Skocz do zawartości

Grupowy projekt felg forum.subaru


alunetik

Jaki rozmiar jest najlepszy do customowej felgi?  

87 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 254
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zaprzyjaźniona firma:)

 

Nie jest to Tajwan, Chiny, Filipiny czy inna egzotyka.

 

PZDR

 

Bodek

powiedzmy tak: BARDZO DUUUZY kraj, i to o mocnych tradycjach metalurgicznych, w ktorym "swoje" kute felgi zamiaja i czolowi swiatowi producenci felg, o! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi mozemy zamowic bez koloru. To obniza cene o ok. 30 pln na sztuce.

 

Felgi mozemy pomalowac w Polsce, no problem.

 

Mysle, ze jakbysmy sie dobrze zorganizowali, to mozna pomyslec o anodyzowaniu. Normalnie koszt jest spory, ale przy wiekszej ilosci w Polsce mozna to zrobic nie wiele drozej niz lakierowanie.

 

PZDR

 

Bodek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z całym szacunkiem ...

Być może się mylę, ale zdaje się ten wątek dotyczy stworzenia forumowego wzoru, a nie wklejaniu fotek felg, które nam się podobają. Wydaje mi się, że póki co, to jedynie ja próbuję coś wymyśleć... Nie podoba się, to wystarczy powiedzieć i przy okazji pokazać jakiś swój pomysł :twisted:

 

fele05eh8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, nigdy nie "robiłem" felg, nie znam tych wszystkich "drobiazgów"... :lol:

 

[ Dodano: Pią Lis 21, 2008 8:36 pm ]

Forumowy wzor forumowym wzorem, ale prawde mowiac nie zalozylbym nigdy takich felg na zaden samochod, bo beda wygladaly... hmm... delikatnie rzecz ujmujac - brzydko.

 

Wielce prawdopodobne :lol: Przeta to na razie zabawa tylko... Ja sam nie wiem, czy mi się podoba :lol:

Nie wykluczam, że jak zajrze tu za tydzień, to puszcze pawia... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z całym szacunkiem ...

Być może się mylę, ale zdaje się ten wątek dotyczy stworzenia forumowego wzoru, a nie wklejaniu fotek felg, które nam się podobają. Wydaje mi się, że póki co, to jedynie ja próbuję coś wymyśleć... Nie podoba się, to wystarczy powiedzieć i przy okazji pokazać jakiś swój pomysł :twisted:

 

Obrazek

 

dla mnie bomba, i tez jestem za tym aby ktoś cos moze jeszcze zaproponował z głowy a nie z katalogu, ja z plastyki byłem kiepski i jestem leworęczny..... sie przespie to cos może wymysle....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BartekT, jeśli tylko da się to wyważyć, spoko :) Tylko nie zgadza sie wtedy ilość gwiazdek...

Mniejsza o to, ale moim zdaniem taka wersja Twojego projektu bardziej przypomina logo Plejad i bardziej się wyróżnia. ;-)

Masz jakiś moduł do obliczeń "w ruchu"? Ja mogę chyba tylko statycznie to obciążyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero przed chwilą przeczytałem cały temat i pomysł jest zacny, ale ostatnia propozycja tych kół jest moim zdaniem brzydka (delikatnie mówiąc), stawiałbym osobiście na klasykę (stronę wcześniej były ładne Subarowe felgi rajdowe) a nie jakieś takie wygibasy, weźcie zróbcie klasyczne felgi 5-6-ramienne i dołóżcie jakiś wygrawerowany napis ze stroną WWW czy cuś a nie ładujcie na siłę jakichś gwiazdek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...