Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla fioletowego outbacka widzianego o 14:00 na Odlewniczej (Praga Pn.). Niestety jechałem w korku dość daleko z tyłu i mimo starań ( :twisted: ) nie udało mi się "dopaść" Kolegi.

 

Przemeq korek na Odlewniczej??????? przyznaj sie ze konie sie skonczyly :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panklex, u mnie duzo gorzej. Chlopak wykonal typowy lewoskret - i tu cytat "zobaczylem ze zmienia sie na zielone zredukowalem i skrecilem. W ogole Pana nie zauwazylem..." Obrucilo mnie 180 stopni - czego osobiscie nie pamietam - pamieta moja dziewczyna.

Samochod do kasacji: naderwane przednie kolo, samochod walniety tak ze nawet dach sie przygial i schowka nie da sie otworzyc, przednia i boczna szyba poszly, przesunieta srodkowa grodz, drzwi rozprute i wgiete jak i prog na czterdziesci centymetrow do srodka, siedzenie kierowcy zmiazdzylo schowekm pomiedzy siedzeniami, tylna kanapa zgieta.

Szkoda gadac jutro zrobie zdjecia...

 

Wazne ze zyjemy - gdybysmy jechali samochodem mojej dziewczyny - toyota yaris - to by nas gowniarz zabil

 

wazne ze sie nic Wam nie stalo.

wg mnie ludzie majacy prawko ponizej roku i powodujacy wypadek w tym czasie powinni miec odroczke na jakies 5 lat az dojrzeja.

mam prawko w sumie niedlugo 10 lat ale niegdy (odpukac) nie mialem stluczki nawet ze swojej winy. Chociaz z kilku OC ludzi spieszacych sie gdzies juz korzystalem nawet w Subim 2 tygodnie po kupnie koles mi wjechal w tylni zderzak. Czlowiek mial 20 lat i prawko od 1,5 roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mik cale szczescie, ze Wam sie nic nie stalo! Wspolczuje oczywiscie straty samochodu, ale to i tak pestka, jak wezmie sie pod uwage to, co MOGLO sie stac.

 

Tak zapytam z ciekawosci (nie bierz tego bron Boze do siebie jakos - niestety jezyk pisany ma to do siebie, ze trudno wyrazic swoje intencje), miales wlaczone swiatla? Bo ja jezdze caly rok na swiatlach, jednak inni wtedy latwiej odrozniaja samochod jadacy od zaparkowanego i wogole jest sie bardziej widocznym :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla fioletowego outbacka widzianego o 14:00 na Odlewniczej (Praga Pn.). Niestety jechałem w korku dość daleko z tyłu i mimo starań ( :twisted: ) nie udało mi się "dopaść" Kolegi.

 

Przemeq korek na Odlewniczej??????? przyznaj sie ze konie sie skonczyly :twisted:

 

Nie nie - ja stałem w korku na Marywilskiej przed skrzyżowaniem z Odlewniczą (tam jest zwężenie i zawsze dość gęsto). Outback jechał dokładnie tą samą trasą co ja, ale był o parę samochodów przede mną - zobaczyłem go, jak skręcał w prawo właśnie w Odlewniczą. Ale plus za czujność :twisted:.

 

Pozdrawiam przy okazji właściciela srebrnego WRX-a MY chyba'05, który stał na poziomie -2 w Arkadii dziś około 19:45.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie - ja stałem w korku na Marywilskiej przed skrzyżowaniem z Odlewniczą (tam jest zwężenie i zawsze dość gęsto). Outback jechał dokładnie tą samą trasą co ja, ale był o parę samochodów przede mną - zobaczyłem go, jak skręcał w prawo właśnie w Odlewniczą. Ale plus za czujność Twisted Evil.

 

Przemeq - to sie wybroniles. A co Cie sprowadza w moje okolice?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq - to sie wybroniles. A co Cie sprowadza w moje okolice?

 

Praca. Annopol 20 8).

 

Ale bywam tam dość rzadko - mam taki układ, że pracuję dość często w domu, trochę też latam po świecie, tak że na Annopolu bywam 2, max. 3 dni w tygodniu 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mik Bo ja jezdze caly rok na swiatlach, jednak inni wtedy latwiej odrozniaja samochod jadacy od zaparkowanego i wogole jest sie bardziej widocznym :|

 

Jezdze na swiatlach, a raczej jezdzilem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq - to sie wybroniles. A co Cie sprowadza w moje okolice?

 

Praca. Annopol 20 8).

 

Ale bywam tam dość rzadko - mam taki układ, że pracuję dość często w domu, trochę też latam po świecie, tak że na Annopolu bywam 2, max. 3 dni w tygodniu 8).

 

Coca Cola?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i pewnie Niepołomice czasem odwiedzasz...

 

Akurat nie - kompletnie nie mam tam żadnych interesów. Żeby się nie wdawać w szczegóły: jestem formalnie zatrudniony w polskim oddziale, ale to praktycznie jedyna rzecz, ktora mnie z nim łączy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Ci troche kolor auta nie pasuje hehe - troche pod Fort Wola by pasowalo :twisted:

 

Oj żebyś wiedział, żebyś wiedział :mrgreen:.

 

To jedyny niebieski samochód na firmowym parkingu. Tłumaczę to w ten sposób, że powerade ma niebieską kolorystykę i ja, jako człowiek aktywny, dostosowałem kolor samochodu do tego produktu :mrgreen:

 

PS. A poza tym chciałem zauważyć, że coś nam się ostatnio Witek zdezaktywował... :roll: Witek - niepokoimy się o Ciebie 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i przyznać mi sie szybko bez bicia kogo dziś w niebieskim kombi WRX MY'03-05 (złote felgi) na Wałowickiej (W-wa Włochy) grabiami pozdrawiałem :?:

 

Śmiech'u

P.S. już kilka razy to auto w tym miejscu mijałem :arrow: póki co pierwszym podejrzanym jest Vert :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...