Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam kierownika wisniowej imprezy GL na niemieckich blachach i z lekko wgniecionym przednim lewym blotnikiem napotkanej kolo 20 na klecinskiej-hallera. Nie widzialem swini, ale i tez nie machalem - nie dosc, ze niemieckie blachy, to ja jeszcze Nubira jechalem.

 

Pozdrawiam tez wlasciciela ladnego bialego Evo transportowanego na lawecie o tej samej porze w tych samych okolicach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gimof,

dziewczyna moja bardzo ladna, podobno nawet duzo ladniejsza ode mnie :smile:

radio tez ladniejsze ode mnie, ale chlopcy podobno nie musza byc ladni.

parkuje na wildzie, bo tam akurat mieszkam a codziennie jezdze na morasko via piatkowo - tam widuje czesto srebrnego (szarego? nie rozpoznaje kolorow) WRXa MY08 "Grey Lacetti". tam tez jezdzi (ok 0800) moj ulubiony OBK z Panem Dyrektorem za kierownica, ktorego reakcje na machanie traktuje jak wrozbe na dalszy ciag dnia (skrzywi sie - bedzie wtopa jakas, wybaluszy galy - bedzie dobrze, odmacha - swiat sie skonczy).

 

mnie latwo poznac, woze komplet opon na pace (na wszelki wypadek :mrgreen: ). od czasu do czasu (2 x dziennie) ujezdzam moraskowo-sucholesko-biedruskie szutry (jakies 3km moze), a raczej to, co z nich zostalo po inwazji budowlanej i zimie (totalny wyryp).

 

a urodzilem sie w grudniu, w pierwszej polowie grudnia. dokladnie 13tego. uzywam za duzo nawiasow.

 

zeby nie bylo offtopu, pozdrawiam spotkanego dzisiaj STi na Niepodleglosci. I srebrnego forka 2.5T zaparkowanego na Dabrowskiego ok g. 1900.

 

P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hogi, moi i Raja klienci powinni odmachiwać. albo zapomnieli o najważniejszym punkcie przy wydaniu auta :mrgreen:

Duch w narodzie nie zginie! :mrgreen:

 

 

Pozdrawiam kierowniczkę czarnego WRXa MY06 dziś po 18.00 pod Galerią Mokotów. :mrgreen:

Odkiwka była. :lol:

Fajna. :razz:

Fura też. :razz:

Myślałem, że to Barbie :mrgreen: , czarne, długie włosy, okulary przeciwsłoneczne na pół twarzy :mrgreen:

Ale na dupce naleśnik a nie parapet taki jak w Subarbie II :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hogi, moi i Raja klienci powinni odmachiwać. albo zapomnieli o najważniejszym punkcie przy wydaniu auta

 

No ja właśnie mam samochód, który Raju, kiedyś chciał sprzedać na forum, ale kupiłam go bezpośrednio od pierwszego właściciela. :mrgreen:

 

o to ten był:

http://forum.subaru.pl/viewtopic.php?t= ... ht=outback

 

Pozdrawiam wszystki panie w Forkach, które widziałam ostatnio w Trójmieście. A i jedną w czarnym legacy pod oszołomem. Nie kiwałam do nich, bo już mi jest głupio, jak robią takie miny :shock: , :roll: , itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystki panie w Forkach, które widziałam ostatnio w Trójmieście. A i jedną w czarnym legacy pod oszołomem. Nie kiwałam do nich, bo już mi jest głupio, jak robią takie miny :shock: , :roll: , itp.

 

Ja często śmigam po Trojmieście i kiwam do ludzi :razz: Mam nadzieje że na Siebie trafimy i odmachasz :grin: Srebrny GTek GKA....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dl akierownika niebieskiego kombi widzianego na Kunickiego dzisiaj w Lublinie - widzialem zainteresiowanie

Dzięki :grin: i odpozdrawiam. Nie byłem pewien czy to Ty, w ostatniej chwili zobaczyłem świniaka na lusterku i już nie zdążyłem machnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia M, być może, ale szyby mam ciemne tylko z tyłu. :???:

 

Malutka to ja nie jestem i raczej wystaję ponad kierownicę :wink: . Kierownicy mondeo, octavii i innych takich w kombi jakoś mnie zauważają, ale bynajmniej nie w celu pozdrowienia, o którym mowa w tym wątku. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro dla Vroom'a, który zajął mi bezdotykową myjnię :)

 

Sorki ziomek za myjkę, tłok jakiś był na tej myjce, motocyklowy zlot sobie zrobili, a wjężdżając z ulicy widziałem że wolne miejsce było to wjechałem. Trzeba było mówić, wykąpalibyśmy się razem ;))

Sorki raz jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki ziomek za myjkę, tłok jakiś był na tej myjce, motocyklowy zlot sobie zrobili, a wjężdżając z ulicy widziałem że wolne miejsce było to wjechałem. Trzeba było mówić, wykąpalibyśmy się razem )

Sorki raz jeszcze.

looz. Legaś wygląda zawodowo jak jest uwalony :)

A faktycznie - miejscówkę na zlot znaleźli fatalną - karki z Lexusa + motory.

 

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdeczne pozdrowienia dla kierowniczki czarnego forka GA..., z którą spotkałam się na dole Armii Krajowej, nareszcie jakaś miła reakcja, doczekałam się :grin: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czerwony, ze swinia i zawsze brudny :mrgreen:

Będę wypatrywał, ale do czerwonych to jakoś nie mam szczęścia

 

To dodajmy jeszcze: gdzie parkujesz?

jakie masz koła?

radio ?

żona\kochanka\dziewczyna ładna? :mrgreen:

Gimof, akurat dziewczynę to znam. Nawet do tej samej podstawówki chodziliśmy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko pozdrawiam Pana z niebieskiego WRX, którego widziałem dzisiaj na Powstańców i którego pozdrowiłem /co zauważyła jego żona i go o tym fakcie poinformowała/ lecz Pan ten nie odwzajemnił pozdrowienia. Może dlatego że jachełem tylko Forkiem '00 :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...