Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Big G szwedales sie dzis po miejscowkach do scigania bo wydaje mi sie ze cie widzialem tylko fele ziomowe

jak tak to pozdrawiaju

 

 

taaaaaaaa byłem na spalarni pozniej fire road a nie widziałem ale rownierz pozdrawiam :_)

bo ja bylem bez samochodu :mrgreen:

 

Big G szwedales sie dzis po miejscowkach do scigania bo wydaje mi sie ze cie widzialem tylko fele ziomowe

jak tak to pozdrawiaju

 

a co to za rodzaj felg ? :mrgreen:

fele dla ziomow hehe :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla czarnej Imprezy widzianej dzisiaj w godzinach południowych na parkingu w galerii krakowskiej...aż miło było popatrzeć :wink:

 

A mnie to nie pozdrowisz!? ;)

 

 

Ta Impreza - to z takim różowym, pedalskim znaczkiem..? Uważaj na chłopa, ma rozdwojenie jaźni... :shock:

 

 

Dobra owoc666 spóźnione pozdrowienia ale szczere....Pozdrawiam owoca666 widzianego w godzinach popołudniowych we środę w galerii Kazimierz...co Ty tam wogóle robiłeś?? :shock:

Widziałem jeszcze Miłosza w tym jego gejowozie :wink:

 

niuniek dzięki za pozdrowienia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja pozdrawiam mloda i ladna kierowniczke imprezy N/A MY06 srebrnej na blachach BI spotkanej rano na TT w strone ronda zeslancow

 

BI? To ode mnie. Nie widzialem takiej u nas jeszcze. Fajna mowisz? :twisted:

 

chcialem Ruda odstawic na pobocze i sie do tej kierowniczki przesiasc na troszke :twisted: moze troche dluzej niz troszke :mrgreen:

 

Hje, no to ja tez pozdrawiam bo nazbieralo mi sie troche:

- kierowniczke srebrnej imprezy N/A '06 BI.., zaparkowala przedwczoraj na moim miejscu; jeszcze raz i od uprzejmosci przejde do czynow ;)

- kierownika/czke? srebrnego EVOIX parkujacego od czasu do czasu pod hotelem Mercure przy Al JP2, uwaga - zamienie sie na fotele;

- pomyslodawce progow zwalniajacych na żużlowej/szutrowej drodze z kilkoma zakretami, ktora do niedawna cieszyla moja gebe i po ktorej poza mna nikt nie jezdzil, wiec nie wiem po co zaraz te progi, okolice Kobialka/lasy k. Marek;

- kierowni(ka/czke) czarnego STI nie wiem ktory rok, smignal wczoraj ok 20.00 ul. Ostrodzka w Wawie w kierunku starych oesów Warszawskiego, chcialem go gonic ale akurat mialem węża wetkniętego do wlewu paliwa;

- desperata w kapturze, ktory w gescie protestu zatarasowal mi wlasnym cialem P3->L4 na szczyt, w lesie kolo Marek, nastepnym razem bedzie L2->P5 wiec nie ciesz sie, poza tym i tak juz mialem wracac;

- kierownika czerwonego kombi GT, sobota 12 rano pod Dekathlon C.H. Marki z zatkanym wydechem, to chyba byl adamusmax, zgadza sie? Stal prawie na przeciw mego wrx BB...

 

to by bylo na tyle...

piter_s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- kierownika czerwonego kombi GT, sobota 12 rano pod Dekathlon C.H. Marki z zatkanym wydechem, to chyba byl adamusmax, zgadza sie? Stal prawie na przeciw mego wrx BB...

 

a odpozdrawiam - to bylem ja, ale jakos nei zauwazylem Twojego wueriksa :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- kierownika czerwonego kombi GT, sobota 12 rano pod Dekathlon C.H. Marki z zatkanym wydechem, to chyba byl adamusmax, zgadza sie? Stal prawie na przeciw mego wrx BB...

 

a odpozdrawiam - to bylem ja, ale jakos nei zauwazylem Twojego wueriksa :oops:

 

no coz, tez bym go nie zauwazyl, jest zakonserwowany brunatno-zolta warstwa ochronna do wiosny... hjehje

 

piter_s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...