Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

pozdrawiam tez kierownika bialej imprezy spotkanej kolo godziny 10:30 na Wale Miedzeszynskim - bylo szybko bo w przeciwnych kierunkach lecielismy ale ja zdazylem kiwke zrobic po wypatrzeniu czarnego swiniacza :razz:

jakbys snieg zwalil z samochodu to tez bym Cie zauwazyl i machal :razz:

a tak, to jak Cie zauwazylem to juz za pozno bylo :twisted:

pozdrawiam :mrgreen:

 

wiekszosc sniegu zostala na moscie siekierkowskim :oops:

a ja jestem kolekcjonerem i staram sie nim obklejac jezdzac bokami :mrgreen:

fajnie ze kiwke zdazyles wypatrzec...

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla MackaSubru spotkanego tuz-tuz po egzaminie na ul. Grojeckiej cos ok. 17stej, dobrze ze Cie upolowalem siedzac w GT-ku, bo jakbym Ci zamachal z "L"-ki to chyba bym Cie smiechem zabil :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

...oraz pozdrowienia dla kierowniczki bordowego forka spotkanego w Wilanowie tuz przed Konstancinem, pani nawet przerwala rozmowe telefoniczna, zeby odkiwac, a potem sie probowala zabrac za moja sniezna rakieta :wink: :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrówki dla wszystkich mijanych dzisiaj subarynek na drodze od Katowic do Węgierskiej Górki.

Z zapamiętanych:

Czarny legaś w tychach

Srebrne kombi chyba GT pod Gemini w BB

Niebieski legaś kombiwar SBI na parkingu jakiegoś Supermarketu

 

więcej grzechów nie pamiętam :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... zderzak w zderzak z Forkiem niemal takim samym jak mój na parkingu podsklepowym... razem nieomal zmiatamy to białe z szyb... i ona w ogóle nie widzi Subaru w sąsiedztwie. :shock: Przyznaję - onejż było bez świniaków... ale żeby aż tak?! :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla MackaSubru spotkanego tuz-tuz po egzaminie na ul. Grojeckiej cos ok. 17stej, dobrze ze Cie upolowalem siedzac w GT-ku, bo jakbym Ci zamachal z "L"-ki to chyba bym Cie smiechem zabil :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

...oraz pozdrowienia dla kierowniczki bordowego forka spotkanego w Wilanowie tuz przed Konstancinem, pani nawet przerwala rozmowe telefoniczna, zeby odkiwac, a potem sie probowala zabrac za moja sniezna rakieta :wink: :cool:

Simon, a ja pozdrawiam Ciebie, najpierw zabulgotałeś obok mnie na Dobrej, potem ignorancko nie zwróciłeś na mnie (Forka :!: ) uwagi skręcając z Karowej, a na koniec (tu już oburzenie moje sięgneło zenitu) włączyła Ci się poczta głosowa... :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anakinsky, :oops: przepraszam Cie bardzo, zupelnie nie odnotowalem Cie w tych okolicach. Telefon w samochodzie rzadko udaje mi sie uslyszec (bulgot w GT-ku robi swoje) :mrgreen:

Na swoje usprawiedliwienie mam tylko fakt, ze przepelniala mnie w okolicach Karowej dzika radosc z chodzenia po wiadukcie w gore i w dol (chyba ze 7 przelecialem ten OES) zanim go posypali jakims gownem i zamiast sniegu bylo tylko mokro... :evil: Odpozdrawiam Cie serdecznie! Nastepnym razem bede uwazniejszy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla żóltej Imprezki WRX która wczoraj koło 16 parkowa pod CH Targówek na Głębockiej. :grin:

 

To nie byłem ja, czyżby ktoś miał jakieś drugie żółtko w Wawie?

 

W Łomiankach jest/była (bo dawno jej już nie widziałem) Impreza bug-eye żółta :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla Yacho, z którym przed południem pomykaliśmy sobie Dolinką Służ. i Czerniakowską oraz dla Simona, który mnie nie widział na Wisłostradzie koło Mostu Poniatowskiego jakoś w okolicach 14 30.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdr dla wszystkich Subaru, ktore jezdzily dzisiaj na MOTO Orkiestrze na Bemowie ! :)

 

Dołączę pozdro... dla pozostałych którzy marzli, oglądając te piękne piruety oraz jeździli na prawym, chojnie dzieląc sie swoimi biletami NBP :cool: :grin:

PS: Byłem w drugiej grupie, dzięki za wrażenia :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkie imprezy jednego turbodziadka i naLeśnikowego Forka które były dzis na torze w Lublinie :mrgreen:

odpozdrawiam, miło było patrzeć na zmagania na Torze :razz:

PS: masz parę fotek na jcf w twoim wątku o WOŚP :cool:

 

eidt: no i pozdrowienia dla Otori, Lanek, Polsaler i kilku "nieforumowych" subarowych :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...