Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla właściciela czarnej Imprezy GT, która przez weekend stała na campingu w Nowym Mieście koło Płońska przy okazji 24-godzinnego maratonu rowerowego, czy to był któryś z szanownych forumowiczów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jadac dzisiaj kolarka w kasku i okularach machalem paru forysiom i legasiom i 1 imprezie czarnej bez turbo chyba wszystkich spotkalem na trasie Kraków Gdów Łapanów Nowy wiśnicz i komu pomachalem to mine mial taka :roll: :shock: :| :mrgreen: Takze jesli ktorys z tych kierowców to forumowicz i tu zaglada to powinien wiedziec o co lotto :mrgreen: :wink:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też spotykam sie z taka reakcją, jak jeżdżę róznej maści i formy autami firmowymi i tez z nich macham do wszystkich subaraków, ludzie patrza na mnie jak na idiote :wink:

 

aha, pozdro dla slicznej sexy-kotki, która wczoraj wieczór stała na przystanku na górze borkowskiej i tak do mnie machała (czyżby jakaś subarnka??), że omal sie nie wpakowałem w dupsko jakiemus focusowi :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierowcy niebieskiej imprezy 04 (?) z ktora mialem wczoraj o 21.00 nastepujacy kontakt:

 

Wyjezdzam z ul Zaściankowej (wilanow) z planem skrecenia w ul Syta i wlasnie ulicą sytą w kierunku przeciwnym niz ja planuje jechac mija mnie subaru. odprowadzilem go wzrokiem i widze ze gosc zawraca i podaza w moim kierunku. :D

poczekalem i obaj skrecilismy w vogla w kierunku Przyczolkowej. Tam kilka przetasowan.

 

po dojechaniu do przyczolkowej obaj dalismy ogien, ale ja moge poszczycic sie zaszczytnym 2gim miejscem. I teraz: gosc ustawia sie na wprost wierniczej zapraszajac do dlaszej zabawy, a ja myslami na mundialu skrecam w Wilanowska. Niepotrzebnie. Moglismy sobie jeszcze pojzedzic.

 

Pozdrowienia.

 

Jim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przed chwila żółta impreza BIA ***** z baaardzo głośnym wydechem

 

Adi555 - czyżby ktoś bezczelnie próbował robić Ci konkurencję? :twisted:

 

Chociaż tak z drugiej strony... :roll: Ktoś kiedyś powiedział, że imitacja jest najwyższą formą pochlebstwa 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika czarnego Forestera o rejestracjach PO xxxx parkującego dziś na parkingu lotniska Poznań-Ławice.

 

Poza tym pozdrawiam kierowników trzech Ferrari, dwóch Viperów oraz jednej Carrery, ktorzy wyjeżdżali z toru Poznań. Chyba chłopaki zrobili sobie tam jakiś spocik albo cóś :D

Trzeba przyznać, że kolumna takich wozów na naszych drogach to naprawdę egzotyka no i ten dźwięk...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla kierownika czarnego WRX-a kombiwara WBXXX z którym była kiwka przy stegnach , dla kierownika niebieskiego GTka który wyjechał z NESTE z pod leclerka na ursynowie i dla kierownika czarnego EVO z którym była kiwka na rogu Nowoursynowskiej/Rzymowskiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) Jasny gwint...ale Was było dzisiaj na Kazimierzu ok. 20... niebieskie STI KRA6***, srebrna Imprezka WL*****, Foryś..... jakiś zlocik ? :mrgreen: dalej już nie pamiętam...Pozdrowienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla kierownika czarnego WRX-a kombiwara WBXXX z którym była kiwka przy stegnach , dla kierownika niebieskiego GTka który wyjechał z NESTE z pod leclerka na ursynowie i dla kierownika czarnego EVO z którym była kiwka na rogu Nowoursynowskiej/Rzymowskiego

 

to byl arno :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pozdrawiam widziane dzis EVO w ilosci sztuk dziewiec! Trzy IX, reszta VIII, z czego dwie US. Narobilo sie tego talatajstwa w Stolycy. Oporcz tego kilka WRXow (nawet nie liczylem) i dwa STI srebrny i czarny. Przy okazji kiwka dla forumowicza DW 555ST, czy jakos tak ze srebrnego WRX bug eye US spec.

 

Dobrze, ze przemieszczam sie wozem incognito, bo by mnie reka od machania rozbolala. Dawno nie bylem w godzinach pracy na miescie i sie ostro zdziwilem, ile tych sprzetow sie namnozylo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla kierownika czarnego WRX-a kombiwara WBXXX z którym była kiwka przy stegnach , dla kierownika niebieskiego GTka który wyjechał z NESTE z pod leclerka na ursynowie i dla kierownika czarnego EVO z którym była kiwka na rogu Nowoursynowskiej/Rzymowskiego

 

to byl arno :mrgreen:

 

nie poznałem :mrgreen: Arno fajna fryzura :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...