Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Tak więc pozdrowienia dla widzianego wczoraj kierownika zielonego Outbacka z trumną na dachu widzianego na stacji BP na ul. Kapelanka.

 

Pozdrowienia dla chyba nieco zaskoczonego kierownika złotego/żółty metalic ? forestera stojącego na światłach na skrzyżowaniu 29-Listopada i Prandoty.

 

Pozdrowienia dla kierownika niebieskiego kombiwara wyjeżdżającego z zaplecza Kegel & Błażusiak przy Grota Roweckiego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wczoraj (sobota ok 8.00) miałem dość ciekawą sytuację - jadąc do Krakowa A4.

po przekroczeniu bramek w Katowicach odrazu ustawiłem tempomat na pewną prędkość znacznie odbiegającą od dopuszczalnej :wink: i heja...

cały czas za mną jechał Grand Vojager aż w końcu mnie wyprzedził i pomykał cały czas w pobliżu, tak że do bramek dojechaliśmy razem - on pierwszy ja stanołem zaraz za nim. jakież było moje zdziwienie kiedy pani w okienku powiedziała że mam jechać nie płacąc :shock: - ciekaw poprostu jestem co jej powiedział kierownik Vojagera lub czemu za mnie zapłacił??? :D

nie pozostaje mi nic innego jak pozdrowić serdecznie kierowce chrystlera KR***** i mieć nadzieję na rewanż...

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wczoraj (sobota ok 8.00) miałem dość ciekawą sytuację - jadąc do Krakowa A4.

[...]

ciekaw poprostu jestem co jej powiedział kierownik Vojagera lub czemu za mnie zapłacił??? :D

nie pozostaje mi nic innego jak pozdrowić serdecznie kierowce chrystlera KR***** i mieć nadzieję na rewanż...

pozdrawiam

 

Załapałeś się na promocję i tyle :)http://motoryzacja.interia.pl/news?inf=602134

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wczoraj (sobota ok 8.00) miałem dość ciekawą sytuację - jadąc do Krakowa A4.

po przekroczeniu bramek w Katowicach odrazu ustawiłem tempomat na pewną prędkość znacznie odbiegającą od dopuszczalnej :wink: i heja...

cały czas za mną jechał Grand Vojager aż w końcu mnie wyprzedził i pomykał cały czas w pobliżu, tak że do bramek dojechaliśmy razem - on pierwszy ja stanołem zaraz za nim. jakież było moje zdziwienie kiedy pani w okienku powiedziała że mam jechać nie płacąc :shock: - ciekaw poprostu jestem co jej powiedział kierownik Vojagera lub czemu za mnie zapłacił??? :D

nie pozostaje mi nic innego jak pozdrowić serdecznie kierowce chrystlera KR***** i mieć nadzieję na rewanż...

pozdrawiam

 

A czy to czasem nie był Vefour :?: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla czarnego WRXa WB 40335 (chyba) za ktorym mialem dzisiaj przyjemnosc jechac przez jakis czas trasa katowicka. Bylo super:)

 

PeterR Pozdrowienia. Poznalem po wlosach. Troszke szybciorkiemśmy jechali, nie powiem.

Wnosze, ze mogles miales spory zapas mocy jeszcze, prawda? To w kwesti jak 2.5 dowala WRX. Ja mialem co prawda 4 osoby, bagaz i narty na dachu, ale kiepskiej baletnicy....

To BMW za Toba to znajomy. O malo sie nie zabil, przy naglym zjezdzie w prawo.

Uklony.

Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś pozdrawiałem chyba Mazde czarną :) zrobioną jak Subaru GT :)

Złote felgi, i Subaro wielkie halogeny. Dopiero jak mnie minęła to zobaczyłem że ma obcięty kufer :)

A znana mi jest ta Mazda :) . Nie tylko wygladem ale i osiagami aspiruje do Subaraka 8) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...