Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

zdjcie002ks.th.jpg

 

Pozdrowienia dla McLa :grin:

Zdjęcie wykonane jakieś 15 minut temu ;)

 

No i chciałbym jeszcze pozdrowić kierownika zielonego Legasia kombi drugiej generacji, którego przepuszczałem na jednej z Dąbrowskich ulic :)

Aczkolwiek wątpię, żeby był na forum. Nie spojrzał nawet na Imprezę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Kierownika Subaraka Imprezy srebrnego w kombi ze świnkami na lusterkach Który staje koło wjazdu na green park - murckowska Katowice :) Jak to miło że w moim biurowcu pracuje jeszcze jakiś subarowicz :D

to będzie Cichaczu :wink:

 

a ja pozdrawiam Zakiego79 który by mi pokazać iż mnie zauważył, postanowił mnie pooślepiać długimi :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kozacki ten Twój Fiat

dopiero będzie przekozak jak tam wejdzie czekający już 2litrowy motor :twisted:

kiedy wracasz za stery Subaraka :smile:

czekam na rozrząd z USA, niestety się to troche przedłuży bo miałem kupować napinacz gazowy w PL, ale cena okazała się "nie z tego okienka" i musze domówić taki napinacz w usa, bo różnice w cenach są dosyć spore. Przykładowo: sam pasek rozrządu w PL - 600zl, w stanach pasek + rolki z wysyłka do nas 200$....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw..dodatkowe gratulacje dla własciciela imprezki ,która czesto wieczorami szaleje w okolicach Multikina na ursynie.

Ten wydech..pozazdrościć:D

Czarna może ??

 

Pozdro dla czarnucha STi dzisiaj na Puławskiej w strone centrum przed 11-ta - Harvi ?
Tak to ja :] :grin: Czemu Cię nie widziałem :?: :roll: :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika Legasia Kombi nr rej WLS XXXX, z białym świniaczem na zadku :wink: za którym, przed którym,obok którego podróżowałem Fiestą mojej małżonki z Chomiczówki, aż do centrum stolicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

b_ass, tak to ja :) a Ty w którym budynku :?: Nie widziałem Legasia pod Green Parkiem. Odpozrawiam :!:

Tepikus, będzie to... UPC

Hehe no ja w 14/14a ING :) nie staje pod greenparkiem bo mam wjazdówkę na parking PKP :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla ciemno niebieskiego GT z mega duzym spojlerem ktory oburczal Domaniewska 52 a nastepnie zjechal do garazu ok 9:20

 

Edit: jakas swiezynka bo blachy zapisane na kartonie bez swini. Wjezdza i wyjezdza z garazu i kolegow wozi nowym nabytkiem. Moze kiedys trafi na forum :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki za późną odpowiedz, ale ze względu na "Obronę pracy" byłem trochę w niedoczasie.

 

yo! dla aharke i jego fioletowego Legaca - dzięki za towrzystwo wczoraj :mrgreen:

 

Odpozdrawiam :lol: ale za tego fioletowego Legaca to powinienem się obrazić. Zawsze był granatowy. Pewnie muszę odwiedzić myjnię :mrgreen:

 

Spóźnione pozdrowienia ale Aharke, z którym pomykaliśmy sobie Wiertniczą bodajże w poniedziałek...

 

Dzięki, fajnie było was spotkać i pomachać :lol: Często jadę do Piaseczna tą trasą . Przy ul. Pałacowej jest pole modelarskie, które nawiedzam wracając po pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq, nie wal focha. :roll: :razz:

Dawno Cie nie było. :mrgreen:

 

Powiedziałbym coś, ale nie powiem :twisted:.

 

Ustalmy więc, że nie walę focha i że mnie dawno nie było :mrgreen:.

 

Pozdrawiam:

- kierowcę lanosa STI, zaparkowanego wczoraj pod cmentarzem Wolskim / komendą policji. Było to około 18:30

- Michal.a zwanego Shrekiem który wraz żoną Zofiją kupował/sprzedawał dziś rano Seata :mrgreen:. Tj. wyglądał, jakby to robił. Ja wyjeżdżałem z położonej obok salonu Seata na Wrocławskiej myjni Hery-Bis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Michal.a zwanego Shrekiem który wraz żoną Zofiją kupował/sprzedawał dziś rano Seata :mrgreen:. Tj. wyglądał, jakby to robił. Ja wyjeżdżałem z położonej obok salonu Seata na Wrocławskiej myjni Hery-Bis.

 

Przemula - grazie - ale dla Ciebie to Pan Szrek ;-)

 

Nie kupowaliśmy ino wstawialiśmy zośkową "hiszpańską precyzję, niemiecki temperament" na przegląd gwarancyjny.

 

M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

* Pozdrowienia dla kierownicznik czarnego lanosa WRX z doklejonym zadkiem, oraz ze swinka na zwierciadle. ktora zaparkowala na Domaniewskiej 52 11:30

 

* dla czarnego Lanosa ganiajacego sie z N-kowym sejem 11:00 na Indiri Ghangi

* 1 min pozniej niebieskiego (blob lub hawk-eye) na KEN'ie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...