Skocz do zawartości

Opuszczona Impreza GT MY 99 (?)


Marcin_Legacy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

od dłuższego czasu ciekawią mnie losy jednego z Subaru parkującego na moim osiedlu. Otóż mniej więcej od dwóch lat (mogę się nieco mylić) samochód jest nieużywany i niszczeje stojąc na jednym z osiedlowych parkingów. Jest to wersja po liftingu (nie znam się na konkretnych oznaczeniach Imprez ale jest to bodajże MY 99). Z tego co zdążyłem dowiedzieć się kiedyś od właściciela tego auta zostały przeprowadzone w nim pewne modyfikacje mechaniczne (silnik).

Niestety pytałem się ludzi i znajomych na osiedlu co się stało z właścicielem nikt nic nie wie, a auto niszczeje,rdzewieje (chociaż jeszcze nie widać) i tylko czeka aż jakiś podpity dres wybije w nim szybę lub co gorsza ukradnie...

Przechodzę codziennie obok tego auta i serce mi pęka na jego widok...

Dlatego mam do Was pytanie czy ktoś wie czyj to samochód? (może ta osoba udziela się na forum? Może chce sprzedać?) Chciałbym uratować ten egzemplarz od "śmierci" ...

Oto aktualne zdjęcie:

http://img137.imageshack.us/img137/3332/subarynatr5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem że na Kabatach w Wawie też stoi jakiś GTek opuszczony, podobno ma juz kapcie na 2 kołach. Koleżanka mi mówiła, że ona się za bardzo nie zna i nic wiecej mi nie powie, ale że jak bede chcial to mi go pokaże. :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaden policjant nie sprawdzi Ci danych właściciela pojazdu na Twoje życzenie, o udostępnieniu tychże nie wspominając. Policjant musi mieć jakiś powód, aby sprawdzić dane właściciela /w systemie pozostaje ślad po sprawdzeniu w postaci nazwiska sprawdzającego/. Najprostsza droga to patrol /może być pieszy/, który będzie pełnił tam służbę - taki patrol może mieć powody, aby "prewencyjnie" sprawdzić samochód, czy nie jest kradziony, oczywiście po uzyskaniu informacji od obywatela o wieloletnim postoju. Może zachodzić podejrzenie, że pojazd został skradziony i porzucony - jest więc uczciwy powód do sprawdzenia tożsamości właściciela.

 

Gdzie stoi ten samochód?

 

PS. Też jestem ze Szczecina. Może by tak zorganizować jakieś spotkanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie było w przepisach czegoś takiego, że "jeżeli pojazd wskazuje na to, że nie jest używany to może zostać usunięty z miejsca postoju" ?? Tak mi się coś z kursu na prawo jazdy kojarzy. Generalnie swobodnie możesz zgłosić na policji ten samochód do sprawdzenia bo "jest podejrzenie, że może coś być nie halo". U mnie na parkingu kiedyś pojawiło się srebrne Audi, stało kilka tygodni, ktoś przebił opony i stłukł lustro. Więc zgłosiliśmy na policji, żeby to sprawdzili bo mógł zostać porzucony przez złodziei. Sprawa się wyjaśniła bardzo szybko. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...