Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Akrotiri, Chania :) Mój pojazd to ten na pierwszym planie :) ma juz ponad 50tkm...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla czerwonego GTka z wielkim skrzydłem, świnią na lustrze i numerem startowym na tylnej szybie, którego minąłem kiedy stał zaparkowany koło 15 przy ul. Bartoka na Ursynowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akrotiri, Chania :) Mój pojazd to ten na pierwszym planie :) ma juz ponad 50tkm...

 

A właściciel Grek?... Bo my tu już z Dziedzicem_Pruskim małe kółko językowe założyliśmy...

 

apo pou ise :)

xieretismata aptin Kpiti!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każdym razie nawet fajne miejsce na sylwestra, jeszcze żeby było więcej śniegu...
Fajne, Co do śniegu masz rację, chociaż ja podchodziłem z rezerwą, bo rok temu na tej parze zakrętów przed samym ośrodkiem - na wjeździe do lasu od strony miasteczka wyleciałem do rowu :twisted: i traktor mnie wyciągał :-D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

apo pou ise :)

xieretismata aptin Kpiti!

 

Fala, pws sou zyleuo, re gamoto! :wink: Misos Ellinas, misos Polonos ime. Cheretismoi apo bregmeni Barsobeia! Se ligo elpizo na'me stin Athina. :)

 

Przy okazji pozdrowienia dla niebieskiej WRX z dużym skrzydłem, zaparkowanej dzisiaj ok 10tej rano przy Poznańskiej, róg Hożej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Kolegów widzianych dzień przed sylwestrem w Wiśle ^^

[ ]

[ ]

 

Bylem we Wsile w zeszlym tygodniu, w hotelu w ktorym spalem stal zaparkowany Lanos WRX, pozdroiwlem ale bez odzewu, potem widzialem pare forumowych, ale nie chcialo mi sie pisac bo i tak nikt nie odpisze.

 

BTW sporo tam subarakow, ale najwiecej Justy! w kazdej budzie, a najwiecej w pierwszej :twisted: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem we Wsile w zeszlym tygodniu, w hotelu w ktorym spalem stal zaparkowany Lanos WRX, pozdroiwlem ale bez odzewu, potem widzialem pare forumowych, ale nie chcialo mi sie pisac bo i tak nikt nie odpisze.

 

BTW sporo tam subarakow, ale najwiecej Justy! w kazdej budzie, a najwiecej w pierwszej :twisted: :wink:

 

 

Lanos Wrx na niemieckich blachach to kolegi Wiktora był.

Kolega nie forumowy ale czai o co biega z pozdrawianiem musiał być zamyślony albo coś ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...