Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

załamka

co komuś w łodzi machnę to patrzy na mnie jak na idiotę

będę pod koniec lipca parę dni w wawie to może będzie jakaś reakcja... od kogoś... kiedyś... może...

Trzeba było przedwczoraj w nocy jeździć, to bym Ci odkiwał. Jak byłem w stolicy to spotkałem może z 7 Subaraków i też żaden nie kumał o co chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdr dla kierownika niebieskiego GieTka lecącego przed Łomżą przed 9.00 - ps. uważaj na cholerne mendy w Łomży, są strasznie pazerni i to nie tylko na niebieskie samochody :mrgreen:

 

pzdr dla srebrnej nowej Imprezy widzianej przed 10.00 na trasie niedaleko Broku

 

pzdr dla prawie.. wszystkich spotkanych na słomce, dzięki Panowie za info w sprawie wiadomej

 

i pzdr dla zaciekawionego granatowego kombiwara kornecki spotkanego na puławskiej/CH auchan, sory nie byłem w klimacie (prawy przód.. :cry:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

załamka

co komuś w łodzi machnę to patrzy na mnie jak na idiotę

 

Moglibyśmy sie zespotować, bym Ci machnął, ale sobie urlop dziekański wziąłem (za dużo pracy) i w Łodzi już nie bywam ;)

 

Ale swoją drogą masz rację, ja też machałem i d... chociaż kilka razy z Imprezek odkiwki miałem, jak ktoś się przyjrzał i zobaczył gwiazdki na grillu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowiam od groma spotkanych Subarakow w Szczawnicy i okolicach - Outbackach i Legacy nowych oraz starych, antykow i nowki pewex nie smigane. Foresterow (j.w.), a nawet Justy. W szczegolnosci pozdrawiam lokalnego forumowicza - Górala =)

 

Same tubylcze, w wiekszej nawet ilosci, niz rasowych terenowek - w gorkach widac marka sie sprawdza.

 

Pozdrawiam tez kilka Subaru pozdrowionych przeze mnie w drodze do Wroclawia - przez Nowy Targ, Jordanow i Wadowice, az do A4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a do mnie to sie fajna kobieta cieszyla dzisiaj w Raszynie kolo14 !jechala takim niebieskim z duzym bufetem i prosiaczkiem na lusterku, jak milo!! Pozdrawiam piekna nieznajoma

 

No jeżeli obok siedział (facet, czyli ja), to odpozdrawiamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla:

- kierowcy granatowej "uświnionej" Imprezy GT kombi, na złotych felgach, zaparkowanej wczoraj (5.07) w Kuźnicy (Półwysep Helski)

- kierowcy czarnego Forestera XT (WI XXXX) na pięknych felgach w kolorze czarny mat spotkanego na drodze Władysławowo - Hel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Piasecznie koło 20.00 - to musiałem być ja, więc odpozdrawiam.

Niestety jakoś Cię nie wypatrzyłem :-(

 

Mijalismy się na wysokosci swiatel przy bazarku. Następnym razem pozwolę sobie uzyc Klaksonu :lol:

 

Przy okazji pozdrawiam wlascicieli Subaryn, którzy czasami pomykają na Jana Pawła II w Piasecznie. Piękny odgłos, szkoda że najlepiej go słychać w nocy. :lol: (mam okna od ulicy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serdecznosci dla niebieskiego GTka dzis wieczor w Milanowku, ktos z forum na pewno, znam te gejowskie swiatla :mrgreen: prosze sie nie przejmowac tym wrzeszczacym pajacem na prawym, to Rulak tylko jeszcze po nocy nie wytrzezwial :mrgreen:

to przy okazji serdecznosci dla Rulaka i jego przesympatycznej kolezanki, co nie robi zadnych rzeczy na "p". jak rowniez jego Mamy, mistrzyni dressingu do salaty rzymskiej i jego 17 letniej siostry, mistrzyni kartow, z ktora moze sie kiedys ozenie. jest juz blogoslawienstwo Petrolheadow :mrgreen:

 

ale specjalne serdecznosci zasylam dla Mikkiego, ktory wytrzymal ze mna wczoraj przez wieksza czesc nocy :twisted::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Przemqa który stał na światłach na Towarowej, a ja akurat jechałem Solidarności

 

Yo yo! Pozdrawiam :cool:.

 

Oraz kierowcę białego GT, spotkanego wczoraj na Powstańców Śląskich - akurat jechałem jako pasażer dupowozem zasilanym paliwem rolniczym (ale za to z ringową naklejką i to uzasadnioną 8)), zaczęliśmy mrugać światłami i machać, co początkowo wywołało zdziwienie u kierowcy, ale potem coś wyczuł, i na nas zaczekał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...