Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam:

 

- czerwonego Forka starego zaparkowanego kolo pasazu grunwaldzkiego w niedziele

- zdaje sie wczoraj rano Outbacka mijajacego mnie na skrzyzowaniu Sokolej i Raclawickiej

- jasnoblekitna impreze kombi GL (?) zaparkowana na mieleckiej dosc czesto

- mijajacych mnie dzis rano na gajowickiej: po prawej WRX albo STI, po lewej GT kombi - oba niebieskie na zlotych felach

- czarna impreze zdaje sie wolnossaca pomykajaca rano hallera w strone powstancow

- niebieska impreze WRX/STI z oklejkowaniem na ksztalt SPRT (z daleka tak wygladalo) smigajaca dzis wieczorkiem podwalem

 

I wszystkich tych, o ktorych zapomnialem wspomniec, a spotkalem gdzies na swojej drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkich biedaków, którzy musieli dzisiaj wyjechać gdańską

w kierunku Gdańska. Ja jak co dzień jechałem do pracy :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

A tak poważnie to ktoś za ten remont teraz a nie w wakacje i w dzień a nie w nocy

powinien za jajca wisieć :evil: :!: :evil: :!: :evil: :!:

 

Czuje się pozdrowiony, a że się wystałem to miałem czas na przemyślenia w sprawie timingu tych remontów. Za jajca tak, a dla tych bez jajec ( bo tam ich większość) wleczenie za koniem i takie tam ! :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierowcę zielonego Forysia krówki NO 75..., widzianego dzisiaj ok. 2:00 w nocy, który obtrąbił mnie najpierw przed Strzelnem (chyba ze względu na 'swoją' rejestrację), później odpowiedział długimi na pomachanie kierunkami, a potem pocięliśmy razem od Strzelna chyba aż do Torunia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika ciemnego Legacy Sedan WY***** spotkanego dziś po południu na siódemce. Nie podejmuję się zdefiniować koloru, raz jawił mi się jako matowy ciemnozielony, za chwilę ciemnoszary - słońce tak dawało po ślepiach że ledwo dało się jechać. W każdym razie kiwka i odkiwka była :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały 5150, to ważna informacja. Jutro muszę w 45 minut zdążyć ze Śródmieścia do Łomianek, to chyba pojadę jakoś sprytniej - Arkuszową i przez Dąbrowę. Cy cuś...

Tak zrób, jedź do Estrady - dzisiaj mi idealnie wyszło :cool: .

Tyle tylko, że nie jechał bym do Estrady Arkuszową tylko Wólczyńską. Bilex coś mówił, że

wczoraj jadąc tamtędy miał jakieś kłopoty, pomijając, że wpadł w dziurę i biedak zakatował oponę :sad: na śmierć :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...