Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla kierownika srebrnego forestera turbo rejestracja WX***** spotkanego dzis w drodze na mazury przed Ostródą koło godziny 6 :) To był jedyny Subarka spotkany na calej trasie :shock: noi pozdrawiam wszystkich stojących w kroku/toczących się na trasie nr 7 od Wawy przez jakieś 200km....jakie szczęscie że ja jechałem w drugą stronę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla:

- Pana Szefa Shell AutoServ na rogu Conrada i Wólczyńskiej, z którym wczoraj ucięliśmy pogawędkę przy okazji dopompowywania jednej z moich opon i analizy, czy przypadkiem nie jest przebita. A pozdrowienia dlatego, że po pierwsze mój Szanowny Rozmówca niebawem kupuje estiaja, a po drgie wykazał się przy obsłudze mojego samochodu należytym pietyzmem i uwielbieniem dla Jedynej Słusznej Marki :mrgreen:

- GT-ka kombi, srebrnego, z którym wymieniliśmy kiwki dziś na Obozowej około 13:00

- esitaja us-spec z naklejkami (Kwieciński/jakiś tam inny) spotkanego na P3X około 17:00

- legaca Spec B. z którym najpierw wymienilśmy kiwki w Gal. Mokotów, a potem zabawiliśmy się w "wyścigi" na ul. Wołoskiej (na tym szerokim fragmencie). Kierownik ładnie wszedł bokiem w pierwszy zakręt, ale chyba tego nie planował, bo w drugi - w Wołoską - wszedł już duuużo wolniej :D.

 

I na koniec szczególne pozdrowienia dla kolesia, który dołączył się na Shell AutoServ do mojej rozmowy z Panem Szefem i stwierdził, że to, czym jeżdżę to (cytuję) "Impreza czwórka WRC" ale "nie najmocniejsza" i "teraz jest już impreza 5" :shock: :mrgreen:. Jak mu zacząłem tłumaczyć, że to nie jest WRC i że bardzo chciałbym mieć takie powiedział, że ta moja "nazywa się WRC bo jest robiona na wzór WRC" :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla:

I na koniec szczególne pozdrowienia dla kolesia, który dołączył się na Shell AutoServ do mojej rozmowy z Panem Szefem i stwierdził, że to, czym jeżdżę to (cytuję) "Impreza czwórka WRC" ale "nie najmocniejsza" i "teraz jest już impreza 5" :shock: :mrgreen:. Jak mu zacząłem tłumaczyć, że to nie jest WRC i że bardzo chciałbym mieć takie powiedział, że ta moja "nazywa się WRC bo jest robiona na wzór WRC" :mrgreen:.

 

Patrz, człowiek całe życie uczy się czegoś nowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rower jest STI żeby nie było watpliwosci :).. mało pali :) litr wody na 70 km :P prędkość maxymalna 53 km/h ale pojdzie więcej.. silnik o mocy jeden Kamil mechaniczny :P.. Polecam.. moze ktos zapyta gdzie go kupić ?? i tu jest problem :) bo to jest edycja limitowana występująca do tej pory w pojedynczym egzemplarzu w polsce i byc moze na swiecie :) robiona specjalnie na zamówienie hehe o innych rowerach subaru nie słyszałem :P.. jak ktos słyszał dajcie znać :) POzdrawiam raz jeszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla srebrnego GT99 ze słonecznej Italii, któremu pozwoliłem przeczytać napis na mojej tylnej szybie "forum.subaru.pl" i którzy to zaraz złapali o co chodzi i mignęli i odmachnęli. Nie pozdrawiam 2 buców w legacy na tablicach WW xxxx, co nie mieli ochoty spojrzeć nawet na "śmietnik", który ich wyprzedził ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika STi KRA ****, którego dogoniliśmy EVO pod Forum, potem pojechaliśmy kawałek za nim. Gość złapał o co chodzi.

 

BTW - gr1zly zapiął fachowego boka z Mostu Dębnickiego w prawo przed Jubilatem :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...