Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

-Niebieskie STI pod salonem Suzuki na Połczyńskiej rejestracja WW *****

Dziękuję :grin:

Tak się zakamuflowałeś, że Cie wyczaić nie mogłem - znajomi mnie naprowadzali :mrgreen:

 

Pozdro.

 

Edit: To pozdrowie jeszcze kierownika czarnego EVO chyba VII z naklejką Rallyart na spojlerze którego widziałem kilka razy,

m.in gdzieś w niedalekich okolicach Placu Zamkowego (nie znam Warszawy :mrgreen: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla kierownika z megabananem na twarzy - prowadzil czarne GT na zlotych felach - WY ##### ok. 17.30 na Al.Niepodleglosci. vibowit?:mrgreen:

Niet. Ja się tamtędy dzisiaj nie przemieszczałem.

Mam jeszcze szwajcarskie blachy.

Ale to z megabananem to się zgadza. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla 2 czarnych Imprez widzianych dzisiaj na drodze do Kiekrza koło godz 15:15, 3 Foresterów widzianych trochę później, Kocarowego STI, chyba Paweł, jeszcze jednego czarnego STI i Sandstorma obok którego jechałem od Zamku, do skrzyżowania Al. Niepodległości z Solną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Bimbra spotkanego na poczcie na Szolc-Rogozińskiego. :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Araqiel też tam dopadłem. :razz:

Będę częściej tam chodził, spotykam tam dawno nie widzianych. :mrgreen:

 

Oraz pozdrawiam wymachanego na KENie kierownika niebieskiego forka turbo MY03 czyżby STI???

I zdziwionego kierownika bordowego forka, też na KENie - zero odpowiedzi. :sad:

Oraz kierownika czarnego EVO z naklejkami nie-ASO napotkanego chyba na Ciszewskiego na myjni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zakamuflowałeś, że Cie wyczaić nie mogłem - znajomi mnie naprowadzali :mrgreen:

Nie przesadzaj :wink: Parkuję zawsze na swoim bardzo wyeksponowanym miejscu.

Przy odrobinie szczęścia możesz tam jeszcze zobaczyć dwa niebieskie WRX'y (MY03 i MY05), bo wśród pracowników SMP, Subaru to najpopularniejsza marka :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radekk, odpozdarawiam

wybacz, ze Cie nie zauwazylem ale moje radary dzisiaj cos slabo dzialaly... normalnie to bez kiwki by sie nie obeszlo :)

Spoko jechałem MX-5 z otwartym dachem. Nic dziwnego że nie zwróciłeś uwagi :razz:

 

jechales w okularkach D&G w kierunku Uto :?: :razz: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EVO chyba XII

 

:shock:

 

:twisted:

 

W tym pierwszym, szybszym :twisted: , to pewnie nawet paru "naszych" :wink:

 

:mrgreen:

 

Przy okazji pozdrowienia dla kierowcy STI '03-'05 na WLxxxx zaparkowanego na parkingu wielopoziomowym na ulicy Parkingowej, oraz dla legaca, również zaparkowanego, tym razem obok parkingu wielopoziomowego na ulicy również Parkingowej :mrgreen:.

 

Pozdrawia zaklinacz słowa "parking" i słów od niego pochodnych - Przemeq :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj po raz pierwszy zdarzyło mi się, żeby nie zaobserwować odzewu od kierowcy GT-ka :neutral:. Mrugałem, machałem, próbowałem się zrównłem się na pasie obok, i nic. :???:

 

Był to srebrny GieTek MY >97 z dużym skrzydłem i zielonym napisem pod prawą lampą bodajże "Kurczak Team", spotkany na Wisłostradzie w kierunku północnym. Godz. ~19:30. Zdaje się że za kierownicą siedziała kobieta...

 

Niemniej pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj po raz pierwszy zdarzyło mi się, żeby nie zaobserwować odzewu od kierowcy GT-ka :neutral: . Mrugałem, machałem, próbowałem się zrównłem się na pasie obok, i nic. :???:

 

Był to srebrny GieTek MY >97 z dużym skrzydłem i zielonym napisem pod prawą lampą bodajże "Kurczak Team", spotkany na Wisłostradzie w kierunku północnym. Godz. ~19:30. Zdaje się że za kierownicą siedziała kobieta...

 

Niemniej pozdrawiam :)

 

Kurczak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam pana skrecajacego ok 13stej z Pulawskiej do mysiadla w niebieskim WRX-ie, dzieki za kiwke, oraz niebieskiego GT-ka z gej-lookami z tylu, ktory mnie minal w mysiadle ok 10min temu. :cool: Odkad mamy tu pewna firme stanowczo zwiekszyla mi sie liczba widzianych i pozdrawianych samochodow :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...