Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

 

A co do koloru to nie mam pojęcia jak się mój nazywa, ale za to Twój się nazywa bardzo fajnie :mrgreen::idea:

 

A (mój) czy w rzeczywistości tak nie wygląda :mrgreen: ? Co prawda w dowodzie poprzedniego właściciela było wpisane, jak już gdzieś wspominałem, "dunkel braun", czyli ciemnobrązowy, ale tylko czasami on tak wygląda, głównie w pełnym słońcu. A co do twojego - może masz przynajmniej fabryczny numer koloru? On mi się NAPRAWDĘ podobał!!! :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierowników (wszystko ok. 14-15):

- niebieskiego GTka, WL i kilka siódemek, którego goniłem na Alejach w Krakowie, a dogoniłem na 29listopada przed wiaduktem, kiwki były :cool:

- czarnego Lanosa WRXa ze swiniaczem na klapie chwilę wcześniej na Alejach, potem on złapał powyższego GTka, mi trochę dłużej z tym zeszło :roll:

- czarnego Legacy Kombi, który pokazał mi że jednak mam słabego "GiejTeka"

- turbodziadka z napisem "scania" na szybie, zaparkowanego pod polibudą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pozdrawiam przy okazji załogę zielonego GT, spotkanego około 18:45 na Okęciu.

 

Odpozdrawiam ;) Pięknie STi się prezentował ;] No i młodzi mieli banana na twarzy jak gadaliśmy :mrgreen:

 

Jeszcze przy okazji pozdrawiam kierowcę srebrnego GT RST... wczoraj z Puławskiej po 22.10, z którym niszczyliśmy 180konne (podobno) Polo ;)

 

Tak mi się zdaje, ale to ty chyba trąbiłeś w zeszłym na Surowieckiego ? ;)

jak tak, to oświeciłem tobie, jak przekroczyłeś zebrę, bo dopiero doszło do mnie... Subaru...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vergette, nie wiem, ale sądząc po odgłosach za oknem, to zatrzymał się na chwilę przy moim domu i po chwili pojechał...

 

Miałam takie samo wrażenie, że i pod moim też... ale Ty mieszkasz na garbie, a ja na zakręcie :razz: więc tu i tu trzeba zwolnić :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...