Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

gimof,

chyba zrobie warstwę w Google Earth z miejscem wystepowania subaru w P-ń :twisted:

I wrzuce do GPmapy. Totalna i permanentna inwigilacja. Obszary wystepowania, migracje sezonowe, zwyczaje godowe.

 

Pozdrowienia dla obk i STi spotkanego niedawno na BP kolo Kocaru. Odkiwka byla.

 

P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam... mojego nauczyciela od muzyki, który dzisiaj, albo wczoraj wkroczył do grona posiadaczy Subaru, kupując Turboantyka :D

Piszesz, że jesteś nowy, a zaczepne manewry znasz :evil:

 

EDIT: niestety Twój podpis się nie zaimportował :roll:

 

Wystarczy trochę poczytać forum przed rejestracją, żeby poznać wszystkie "zaczepne manewry" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANTYPOZDRAWIAM kierowce bordowego MY 06 sedan, ktory na wiadukcie kierskim omal mi nie najechal na stope tak sie zdzirowi spieszylo :evil: i jeszcze mnie gnój zbeształ, ze mu miejsca na prawoskret za malo zostawilam... :shock: :evil: ...jechalam motocyklem... teraz bede stawac na srodku pasa :neutral: :shock:

 

...a najgorsze jest to, ze widzialam go w lusterku, zachwycilam sie subaryna i specjalnie zjechalam, oczekujac na jakis mily gest... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przypomnial mi sie pewien kabaret :mrgreen:

 

Monia M, trzeba bylo zdzira dopasc i skillowac :twisted:

 

...to moj ulubiony kabaret :wink: i ilekroc go ogladam sprawia mi taka sama feministyczna przyjemnosc :lol:

 

...nie bede se raczek takim niemilym pajacem brudzic :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia M, olac, tak jest. Cieply mocz dziala idealnie na takich pajacow.

 

Dzisiaj stalem se kulturalnie na swiatlach w cywilizowanej limuzynie Legasiem zwanej, zapala sie zielone, zanim ruszylem to minelo 1.5 sekundy bo z jedynka mialem problem, a kierowca sportowego samochodu Mitsubishi SpaceStar w kolorze obsranego ogorka trabi na mnie i wyzywa od roznych. Nie chcialem odpowiadac bo jego twarz zdradzala doswiadczonego kierowce - mial 18 lat i dwa miesiace.

 

:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika czarnego STi widzianego wczoraj na Wislostradzie, ok. 18.00 - przy Neste, przed mostem Grota.

 

Pozdrowienia dla kierownika srebrnego WRXa MY 03-05 z nalesnikiem, widzianego dzis po poludniu na Mehoffera - tuz przed rondem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowionka (odmachane) z przed godzinki dla kierownika srebrnej strzały Legacy 05 w kombi ze świniakiem na klapie z którym sobie mkneliśmy na zatłoczonej modlińskiej

 

Baro it's U ?

 

Yes, yes, yes.... :mrgreen:

Odpozdrawienia (odmachane)

 

z przytulaniem to nie bardzo ale jezeli smigales w zielonkawym T-shircie to byles Ty. stalem w koreczku na pasie obok

...się zagalopowałem z tym przytulaniem :razz:

A mogłem to być ja, ale T-shirt był czarny :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla:

1) Niebieskiej Imprezy z naklejką nurburing'u widzianej przy pl. 3 krzyży w piątek ok. 10 - czyżby Przemeq ?

2) czarnej oświniaczonej Imprezy MY'08 jadącej od strony Ząbek do Warszawy w piątek ok. godz. 16.

 

Jak was kiedyś obmacha rudy Swift nie zdziwcie się bo nie znacie dnia ani godziny :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam czesto przemykajacego ulica Słoneczna w Żółwinie (przy Podkowie Leśnej) kierownika Imprezy - chyba czarna, chyba WRX a moze i STI :grin: :-) z reguly go najpierw slysze a dopiero pozniej widze z odleglosci 150m na szerokosci 6 metrowej drogi (Sloneczna 19 - cos tam sobie buduje)

 

kurcze jeszcze chwilka, jeszcze momencik i w koncu dolacze do Szanownego Kolezenstwa z forum ze "swiniaczkiem" na lusterkach - ciagle sie jednak gryze czy STI MY06-7 czy STI MY08...

