Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

ok, szybka kawak we środe o 9.00 na Mc D.

norbert

ojojojoj cholera nie. zapomnialem ze w plonsku sie umowilem cholera sorry.czlowiek taki zaganiany gupoty pisze i zapomina.

czyli jutro nie bo to sroda przecie.to co czwartek ?bedzie git?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do benzyny to kiedys wyczytałem w jakiejś madrej gazecie, że

WRX MY01 jest przystosowany do jazdy na 95, a juz NY03 na 98, między tymi modelami jest różnica w mocy 218km i 225km.

Ja tankuje 95.

Pozdrawiam

Norbert

:evil: ..no to koles od ktorego kupilem SI mi nagadał ze leje sie 98 i on taką tankował i ja teraz tez taką leje ... to można lac jedną i drugą czy TRZEBA 95 :?: :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SeQ, nie jestem specjalistą, ale w jednym z ostatnich WRC był artykulik i jasno z niego wynika, że jeżeli producent zaleca 95 to nie ma najmniejszego sensu lać 98, a w niektórych przypadkach na 98 może więcej palić i miec gorsze osiągi. 98 ma wiekszą liczbe oktanowa, ale wartoś energetyczną (czy coś takiego) ma maniejszą.

Tak jak zaznaczyłem na wstępie jest to tylko to co przeczytałem, może jest tu ktoś kto to wie więcej na ten temat.

 

Pozdrawiam

Norbert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ma się silnik przystosowany do 95, to wcale nie trzeba lać 98. Howgh.

 

Eeee tam. To mi wygląda zbyt prosto... i nieprofesjonalnie... :mrgreen:

 

A przy okazji pozdrawiam czarnego kombiwara (nowego), z którym minąłem się jakiś czas temu w Kielcach na Ogrodowej. Niestety w ostatniej chwili i kątem oka tylko zauważyłem, bo byłem zajęty wciskaniem się na prawy pas przed zwężką... a koledzy na prawym chyba akurat wszyscy chcieli sobie remont blach zrobić z mojego OC :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...