Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

pzdr dla srebrnego turbodziadka sedan na szwajcarskiej rejestracji z "Urban" i flagą PL na bocznej tylnej szybie i (chyba) jego kolegi w Evo, którego udawałem, że objeżdżam :mrgreen: na trasie łaz wczoraj ok 19.50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja przejezdzilem zime na letnich Bridgestonach ER300, kttore nawet w sniegu na Spalonej dawaly rade :mrgreen:

A dzisiaj... coz... poruszajac sie przez wiekszosc czasu z predkoscia 3 km/h nie dane mi bylo zaliczyc boczura :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja przejezdzilem zime na letnich Bridgestonach ER300, kttore nawet w sniegu na Spalonej dawaly rade :mrgreen:

A dzisiaj... coz... poruszajac sie przez wiekszosc czasu z predkoscia 3 km/h nie dane mi bylo zaliczyc boczura :lol:

 

ja o poranku wyprowadzilem turbowanne na spacer i pare bylo - nie trzeba bylo sie wysilac zbytnio :twisted: ale pare minut po 7ej to jeszcze nawet solniczki nie przejechaly :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja przejezdzilem zime na letnich Bridgestonach ER300, kttore nawet w sniegu na Spalonej dawaly rade

mowimy o Spalonej w Sudetach, nieopodal Zielenca, gdzie odbywal sie Rajd Zimowy (przed laty) oraz moje nocne OS-y (poczawszy od Listopada 07r. do wczoraj )??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myslalem, ze juz nikt, poza mna i szwagrem - maniakiem quattro, nie odwiedza tych terenow ze wzgledu na tragiczny stan nawierzchni i stosunkowo niepewna zime... a jak inne trasy: niemojow -mostowice ??

P.S. Zeby nie bylo, ze nie na temat: Pozdrawiam fanow "Gorskich OS-ow" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myslalem, ze juz nikt, poza mna i szwagrem - maniakiem quattro, nie odwiedza tych terenow ze wzgledu na tragiczny stan nawierzchni i stosunkowo niepewna zime

coz... bywam(y) regularnie :) Zapraszam to tego topiku :arrow: http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=112010

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...