Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

owoc666, o ile Jackowi to nie sprawi kłopotu i nie zepsujecie go jeszcze bardziej ;-)

powiem szcerze, ze niezbyt jestem za. w koncu nie w takim celu jest w moich rekach.

pierwszego chetnego mialem juz kilka tygodni temu, mimo ze to powazny gosc po 50 i jezdzi sti :wink: , to mu odmowilem.

proponuje trzymac kciuki, a za jakies moze ~2 miesiace przejazdzka bedzie mozliwa z wlascicwa wkladka miesna :wink: :mrgreen:

 

eot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam niebieskiego WRXa MY 2006 któego minąłem na ulicy Bolkowskiej przy kościele - machałem ale niebieskie Clio się mało rzuca w oczy :-(

 

oraz

 

Srebrnego Legacy za któym jechałem ta uliczką kilka minut później wracając do domu oba zdarzenia w okolicach 18:30.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam niebieskiego WRXa MY 2006 któego minąłem na ulicy Bolkowskiej przy kościele - machałem ale niebieskie Clio się mało rzuca w oczy :-(

 

Przepraszam, rzeczywiście nie zwróciłem uwagi :oops: Po raz kolejny pozdrawiam sąsiada.

 

Przy okazji pozdrowienia dla kierownika i pasażera niebieskiej imprezki kombi z którymi wspólnie śmialiśmy się z Pana który radośnie pojechał sobie na czerwonym świetle... Ponadto pozdrowienia dla kombiwara EZG*** widzianego na Bemowie na parkingu.

 

I jeszcze anty-pozdrowienia dla właściciela Imprezy S.E. LU*** parkującej pod stoiskiem Auto Tuning Świat > przechodziliśmy koło Twojego samochodu a Ty powiedziałeś (chyba do nas) "Nie dotykać k**** m**". Dla Twojej wiadomości, wcale nie zamierzaliśmy dotykać Twojego cuda. Jedynie chcieliśmy na nie popatrzeć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, rzeczywiście nie zwróciłem uwagi Po raz kolejny pozdrawiam sąsiada.

 

Niebieskie Clio w wersji bida totalna to ja ;-) zdaje się rozmawiałes z pasażerką czy coś. Następnym razem spróbuję otworzyć okno i pomachać za oknem ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niebieskie Clio w wersji bida totalna to ja ;-) zdaje się rozmawiałes z pasażerką czy coś. Następnym razem spróbuję otworzyć okno i pomachać za oknem ;-)

 

Pasażerki faktycznie potrafią czasami odwrócić uwagę ;) A tak przy okazji, musimy się kiedyś spotkać na jakimś piwku, w końcu mieszkamy tak blisko siebie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze anty-pozdrowienia dla właściciela Imprezy S.E. LU*** parkującej pod stoiskiem Auto Tuning Świat > przechodziliśmy koło Twojego samochodu a Ty powiedziałeś (chyba do nas) "Nie dotykać k**** m**". Dla Twojej wiadomości, wcale nie zamierzaliśmy dotykać Twojego cuda. Jedynie chcieliśmy na nie popatrzeć...

 

No tak, burakowo to i nie dziwota.

 

Pozdrawiam niebieskie STi które prawdopodobnie jechało w kolumnie z czerwonym civiciem w stronę Wawy. Mijanka miała miejsce w sobotę na trasie w-waw Kraków chyba w okolicach Białobrzeg. Z tego co pamiętam SI miało coś białego na spojlerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponadto pozdrowienia dla kombiwara EZG*** widzianego na Bemowie na parkingu.

Czy miał naklejkę AP Racing :?: :) Chociaż ja nie kojarzę innej Imprezki w Wawie z taka rejestracją, więc dziekuję za pozdrowienia i pozdrawiam :)

Czyli jednak było trochę osób z forum na tym widowisku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla:

1. Srebrnego WRX W0 CZART widzianego w Srebrnej Górze 1.05

2. srebrnego Forysia MY 06 DW XXXXX widzianego j.w.

3. "steel-blue" Outbacka SK XXXXX widzianego 2.05 w Ząbkowicach Śląskich

4. srebrnej Imprezy N/A MY 06 DW XXXXX widzianego 2.05 w Stoszowicach

5. Wisniwego Forysia DGL XXXXX widzianego w glogowie 2.05

 

specjalne pozdrowienia dla Lucka z malzonka, z ktorym to niezle poczochralismy sie tanim browarem w SG w weekend, a w chwilach trzezwosci upalalismy niesubarowe paście po okolicznych kretych drogach :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla czarnego Forestera MY 06 krążącego dziś po Katowicach

Może to forumowy? Bo ktoś w podpisie ma identyczny :mrgreen:

 

Tato z mamą są teraz ze mną w Manchesterze, Forester został w garażu w Krośnie z miom bratem w domu... kto wie gdzie się pod nieobecność rodziców "szlaja" autem?

 

Znając go to na pewno auta nie ruszył.

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam tych zdziwionych i mniej zdziwionych kierowników i kierowniczki subaraków wszelkiej maści których dane mi było pozdrawiać podczas moich ostatnich wypadów za wawę :) ludzie więcej uśmiechu na drodze i zdejmijcie nogi z gazu wtedy więcej się widzi :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...