Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla SJSowej Imprezy STi widzianej na Kijowskiej przy banku PKO BP ok. 20.30 . Mrygałem długimi z beżowej Vectry więc pewnie nie byłem zauważony 8)

 

upsss... :cry:

Zawsze odpowiadam ale jakoś mi się chyba przynęło :wink: Obiecuję poprawę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla czarnego STi US-Speca, wyjeżdżającego z Krakowa w stronę Wieliczki, a którego spotkałem na skrzyżowaniu przed salonem Hondy.

 

Mrugnąłem długimi z niebieskiego Legaca, ale chyba zostałem niezauważony - może dlatego, że auto makabrycznie brudne :mrgreen:.

 

owoc wstydz sie! nie poznales mnie? i machalem jak sie milalismy to nie patrzyles :twisted:

 

tak czy siak - pozdro :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogs spi obibok do 12 wiec zanim wyjdzie z domu to juz snieg mu splynie z auta :lol:

 

pozdro dla wszystkich :wink:

 

13:27... dzien dobry :twisted:

 

Wełniacz, dzieki - gdzie sie wloczysz po dzieli? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla Barta1000 wiadomo skąd 8)

 

i

 

czarnego WRX MY'06 (KTT ****) widzianego na Konopnickiej przy Mandze ok. 14.45 :wink:

 

i

 

(chyba) dla Moniqi i Hansa widzianych też przy Mandze ok. 22.10 , ale ręki se nie dam uciąć że to była Monia bo brudna szyba była w autobusie i nie widziałem dokładnie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla Barta1000 wiadomo skąd 8)

 

i

 

czarnego WRX MY'06 (KTT ****) widzianego na Konopnickiej przy Mandze ok. 14.45 :wink:

 

i

 

(chyba) dla Moniqi i Hansa widzianych też przy Mandze ok. 22.10 , ale ręi se nie dam uciąć że to była Monia bo brudna szyba była w autobusie i nie widziałem dokładnie 8)

 

Dzieki :mrgreen:

a jestes pewny ze czarne MY06 to byl WRX bo wlasnie przed chwila wrocilem ze spotkania z Darkiem od czarnego STi my 06 KTT xxxx...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam że też widzialem czarnego WRXa MY06 z dużym skrzydlem na rej. KTT (2 razy :D )

 

Jestem na 101% pewny ze to WRX byl.

 

Równierz pozdro dla Barta1000 którego widzialem dzis pod WZ.

 

 

No to widzieliscie STi kolegi Darka

On wlasnie ma bial;e felgi na zime :mrgreen:

Tez bylem zdziwiony ale takie dostal na zime :wink:

 

btw Dawid nie bylo mnie w aucie??

praktycznie caly czas czekalem na kumpla tyl;e wyszlem na 5 min do dziekanatu czemu nie podeszles??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bart1000, chyba byles w aucie ale ja tez szedlem na zajecia. Następnym razem napewno si zglosze :wink:

 

Co do MY06 to widocznie mówimy o różnych samochodach. Ja tego WRXa oglądalem kiedys pod AE na parkingu. Bylo to WRX bo zajrzalem przez szybe do wnętrza, a felgi oryginalne WRXowe mial. Czyżby dwa czarne MY06 na tablicach KTT po Kraku jeździly?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bart1000, chyba byles w aucie ale ja tez szedlem na zajecia. Następnym razem napewno si zglosze :wink:

 

Co do MY06 to widocznie mówimy o różnych samochodach. Ja tego WRXa oglądalem kiedys pod AE na parkingu. Bylo to WRX bo zajrzalem przez szybe do wnętrza, a felgi oryginalne WRXowe mial. Czyżby dwa czarne MY06 na tablicach KTT po Kraku jeździly?

 

No to tym bardziej widziales Darka STi bo on na AE studiuje!!

Zreszta sam mi dzisiaj mowil ze na zime dostal z salonu srebrne felgi a na lato ma oryginalne złote :D

8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja juz nic z tego nie rozumiem... STi jest obszyty wewnątrz niebieską alcantarą a tamten mial wnętrze z WRXa (czyli szaro-czarne)...Jest to możliwe żebym mial jakieś przewidzenia...? :roll: :wink:

 

EDIT: a z tego co wiem felgi z WRXa nie pasują do STI (od MY05 inny rozstaw śrub)

EDIT 2 :wink: : ale jedno jest pewne - musimy sie kiedys wszyscy spotkać :D

EDIT 3: chyba się już poloże - dobranoc wszystkim :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...