Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam bardzociemnozielonego OTBKa i czarnego chyba nowego SI STI (?), co zaraz zjechał z mostu na dół mrucząc czule 8) . Machałem wczoraj (ok 15:00) do nich na Poniatowskim spomiędzy opla asty i citorena xary, no bo mnie opel uderzywszy wepchnął w citroena. Citoen miał (i nadal ma!) listewkę mówiącą KORENCKI AUTOSPORT. POZDRAWIAM. W zasadzie proponowałem oświadczenia, ale kierownictwo citroena jakoś chciało szeryfa, no to przyjechali Astra pojechała dalej lawetą. U mnie 2 siniaki z tyłu, a z przodu potłuczona ramka z znapisem Subaru Import Polska :cry: . Podsumowanie: (i) nie trzeba było wzywać szeryfa, (ii) Legacy jest pancerny :D . Kierownictwu citoena życzę pomyślnego rozwiązania kwestii przedu ich samochodu, który w tej kolizji udziału nie brał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla OGS-a, którego namierzyłem na głónej ulicy w Sopocie*. Skończyło się wspólną wizytą w Copa Cabanie (w sile czterech chłopa), wymianą uwag na temat subaru i subaromanii, przetykaną dość często wymianą uwag na temat kelnerek z owej Copa Cabany :mrgreen:.

 

*Co prawda byliśmy tam umówieni, ale to nie zmienia faktu, że idealnie trafiliśmy na siebie na skrzyżowaniu, obaj jadąc do miejsca, w którym się umówiliśmy :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla forumowiczw z pieknej germanii, co prawda mam watpliwosci czy dobrze trafilem bo mowi sie tutaj po turecku i angielsku ale podobno to Ci co ich pod Grunwaldem zlalismy. Umieram tu z nudow ale niesttety nie mam za bardzo dostepu do sieci wiec was nie pozanudzam na forum. Mam nadziieje ze sobie jakos beze mnie radzicie. Aha byc mmoze bede siie wybieral na Rallye Deutschland, ale samemu mi sie nie chce moze by ktos wpadl?? ;-)

 

Pozdrowienia dla wszystkich forumowiczow.[/fade]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla forumowiczw z pieknej germanii,

 

A dziękujemy. Stęsknilismy się za 'szeryfem' 8). Również pozdrawiamy.

 

Aha byc mmoze bede siie wybieral na Rallye Deutschland, ale samemu mi sie nie chce moze by ktos wpadl?? ;-)

 

He, he - nie odmówię sobie przyjemności napisania: jest na to oddzielny temat na Forum. Użyj opcji "szukaj" :twisted::twisted::twisted::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He, he - nie odmówię sobie przyjemności napisania: jest na to oddzielny temat na Forum. Użyj opcji "szukaj"

 

Wpadlem na pare minut, mam kilkkaset nieprzeczytanych watkow i nie wiem kiedy bede znowu, mam nadziieje ze jak ktos bedize chcaiil mojego towarzystwa tosie odezwie, nnajlepiej SMSem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla forumowiczw z pieknej germanii]

 

sie doklejam i tez przesylam niemieckie pozdrowienia..hande hoch..yyy nicht schiessen..czy jakos tak.. :mrgreen:

 

i nie pisac mi tyle postow..kilka dni bez forum a tu 43045ß699783 nowych postow..wroce i jak nic musze brac tydzien urlopu zeby to przeczytac :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla czarnego wrx'a 2002 (jak alex'owy, tylko chyba na zlotych felgach)

jezdzacego w gore i dol ul. grabowej. namierzony 21:15 i 21:20 8)

 

Dzięki, pozdrawiam (zaocznie) również, to byłem ja. Nigdzie w Krakowie nie ujdzie się niezauważonym :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...