Skocz do zawartości

Upalanko??


Buffy22

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 445
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Po fotkach widzę że fajnie było.

Bylem nastawiony, że impreza się odbędzie o 17, wiec się nie wybierałem a tu taka niespodzianka :evil:

Siedziałem w sobotę rano w domu, a wy 6km ode mnie sobie upalaliście :evil::evil:

Kiedy następna pojeżdżawka? Tylko dajcie znać odpowiedni wcześniej żebym się zdążył zorganizować :wink:

Niedziela nie wchodzi w grę? Najbardziej mi pasuje :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze ciekawie mieliście, całkiem konkretne upalanko :cool: kurcze następnym razem również bardzo chętnie sie zjawie, jak tylko będę miał czas, chociaż ja raczej bardziej towarzysko, bo upalac to średnio mam czym, wrrr... chociaż może bym pomęczył moją brave, a co... trudno ze to obciach :oops: ale zawsze można sie czegoś nauczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie proponuje 9 listopada w niedziele ... Co wy na to?? OD GODZINY 9:30!!! Jezdzimy do godziny 16-17 w zależności od pogody i od was... Cena wynosi 100zł od auta.. Po za tym zapraszam na szkolenia które odbywają się w każdy piątek i sobotę.. W razie pytań proszę dzwonić.. 512-825-593 (mój numer)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem, upalałem, drzewo zaliczyłem :evil:

A co się stało ?

 

Wygląda na fajne upalanko, może następnym razem wpadnę :wink:

 

jeden z zakretow 90st w lewo napadlem ciut za szybko :) dookola placyku sa takie wieksze krzaki :) wpadlem w nie. wycofalem i pojechalem dalej... na poczatku myslalem ze tylko zderzak porysowany, ale troche sie poluzowaly mocowania i peknieta plastikowa silnika :) w sumie 300 zł. (tosz to kibelwagen) plus opłata za upalanie :) zapłacilem karta mastercard. a wrazenia BEZCENNE :) na pewno bede tam jeszcze nie raz :)

 

pozdroo

 

P.S. Buffy - odejscie z ronda matecznego dzisiaj miales pierwsza klasa :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm a dlaczemu ja jestem na tej liście?? :razz: :razz: Nie to ze mi sie to nie podoba ale tak pytam :wink: :wink: Zgadam sie z chlopakami i moze uda mi sie wyciagnac Skyline, S14a, CTR po hondacie, Impreze GT, Evo 9 MR 400,i napewno cos jesie ciekawego sie znajdzie w naszych okolicach:) Bede pisal na biezaco czy mam jakis chetnych:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem, upalałem, drzewo zaliczyłem :evil: tutaj moge Sobie z lolkiem, podać rece :D tak więc wyjazd udany :) z każdym przejazdem progress... może jeszcze beda ze mnie ludzie ;) pozdroo dla wszystkich upalaczy :!:

 

Chyba raczej z Zbyszkiem, naciągnął mnie na ramkę do nr. rejestracyjnych :wink:

a tak z innej beczki to REWELWCYJNE spotkanie.

Wielkie dzięki dla wszystkich za swietną zabawę a szczególnie dla Buffy-ego i Pana Andrzeja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze uda mi sie wyciagnac Skyline, S14a, CTR po hondacie, Impreze GT, Evo 9 MR 400

a ja liczyłem ze może serio sobie coś moim "żelazem" poupalam ale, jak tak widze :oops::oops::oops: zapadam sie pod ziemie jak to czytam, co dopiero tam przyturlać sie tym moim włoskim wehikułem :oops::oops::oops:

Znaczy będę... bedzie miło poznać kolejnych forumowiczów osobiście :wink: ale auto zostawię gdzieś w pobliskich krzaczorach, albo sie z kimś zabiorę np. z Paweł_P, :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...