Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Przy okazji czy na forum jest właściciel czerwonego GT kombi na białych felgach, który często przebywa na żoliborzu?

 

Owszem, ale ... nie pamiętam nicka.

 

Dzięki. Ta Imprezka mieszka teraz przecznicę od mojego domu, ale jak się mijaliśmy to kierownik nie zaszczycił Forysiam nawet spojrzeniem :(

 

Pozdrawiam elegancką czarną Imprezę Kombi WRX widzianą przed chwilą na parkingu J&S Cup.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pozdrawiam elegancką czarną Imprezę Kombi WRX widzianą przed chwilą na parkingu J&S Cup.

Wielkopolanim ma racje jednakowoz To ja.

Pozdrawiam choc nie widzialem. Natomiast rzucila mi sie w slepia, tu z przed moim odjazdem niebieska imreza kombi z swiatlami jak w garbusie. I dzwiek miala taki, fajny, ze moj syn kazal mi natychmiast zmieniac tlumik.

Za co?? ja sie pytam, za co?

To tak jak w 80 latach wynajmowalem na studiach 2 pokoje w Poznaniu na Grunwaldze u niejakiej pani S.

Razem z kolega z Lodzi, z miasta Lodzi. I smy wydzwaniali jak glupi do Warszawy i Lodzi i placilismy jej caluy rachunek.

W koncu pani S nie wytrzymala, jako poznanianka, tej rozrzutnosci i zadzwonila do naszych mam -

Chlopcy rozmawiaja z warszawa i Lodzia, Po co, pytam, PO CO!? - grzmiala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla czarnego STI na zlotych felgach ATS widzianego po raz drugi na ul. Luzyckiej - przystanek przy skrzyzowaniu z ulica Tuchowska... Jak zamaze rejestracje to wkleje fotke ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Kierowniczki czerwonego Forysia XG5 chyba( WI****) która kurturarnie wpuściła mnie na swój pas w korku koło Ikea w Krakowie dziś koło 17tej, pozdrowiłem i podziękował awaryjką :D Nic tak nie poprawia humoru jak uprzejmość kierujących pojazdami jedynej słusznej marki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Legasia wisieńkę WPI****, który godzinę temu spontanicznie odmachując na mój "hazard" przywrócił mi wiarę, że nie tylko Imprezowicze się pozdrawiają :)

 

Dokladnie, przywrociles mi wiare w to samo i dodatkowo ze imprezowicze rozpoznaja nie tylko imprezy (w lusterku!).

Serdeczne pozdrowienia,

Jako

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A dziękuję. Nie widziałeś, bo byłem tylko odebrać karnety, ale jest szansa, że zobaczysz bo planuję częste wizyty tam w tym tygodniu :)

Sie nie da albowiem siedze wlasnie w Swietym Petersburgu w krainie Putin i drżę ze mnie poswieca na oltarzu nienawisci do NAS - POLAKOW. Ale moze sie uda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A dziękuję. Nie widziałeś, bo byłem tylko odebrać karnety, ale jest szansa, że zobaczysz bo planuję częste wizyty tam w tym tygodniu :)

Sie nie da albowiem siedze wlasnie w Swietym Petersburgu w krainie Putin i drżę ze mnie poswieca na oltarzu nienawisci do NAS - POLAKOW. Ale moze sie uda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sie nie da albowiem siedze wlasnie w Swietym Petersburgu w krainie Putin i drżę ze mnie poswieca na oltarzu nienawisci do NAS - POLAKOW. Ale moze sie uda.

Może nie jest tak źle, znam ludzi z Pitera (leningradu), którzy lubią Polaków a Putina jakoś nie specjalnie :D Może unikniesz topienia w Newie-jeszcze woda pewno zimna. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sie nie da albowiem siedze wlasnie w Swietym Petersburgu w krainie Putin i drżę ze mnie poswieca na oltarzu nienawisci do NAS - POLAKOW. Ale moze sie uda.

Może nie jest tak źle, znam ludzi z Pitera (leningradu), którzy lubią Polaków a Putina jakoś nie specjalnie :D Może unikniesz topienia w Newie-jeszcze woda pewno zimna. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daragoj Bajorek,

Ja tu przyjezdzam od 12 lat. I to czesto dosyc.

Juz ja tam swoje wiem o nich.

Co gorsza wioza mnie wczoraj z hotelu sjedmiorka tak zwana do studia i staje obok na protivpaloznoj imprezka dokladnie jak moja, czarna i w ogole, tylko nie ma na masce tego tego ten. I siedzi w niej burak. Nawet w Rosji ich hoduja. I sie nawet nie usmiechnal do mnie chociaz bylem w wielkim BMW z kierowca i mu nie machalem. CHAMSTWO! Kurde, i co maja nie topic? Juz ja tam swoje wiem.

Tutaj Subaru tez sie robi popularniejsze, coraz.

Slysze tez ze sie robi modne w Hollywood. Priusy i Subaru.

To koszmar przyjdzie nam kupowac Hondy Insight.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Priwjet Arno

Daa, taka sudba :D A co do popularności marki w Kaliforni to sama Prawda, toczno, moja kuzynka zywjot w Hollywood- Foreste-sic! , a i inni znajomi z San Diego też 2 subaraczki, ale z moich ruskich znakomych u nikawo takoj maszyny njet.

Pozdrawljaju Tjebja- izwinitje eti bukwy

Misza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika srebrnej Imprezki GL kombi (KNS cośtam), która jakąś godzinę temu, z wielkim i niesfornym tobołem na dachu, przebijała się przez Kielce.

 

Usiłowałem różnymi metodami pozdrawiać w realu, ale kierownik najwyraźniej pochłonięty był nawigacją (co stwierdzam bez złośliwości - Kielce dobrze oznakowane nie są i tranzyt wymaga czasem pewego skupienia uwagi 8) ), no i nie reagował na machania i błyskania. Przez moment, wyprzedzając, rozważałem delikatne otarcie się Imprezce o burtę... ale przypomniałem sobie, że mamy Forum i mogę dać wyraz sympatii tu! :twisted::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Grantowego/Czarnego Legacy Kombi II widzianego dzisiaj na piastowskiej.

Pozdrowienia dla Kierownika i jego Współpasażerki z niebiskiego SI STI tankującego na BP przy kapelance i pozdrowienia dla kierownika imprezy z naleśnikiem widzianego też gdzieś na mieście - już nawet nie pamiętam gdzie. Wszystkie te osoby poza marką pojazdów łączyło jedno - nie widzą machania albo nie chcą widzieć i .... szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pozdrawiam widzianego dzisiaj, a znanego dotąd tylko z opowieści niebieskiego GT-ka z napisam na masce Subaru i potem..... (odsyłam do wątku "Żeby rozluźnic atmosfere" i zdjęcia załączonego przez Scooby'ego). :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...