska i część Europy od Niemiec po Grecję i wschodni sąsiedzi, na 2 od Niemiec na zachód plus Skandynawia) i działa ponoć we wszystkich Subarakach :roll: .

Odebrałam ją osobiście, bo mam blisko i chciałam sprawdzić czy działa.

U mnie działa bardzo dobrze :mrgreen: .

 

Przez telefon zapytał się mnie tylko czy mam navi w schowku, bo jeżeli tak, to ok :roll:

 

Polecam tego allegrowicza :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez telefon zapytał się mnie tylko czy mam navi w schowku, bo jeżeli tak, to ok :roll:

 

Polecam tego allegrowicza :wink:

 

No to jest konkretna informacja. Powoli więc zacznę i ja mysleć o zakupie, przynajmniej jest to orgyginał przeznaczony do Subaryn a nie jakaś Toyotowska przeróbka :-)

 

Pozdrawiam

Jaro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płyta jest bez okładki :wink: , za to ma nadruki, pochodzi chyba z innego kraju (Austria albo Węgry?, nie pamiętam), bo jak się ją odpala, pojawiają się dziwne adresy i trzeba zmienić kraj :wink: .

 

Jaro_G, o tym pisałam Ci na PW niedawno :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apal czy na płycie jest soft do radia? Bo ja mam Impreze 2008 z navi i płytę się wsadza do radia za wyświetlacz i jak bym odłączył akumulator to z tej płyty radio szczytuje soft aby wystartować. Jeżeli będzie bez softu to radio się blokuje i dupa :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowna Dyrekcjo,

 

Tempo pojawiania sie aktualicacji o stanie rzeczy mocno spadlo.

To, ze nie jest to blahy do rozwiazania problem przynajmniej wiekszosc z forumowiczow rozumie, wie albo czuje przez skore jednak nie sadze aby bagatelizowanie problemu poprzez chowanie glowy w piasek bylo rozwiazaniem najlepszym.

 

Czy naprawde w ramach Unii Europejskiej nie jest mozliwa wspolpraca z innymi krajami ktore dawno poradzily sobie z tym problemem tak aby samochody SIP wyjezdzaly z nawigacja na Polske skoro juz jest oferowana.

 

Dyrekcja pisze, ze lata w tej sprawie do FHI do Japonii ja tymczasem mysle, ze rozwiazania trzeba szukac gdzes znacznie blizej.

Nawet ze szczytu gory Fuji cieeeezko dojrzec odlegla Polske.

 

Do najlepszych Swiateczych Zyczen dolaczam zyczenia powodzenia w walce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Problemem nie jest sam fakt dostępności map ( Navteq), lecz cena w przypadku zakupu przez małego producenta, jakim jest Subaru.

Wprawdzie zanotowałem mały postęp w rozmowach, lecz jeszcze za wcześnie, aby móc przekazać jakieś generalnie pozytywne wiadomości. Nawigacja pozostaje dla nas ( niestety ) jednym z podstawowych tematów także na rok 2010.

 

Pozdrowienia i również najlepsze życzenia na nadchodzący rok 2010.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam , a ja mam takie pytanie do dyrekcji.W 2007 r kupiłem Tribece u Zdanowicza w Gdańsku.Oczywiście ,żeby działała navi trzeba było kupić Kenwooda KNA 520 za 3500zł.Pan w serwisie zapewniał mnie ,że dlatego ,że kupuje tą navi wszystkie aktualizacje map będą robione gratis.A teraz chcą,zeby zapłacić za aktualizacje 400 zł. Czy ktos z serwisu chce wyciągnać kase ,czy rzeczywiście trzeba płacic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , a ja mam takie pytanie do dyrekcji.W 2007 r kupiłem Tribece u Zdanowicza w Gdańsku.Oczywiście ,żeby działała navi trzeba było kupić Kenwooda KNA 520 za 3500zł.Pan w serwisie zapewniał mnie ,że dlatego ,że kupuje tą navi wszystkie aktualizacje map będą robione gratis.A teraz chcą,zeby zapłacić za aktualizacje 400 zł. Czy ktos z serwisu chce wyciągnać kase ,czy rzeczywiście trzeba płacic?

 

No niestety muszę przyznać, że jak 3 lata temu kupowałem tam auto to też w salonie wykazano się bardzo słabą pamięcią dlatego drugiego auta niestety nie kupiłem. Myślałem, że się coś zmieniło od tego czasu :roll: Nawet ostatnio bardzo przyzwoicie zostałem obsłużony jak nowego OBK oglądałem. Co do serwisu to nie mam zastrzeżeń, a się dziwię trochę, bo zwykle raczej idą mi na rękę.

Na przyszłość raczej trzeba na mieć papierze...

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet ostatnio bardzo przyzwoicie zostałem obsłużony jak nowego OBK oglądałem. Co do serwisu to nie mam zastrzeżeń, a się dziwię trochę, bo zwykle raczej idą mi na rękę.

 

Czy Ty jezdeś zadowolony?Czy Ty jesteś niezadowolony?

 

Na przyszłość raczej trzeba na mieć papierze...

 

P i s z p o m a ł u.

 

mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 tygodni później...
  • Ojciec Założyciel
Szanowno Dyrekcjo,

 

kiedy do jasnej cholerci będę mógł zupełnie legalnie kupić mapę do STI 2008?

Gdybym do "jasnej cholerci" wiedział, już bym napisał.

 

Ale na serio.

"Coś" ma się w najbliższej przyszłości zdarzyć. Niestety definicja "najbliższej" przyszłości jeszcze nie została skonkretyzowana.

Testowaliśmy już oryginalne płyty we wszystkich dostępnych u nas modelach nawigacji - działają.

Ale niestety ciągle jeszcze nie wiem, kiedy ten "wieczny" temat będzie w końcu ostatecznie rozwiązany.

Jest mi z tego powodu bardzo przykro ( co Panu naturalnie w niczym nie pomaga) i nie ustaję w wywieraniu presji ( co być może w "najbliższej" przyszłości pomoże).

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Dowiedziałem się (Dawoj), że w centrali Subaru w Krakowie jest juz nawigacja do Outbacka 2010. Byc moze do innych Subaru tez pasuje. Cena to ,,skromne,, ca 6 tys pln.

Mam kilka pytań :

1. Czy to prawda, że takowa nawigacja jest i jest ona zaakceptowana przez Subaru?

2. Czy cena (jesli prawda jest ca 6 tys pln) nie jest wygórowana (zwłaszcza, ze za nawigację płaciło się i tak mimo, ze nigdy nie obejmowała ona Polski, a w moim przypadku również Serbii) ?

3. Czy ktoś testował ta nawigację, i czy jest ona funkcjonalna? Czy rożni się od tej instalowanej fabrycznie?

 

Pozdrawiam

 

A. Jasionowski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...