Skocz do zawartości

Nowy 2005 rok!!!!


andrea

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam wszystkich subarowiczów którzy zaglądają na forum i tych którzy jeszcze nie mają szczęścia o nim wiedzieć :D:D:D Życzę Wam wszystkiego najlepszego w tym Nowym Roku 2005.Abyście byli zadowoleni z posiadanych przez siebie subarynek(i nie tylko) i żeby każdy Wasz wyjazd na trasę odbywał się bezpiecznie i oznaczał powrót do domu.Wiele zdrowia,pomyślności i aby kółka zawsze szczęśliwie się kręciły. :!: :!: :D:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niuniek nie mów że nie chciał byś by na naszym skromnym w piękną płeć forum nie przybyło troszke okazów tej rasy???? A jak juz są to trzeba je poznać bilzej , w końcu my wszyscy to prawie jak jedna wielka rodzina zakochana w tej jedynaj marce samochodu!!!! :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niuniek nie mów że nie chciał byś by na naszym skromnym w piękną płeć forum nie przybyło troszke okazów tej rasy????

 

Hmm czy bym chciał?Nie. Tak szczerze to nie interesuje mnie to. 8) Chce aby forum się rozwijało ale czy przybędzie subaroholik czy subaroholiczka. Nie robi mi to różnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buffy22,rację ma Scooby,jestem płci brzydkiej :( Zmyliła Cię ksywka.Ale nie Ciebie pierwszego.Ale tak jak Ty jestem miłośnikiem Subaru.A co do małej ilości postów,to postaram się poprawić :lol: :lol:Jestem pewny,że przy furrorze,jaką robi nasza ulubiona marka,wstąpią na to forum przedstawicielki płci pięknej.Jeszcze raz wszystkich pozdrawiam. :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...