Skocz do zawartości

Upalanko??


Buffy22

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 445
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

luter, widze, że ogarnąłeś temat zarejestrowania i nie musiałem Cię zgłaszać :mrgreen: :razz:

 

zgadza się Maja kręciła, wkrótce materiał powinien ujrzeć światło dzienne :wink:

 

kurde fajna ekipa się zbiera a ja niestety mam inne plany na niedziele

 

pozdr. matt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby następny odcinek tego serialu na TVP Kraków ?

:wink:

Alberto Tomba (chyba dobrze napisałem) jak żywy :!:

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Rombu, nic nie wiem :!: W jakim programie można obejrzeć matt-a na nartach?

 

Na TVP3 program " Pogoda na Narty " czy jakoś tak, ten program o stokach prowadzony przez górala z Białki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha to mnie macie :lol:

 

wszyscy to widzieli tylko nie ja :roll: ... nie wiem czy to pogoda na narty czy przypadkiem nie ślizg - magazyn dla narciarzy, w każdym bądź razie w zeszłą sobotę rozpoczęliśmy cykl wyjazdów szkoleniowych "Narty w Sobotę" a że pojechaliśmy do Witowa a tam było otwarcie sezonu małopolskiego i trochę mediów no to musiałem zaprezentować czapeczkę Subaru szerszej publiczności :mrgreen:

 

pozdr. matt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Narty w Sobotę" a że pojechaliśmy do Witowa a tam było otwarcie sezonu małopolskiego i trochę mediów no to musiałem zaprezentować czapeczkę Subaru szerszej publiczności

Ikatur team ;)

A tak z ciekawości. Zaglądnij do wątku http://forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=121158&start=50 i ustosunkuj się do mojej wypowiedzi, tzn. daj fachową odpowiedź, czy

"kurtka wysokiej klasy za ~1000, to mozliwe :?: :roll: " by.... Abt .... :shock: :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALEX,

 

jak już to IKATUR SKI TEAM :cool:

 

mam być szczery? nie jestem fachowcem od kurtek, spodni, rękawiczek a tym bardziej nie zwracam uwagi na to kto ma kurtkę za ile i czy jest to znana i kawiorowa firma odzieżowa, bo to nie ona jest wyznacznikiem poziomu narciarza tylko to co prezentuje na stoku i tym się zajmuję i to mnie interesuje ...... w tym temacie mogę powiedzieć jedynie tyle, że my jako szkoła narciarska mamy kurtki fińskiej firmy Halti (nie wiem ile kosztuje ale z tego co się orientuję ponad ten "magiczny" 1000) i uważam, że są to prawdziwe kurtki narciarskie, wyjeżdżasz na 3600 m mróz, wieje i jest mi ok...

 

pozdr matt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha to mnie macie :lol:

 

wszyscy to widzieli tylko nie ja :roll: ... nie wiem czy to pogoda na narty czy przypadkiem nie ślizg - magazyn dla narciarzy, w każdym bądź razie w zeszłą sobotę rozpoczęliśmy cykl wyjazdów szkoleniowych "Narty w Sobotę" a że pojechaliśmy do Witowa a tam było otwarcie sezonu małopolskiego i trochę mediów no to musiałem zaprezentować czapeczkę Subaru szerszej publiczności :mrgreen:

 

pozdr. matt

 

aaa właśnie magazyn "Ślizg" a co do czapeczki to w progrmie byłeś vbez czpki ... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...