Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Przemeq, nam równiez miło było poznać

 

to mody się nie znają wcześniej? :neutral: :???: :razz:

 

Znają się, ale tylko na zasadzie kontynuacji logicznej :mrgreen: : jeśli mod A zna moda B, a mod B moda C, to mod A zna moda C. W ten sposób znałem chojnyego :mrgreen:.

 

A tak na poważniej: widzieliśmy się w przelocie na Plejadach 2007, teraz był czas na lepsze poznanie 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Imprezę Sti (rejestracja chyba jakby WS...), która z dużym wdziękiem przejechała w sobotę około 22:00 ul. Mazowiecką w Wa-wie.

Najpierw było dostojnie i powoli, by na końcu dać ogień. Efekty dźwiękowe oszałamiające. :wink:

Mam nadzieję, że to był ktoś z forum, bo to piękny klasyk. :mrgreen:

a to juz na pewno ja :mrgreen:

 

Nie uwierzysz ale przeszło mi przez myśl, że to Ty. :cool: Chyba w piątek czytałem ktróryś z Twoich wpisów o głośności Twojego samochodu i w sobotę od razu mi się skojarzyło. :mrgreen:

Muszę Ci powiedzieć, że Twój samochód został bohaterem części sobotniego wieczoru, szczególnie dyskusji pod tytułem "jaką furkę kupię następną". :mrgreen: Nawet sam się zacząłem zastanawiać, chociaż jestem wyznawcą ideologii Forestera. :mrgreen:

 

Pozdrawiam. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale Bogiem a prawda to trzeba przyznac, ze grubo tam ryknelo :twisted:

 

Owszem. :cool: :mrgreen:

Nie chcę Cię wbijać w dumę ale tym rykiem zatrzymałeś pół Mazowieckiej. :mrgreen:

I co ciekawe, nie wyłączając z tego płci pięknej. :cool: Ale znając Twoje niektóre wpisy rozumiem, że o to chodziło. :cool: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę Cię wbijać w dumę ale tym rykiem zatrzymałeś pół Mazowieckiej.

zapytaj uberklapsa Mikkiego, jak kiedys w tunelu pod Zachodnim ryknalem. ludzie w panice deptali po hamulcach, jakby bizona na drodze zobaczyli :mrgreen:

I co ciekawe, nie wyłączając z tego płci pięknej. :cool:

ja tu nic dziwnego nie widze. przeciez kazda ma w sobie cos z blachary :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika niebieskiej imprezy napotkanej dzis kolo 21.30 na Hallera. Niestety zona mi zwrocila uwage dopiero, jak odjezdzalem ze skrzyzowania z Mielecka - wypluty bylem po silce i na dodatek szyby mi wszystkie zaparowaly, wiec kiwki nie bylo :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla Pawła_BB widzianego na skrzyżowaniu na Partyzantów o 11.00 - pierwsze światła jak się z szerokiej skręci :) Staliśmy na przeciwko rally-malaczem :)

Heh, dzięki, ale o tej porze to moja żonka z synkiem jechała (ja byłem w robocie), przekażę jej pozdrowienia :grin:

 

P.S. a nie szalała potem za bardzo? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla :

- niebieskiego wrxa 06 ok 16 na skręcie z Zelaznej w Solidarności

- niebieską imprezę 30 sek później w tym samym miejscu

- srebnego Gieteka ze świniaczem na ul. Smoczej, była kiwka :mrgreen:

- czarne Sti 06 zaparkowane przy Jana Pawła róg Anielewicza

- niebiekiego wrx 06 na skrzyżowaniu trasy toruńskiej i solidarności ok 18

- niebieskiego Sti 06 na Połczyńskiej w stronę centrum ok 18

- czarny/grafitowy Sti 08 na Połczyńskiej w stronę Powstańców

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...