 

Pozdrawiam,

Artur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam czesto przemykajacego ulica Słoneczna w Żółwinie (przy Podkowie Leśnej) kierownika Imprezy - chyba czarna, chyba WRX a moze i STI :grin: :-) z reguly go najpierw slysze a dopiero pozniej widze z odleglosci 150m na szerokosci 6 metrowej drogi (Sloneczna 19 - cos tam sobie buduje)

 

kurcze jeszcze chwilka, jeszcze momencik i w koncu dolacze do Szanownego Kolezenstwa z forum ze "swiniaczkiem" na lusterkach - ciagle sie jednak gryze czy STI MY06-7 czy STI MY08...

 

Pozdrawiam,

Artur

 

czarne STI MY08

 

dzisiaj ogladalem auto Pana Andrzeja K. i czarne MY08 RZOOOOONDZI

 

mam pare fajnych fotek z CYNY VI jak sie ganiali z Pawlem P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkich spotkanych na Cynie. :razz: :mrgreen:

 

Odpozdrowienia serdeczne dla Ciebie :roll: i wszystkich spotkanych i poznanych na Cynie, a w szczególności dla Małego5150 za przygarnięcie na prawy :grin: i pogawędkę przy kawce :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam czesto przemykajacego ulica Słoneczna w Żółwinie (przy Podkowie Leśnej) kierownika Imprezy - chyba czarna, chyba WRX a moze i STI :grin: :-) z reguly go najpierw slysze a dopiero pozniej widze z odleglosci 150m na szerokosci 6 metrowej drogi (Sloneczna 19 - cos tam sobie buduje)

 

kurcze jeszcze chwilka, jeszcze momencik i w koncu dolacze do Szanownego Kolezenstwa z forum ze "swiniaczkiem" na lusterkach - ciagle sie jednak gryze czy STI MY06-7 czy STI MY08...

 

Pozdrawiam,

Artur

 

czarne STI MY08

 

dzisiaj ogladalem auto Pana Andrzeja K. i czarne MY08 RZOOOOONDZI

 

mam pare fajnych fotek z CYNY VI jak sie ganiali z Pawlem P.

 

tez go widzialem, ja jednak ogladalem/testowalem Blue Mica i nadal mi sie podobal :razz:

kolor to jednak tylko i wylacznie rzecz gustu (o ktorych sie podobno nie dyskutuje) - w MY'08 moim zdaniem najlepiej wyglada dark gray lub ciagle WE, w MY'06-07 black, blue-mica

 

wiekszy dylemat to juz sam wybor pomiedzy dwiema opcjami (MY06-7 vs. MY08)...

 

Ps.

Sorry za OT

 

Pozdrawiam,

Artur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak was kiedyś obmacha rudy Swift nie zdziwcie się bo nie znacie dnia ani godziny :mrgreen:

 

A to ja pozdrowie jako pierwszy tego Swifta, bowiem stałem dziś za nim po 15 na grenadierów do skrętu w ostrobramską. Byłem w drodze na maturę ustną :mrgreen:

 

Ale to nie koniec pozdrowień. Jakoś koło 18 na powsińskiej jechało białe STI MY06 ze świniami. Jabar? Pozdrawiam.

 

Pozdrawiam także niebieskie STI bez świń widziane niedaleko Powsina.

 

A na sam koniec pozdrowienia dla białego WRXa ze złotymi felami, którego widziałem w okolicach Okrzeszyna. Saint? Mijaliśmy Cię z kumplem. On jechał czarną Lancią Kappą a ja za nim swoim MB. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serdecznosci dla malzenstwa z GTka na myjni BP przy Reducie. malzenstwo zacne, jest w rodzinie slynna Octavia 350KM :mrgreen: sam bylem swiadkiem 2 miesiace temu, ze ona odpala i sie toczy w granicach parkingu w Mysiadle :!: oraz kilka wystrzalow z wydechu i czlowiek slyszy "to chyba zaproszenie do znajomosci". magia dziala :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...