Jump to content

Wskaźniki Defi

GeOrGe
 Share

Recommended Posts

Zastanawiam się nad zakupem wskaźników Defi ale nigdzie nie mogę znaleźć informacji czy dostane takie z podświetleniem zielonym (chodzi mi o serie meter albo BF meter) Jeśli ktoś wie gdzie można takie dostać prosiłbym o info (interesuje mnie boost (bary), temperatura i ciśnienie oleju) Z góry dzięki :grin:

znaleźć informacji czy dostane takie z podświetleniem zielonym
[Edycja moderatora] kupiłem u nich zegary, bov, tt, dobre rabaty i doradztwo. mieli ostatnie sztuki z zielonym podświetleniem

kashmere, dzięki, byłem na tej stronce ;) Zadałem pytanko ponieważ widziałem w necie wskaźniki defi w kolorze zielonym a na tej stronie ich niema :/

maniujr, Tzn, Ty wziąłeś ostatnie czy ogólnie im sie kończą?

Znalazłem też zegary STi, podobno też są firmy Defi co o nich sądzicie?

Znalazłem też zegary STi, podobno też są firmy Defi co o nich sądzicie?

To samo co o defi, dobre są.

Obrazek

Z logo STi nawet fajniejsze :mrgreen:

• 2 weeks later...
Ktoś wie jak zmniejszyć jasność wskaźnika DEFI seria BF. Wypróbowałem wszystkie możliwe przyciski na centralce, kombinacje przycisków i nic. Może coś mam źle podłączone?

Tak, mozesz miec. Ja tak mialem.

Musisz przelozyc jedna wtyczke z tylu centralki.

[ Dodano: Wto Wrz 30, 2008 11:23 am ]

GeOrGe, zielonych BF juz nie produkuja.

Tak, mozesz miec. Ja tak mialem.

Musisz przelozyc jedna wtyczke z tylu centralki.

Centralka przy próbie przyciemnienia/rozjaśnienia wydaje po pięć "piknięć" zarówno w dół jak i w górę co by się zgadzało z tym co jest w instrukcji i z tym co pisał kilka postów wyżej J.Bauer ale ze wskaźnikiem nic się nie dzieje więc idę spróbować z wtyczkami.

Jest oki :grin: Wtyczkę, którą miałem wpiętą w gniazdo Meter Output2 przełożyłem do gniazda Meter Output1 i działa jak powinno. Dzięki Panowie jeszcze raz za wskazówki.

Pozdrawiam

kashmere, dzięki, byłem na tej stronce ;) Zadałem pytanko ponieważ widziałem w necie wskaźniki defi w kolorze zielonym a na tej stronie ich niema :/

maniujr, Tzn, Ty wziąłeś ostatnie czy ogólnie im sie kończą?

Niestety nie ma już w ofercie Defi zegarów z zielonym podświetleniem. Udało mi się nabyć w [...nie napiszę, gdzie, bo i tak wytną...] ostatnią sztukę z serii Defi Link Meter z zielonym podświetleniem. I z tej serii należy szukać (Allegro, ebay). Pasuje do niej Defi Control Unit II.

EDIT: a gdzie pomuk?

Mówię jak na spowiedzi, szukałem, chciałem kliknąć ale nie znalazłem, teraz już wiem dlaczego...jeszcze raz dzięki JED :!: a przy okazji apel do GeOrGe o danie pomuka w moim imieniu dla Ciebie... :wink: Ciekawe co Przemeq na to? :razz:

przecież taki pomuk nic nie daje

daje 1 cm w długości więcej :mrgreen:

Oraz pasek za off-top w "Technicznym" i zabranie "pomuka". W końcu mamy być konsekwentni... :twisted::mrgreen:

GeOrGe - ostrzeżenie przed ostrzeżeniem; za lipne "pomuki" też będą paski. Na razie je pozdejmowałem, ale prosiłbym o nieszafowanie pomukami.