Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

pozdrowenia dla moniqi, ktora spotkalem dzis zupelnie przypadkiem,

w zupelnie nieprzypadkowym zakladzie u panow g. 8)

 

też pozdrawiam :wink: będziemy tam znów w środe rano..leczyć reumatyzm Hansa

 

aaa..no i pozdrowionka dla Bartka za pomoc w nawierzeniu ww miejsca :wink: dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Ja Pozdrawiam Hansa i Moiniqę, dziś trąbiłem koło Makro -ja, BP- Wy, ale bez skutku :(

Alexa, tez ztrąbiłem. Jak wyjeżdzałeś z lubelskiej, ale fakt jakiś nieobecny wczoraj byłeś. Pozdrawiam :D

 

 

acha, pozdrawiam wszystkich zsubarynowanych jadcych na U2, moze sie jakoś zobaczymy, jak ktoś bedzie?? Zastanawiam sie czy nie ubrać koszulki SUBARU :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo prosimy o wybaczenie ale goniliśmy straszliwie na spotkanie..ale sie poprawimy i was też obtrombimy :mrgreen:

 

 

p.s.Ja myśle że koszulka na koncercie jest wskazana..jedzie troche moich znajomych..sa wyczuleni na jedyną słuszną marke więc..kto wie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja pozdrowię kierownika złotego Outbacka widzianego dziś na Wisłostradzie ok. 17:20, jadącego na południe (w stronę Centrum/Mokotowa).

 

W tym samym czasie, ale w przeciwnym kierunku jechała impreza MY do '01, jakaś srebrna, czy coś takiego - jej kierownika również pozdrawiam. Nie zdążyłem niczego więcej zobaczyć, bo oprócz przyglądania się subarynkom z obu stron musiałem patrzeć, jak sam jadę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierowcę srebrnego forysia, który dziś o 12 bardzo grzecznie wpuścił mnie siedzącego w niebieskiej yarisce z chodnika na ul. Kasprzaka (przy teatrze na woli). Był bardzo uprzejmy i nawet się cofnął, żebym mógł bezpiecznie wyjechać. Oby więcej takich uprzejmych kierowców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla GTeka widzianego przy Auto Komisie w Lapczycy (skrzyzowanie Bochnia<->Wieliczka/N.Huta. Mam zdjecie - wrzuce jak sciagne z telefonu :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowenia:

- Srebrny Foryś pomykający po Starowiślnej, ok. godziny 13.

- Czarny Legaś stojący pod hotelem Apis.

- Czarny Legaś jadący na rondzie koło Makro w kierunku Olkusza (Michał, to nie ty?).

 

To tyle.

 

OGS - jaki kolor GTeka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...