Skocz do zawartości

Kto w polsce zrobi najlepiej przogram do A4 2.0 TDI 140


turdziGT

Rekomendowane odpowiedzi

W dowodzie rejestracyjnym napewno,tylko teraz nie pamiętam czy będzie to nr.identyfikacyjny pojazdy czy nr.karty pojazdu :roll: musisz sprawdzić.

 

W dowodzie rejestracyjnym nie ma numerów silnika, typ silnika masz na naklejce na górnej obudowie rozrządu, trzeba odchylić górną pokrywe silnika i zobaczysz naklejke , pierwsze trzy litery to oznaczenie silnka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze Turdzi że preferencje samochodowe mamy podobne: najpierw classic teraz A4 .

Też kupiłem to mega nudne auto dla rodziny i też musze poszukać kogoś kto je wzmocni na Śląsku.

jedyny jego plus:

 

no zdecydowany :cool: jednak powrot do klasyka zdecydowanie bedzie nie wiem jeszcze kiedy ale zdecydowanie bedzie :twisted:

 

Czyli wyglada na to ze w PL jest troche firm ktore ogarniaja TDI co najniej tak dobrze jak nie-ASO imprezy , nic tylko sie cieszyc :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dowodzie rejestracyjnym nie ma numerów silnika, typ silnika masz na naklejce na górnej obudowie rozrządu, trzeba odchylić górną pokrywe silnika i zobaczysz naklejke , pierwsze trzy litery to oznaczenie silnka

 

Dziwna sprawa,w naszej A4 te litery zgadzają sie z faktycznym oznaczeniem silnika. Wieczorem wkleje fotke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze Turdzi że preferencje samochodowe mamy podobne: najpierw classic teraz A4 :mrgreen: .

Też kupiłem to mega nudne auto dla rodziny i też musze poszukać kogoś kto je wzmocni na Śląsku.

jedyny jego plus:

 

Obrazek

 

O, prawie jak u mnie:

 

image211ds3.jpg

 

:mrgreen:

 

PS. 6 bieg ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...