Skocz do zawartości

Wesołych Świąt :)


WRC fan

Rekomendowane odpowiedzi

czekając na reakcję wMordęratora Przemqa z niecierpliwością obserwuje czy mnie się nie pojawi czerwony pasek kawiorowy pod avatarem

 

Łeee tam - Przemeq potrafi się śmiać, jak coś jest śmieszne. Nawet, jeśli sam występuje w roli obiektu żartów :cool:.

 

A to widzieliście?

 

Śmiech'u - http://tiny.pl/93b7

he :) a ja się zastanawiałem czy dla Ciebie wybrać owieczkę ... następnym razem wyśle od razu dwa URL-e :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Tomasz i Natalia (autorka forumowych świnek do kluczy) życzą Wam wszystkiego dobrego z okazji Świąt, samych radości, czasu dla siebie i najbliższych, odpoczynku od codzienności i samych wspaniałych prezentów. No i aby w nowym roku było dużo czasu na wspólne pogaduchy na jedynym słusznym The Forum :)

 

Do życzeń dołącza się również:

wesolych_swinek2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm ... w związku z dużą ilością polonistów na forum, trzeba dobrze przemyśleć, co się napisze . Posłużę się bardzo prostą formą :

 

Zdrowych, rodzinnych, pogodnych świąt ("świąt" z małej litery, gdyż nazwa własna tego święta to Boże Narodzenie) Bożego Narodzenia i szczęśliwego nowego roku ("nowego roku" także z małej, ponieważ tylko skąpcy życzą "szczęśliwego Nowego Roku" co dotyczy tylko pierwszego stycznia) .

 

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się przyłączę do życzeń. Zdrowych, spokojnych i rodzinnych świąt wszystkim Wam życzę :!:

Tomasz_555, planujecie jakąś "Christmas limited edyszyn"
Bartekfi ja zrobiłem bardzo krótką serię (1 szt. :mrgreen: ) choinek w kolorze blue mica :lol:

Nie przyjmuję zamówień, nie mam czasu, zarobiony jestem :mrgreen:

<a  href=img2107p.th.jpg' alt='img2107p.th.jpg'>

Choinka mała, ale kluczki od STI by się pod nią zmieściły :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...