Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam niebieskie STi '06, Przemeq ? widziane wczoraj ok. 21, na Krakowskim Przedmieściu.

 

Znów nie ja... :roll:

 

Mnie łatwo rozpoznać po srebrnych felgach ATS 8).

 

A ja za to pozdrowię swoją ciocię, która wczoraj na rodzinnej kolacji poinformowała mnie, że dzień wcześniej jej o mało nie przejechałem i nawet tego nie zauważyłem :twisted::mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten STi właśnie miał srebrne ATS'y, dlatego myślałem że to ty.

 

yyyy... czekaj, czekaj - niech sobie odtworzę wczorajszy dzień :mrgreen:.

 

:wink:

 

Nie, to nie byłem ja. Jeszcze tylko jedno pytanie: to był na bank STI, czy mógł byś WRX ze skrzydłem STI?

 

Przy okazji pozdrowienia dla Arna i Verta, z którymi miałem dziś ogromną przyjemność lunchować 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiwka dla Bimba i drugiego GieTeka spotkanych dzis na Wilanowie, po czym jak to sie modnie mowi skilowanych przez przednionapedowego Leona ;)

 

 

hehe dzięki bardzo :mrgreen: musiałem zwolnić bo zarośnięty neandertal zostawał w tyle :mrgreen: (to kaczor) tylko nie mówcie głośno :twisted::twisted: i też pozdrawiam i dzięki za skilla :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten STi właśnie miał srebrne ATS'y, dlatego myślałem że to ty.

 

yyyy... czekaj, czekaj - niech sobie odtworzę wczorajszy dzień :mrgreen:.

 

:wink:

 

Nie, to nie byłem ja. Jeszcze tylko jedno pytanie: to był na bank STI, czy mógł byś WRX ze skrzydłem STI?

 

Przy okazji pozdrowienia dla Arna i Verta, z którymi miałem dziś ogromną przyjemność lunchować 8).

Uprzejme dzieki za pomoc, po pierwsze, VERTOVI. Po drugie za mile spotkanie.

A przyjemnosc to mialem ja jadac STI waszym, towarzyszu P. Znowu kolejne watpliwosci zakupowe. Jednakowoz walory apraktyczne tego pojazdu , trzeba powiedziec SZYNOWEGO jednak, bo sunie ... nie przemawiaja na jego korzysc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla Alana widzianego w środę jak mykał z Lubicz przez Mogilskie w Powstania Warszawskiego (przez komóreczkę, bez zestawu :?: nieładnie...) i dla ALa spotkanego dziś na Romanowicza (śliczny ten Legac antyk :D )

 

:oops::oops::oops: wiem, wiem że nieładnie

 

Dzięki, pozdrawiam również :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrownienia dla Granatowego zaśnieżonego GT na kredytowej, no i pozdrowienia dla Przemaqa.

PS. Przemeq, twój ma chyba wyzszy prześwit od mojego, bo ja jadąc dzisiaj na koniec świata i 1 las dalej szorowałem podwoziem po sniegu :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leszku..raport na dzis..nadal nie pada..ale padalo..teraz juz tylko zalega..slonca brak..na Wisle w Pulawach przybylo-3. w skali "teges" od 1 do 10..jakies 8..no moze 9 w zwiazku z czym pozdrawiam tez dzis :mrgreen:

 

A ja nawet i jutro :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przyjemnosc to mialem ja jadac STI waszym, towarzyszu P. Znowu kolejne watpliwosci zakupowe. Jednakowoz walory apraktyczne tego pojazdu , trzeba powiedziec SZYNOWEGO jednak, bo sunie ... nie przemawiaja na jego korzysc.

 

Moja BB znów się dziś puściła, a była to celowa robota z mojej strony, wręcz - prowokacja i to, jak widać, w miarę udana :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Przemeq, twój ma chyba wyzszy prześwit od mojego, bo ja jadąc dzisiaj na koniec świata i 1 las dalej szorowałem podwoziem po sniegu :evil:

 

Spoko spoko - jak Ci Twój imiennik zrobi płytę, to sprawa będzie rozwiązana 8). Także czeka Cię jeszcze tylko jedna przejażdżka z szorowaniem silnikiem :twisted:.

 

A - przy okazji pozdrawiam kierownika srebrnego GT-ka, którego "zaczpiłem" lekkim sygnałem trąbki wczoraj około 17:45 na pl. Bankowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...